Garnki

Składamy się na prezent?

Na początku zorientuj się, czego osoba organizująca parapetówkę potrzebuje – możesz zapytać wprost lub podpytać jej rodzinę. Warto również skontaktować się z innymi osobami, które zostały zaproszone, żeby nie okazało się, że wszyscy goście przyniosą to samo. Dobrym pomysłem jest również jeden wspólny prezent, na przykład wysokiej jakości garnki Gerlach (zobacz), które można kupić pojedynczo lub w zestawach. Jeśli na parapetówce będzie kilkanaście osób, warto pomyśleć nad zakupem kompletu markowych polskich garnków składającego się z kilku elementów. Wśród wartościowych prezentów można znaleźć garnki Gerlach Superior – komplet 5 garnków z pokrywkami i innowacyjną funkcją odcedzania, który swojemu nowemu właścicielowi posłuży na wiele lat użytkowania.

Przedmioty codziennego użytku

Wprowadzając się do nowego mieszkania, najczęściej skupiamy się na doborze podstawowych mebli, zostawiając niezbędne akcesoria na później. Warto więc wyposażyć kuchnię gospodarza w podstawowe naczynia, takie jak talerze, filiżanki, kieliszki, szklanki i drobne przybory kuchenne. Dobrym pomysłem jest również zakup całego serwisu kawowego (np. Lubiana lub Manufaktura Poznańska), który w sklepach internetowych można dostać już za ok. 200 złotych. Jeśli nie znasz dobrze osoby, przez którą zostałeś zaproszony, wybierz prezent, który na pewno znajdzie swoje zastosowanie, na przykład kubek z ciekawym wzorem lub patelnię uniwersalną, grillową, do naleśników lub do jajek.

Wyjątkowy prezent dla pasjonata kawy

Twój gospodarz uwielbia kawę? Wykorzystaj to! Podaruj mu piękny serwis kawowy lub akcesoria do przygotowywania jego ulubionego napoju, takie jak spieniacz do mleka, zaparzacz typu french press młynek do kawy czy kawiarka. Taki prezent z pewnością zostanie ciepło przyjęty i nie będzie zbierał kurzu na półce. Do upominku warto dorzucić paczkę wysokiej jakości arabiki, której zapach już zawsze będzie  gospodarzowi kojarzył się nie tylko z przeprowadzką do wymarzonego mieszkania, lecz także z Tobą.

 „Przydałby mi się dobry nóż”

Słyszysz od gospodarza i zamierasz. Jak to? Przecież wszyscy wiedzą, że pod żadnym pozorem nie wolno kupować w prezencie noży! Taki podarunek oznacza przecięcie dobrych relacji i znajduje się na liście zakazanych prezentów, tuż obok krzyżyków, butów, zegarków, świeczek czy portfeli. Jeśli jednak ani Ty, ani gospodarz nie wierzycie w zabobony, dlaczego by nie spełnić jego życzenia? Na koniec jeszcze jedna złota rada: zanim rozpoczniesz poszukiwania idealnego prezentu w sklepie internetowym ze sprzętem AGD, pamiętaj, że liczy się gest. Nawet za 30 złotych jesteś w stanie kupić naprawdę fajny praktyczny prezent, który przyda się podczas codziennego przygotowania posiłków i napojów.

Praktyczne przybory kuchenne w atrakcyjnych cenach znajdziesz w sklepie internetowym
swiat-agd.com.pl.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny