Ranking oczyszczaczy powietrza 2024

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H

Jeśli zastanawiasz się, jaki oczyszczacz powietrza wybrać, to zdecydowanie rekomendujemy ten produkt! Japońskie oczyszczacze powietrza Sharp nie tylko zachwycają estetyką wykonania, ale i funkcjonalnością. Zwężka Venturiego (przepływ powietrza do do 306 m³/h) oraz 4-stopniowy system filtracji (filtr wstępny, filtr węglowy, filtr HEPA i filtr wodny) pozwalają na sprawne oczyszczenie atmosfery w większych pomieszczeniach (do 28 m2). Urządzenie posiada ponadto nawilżacz, generator jonów plasmacluster oraz nowoczesny czujnik pyłów. Pośród dodatkowych zalet tego oczyszczacza powietrza wymienić można niskie zużycie energii i niezwykle cichą pracę.

Oczyszczacz powietrza Philips AC1715/10

Ten designerski model oczyszczacza powietrza, wyposażony w potrójny system filtrów (posiada m.in. filtry HEPA), zapewnia efektywne oczyszczanie powietrza: usuwa pyły zawieszone, lotne związki organiczne i alergeny - nawet z dużych pomieszczeń (do 36 m2). Sprzęt ten pomoże pozbyć się także nieprzyjemnych zapachów, a wbudowane czujniki i czytelny wyświetlacz pozwolą Ci stale kontrolować poziom jakości powietrza w Twoim domu! Dzięki możliwości ustawienia parametrów pracy (urządzenie oferuje m.in. tryb automatyczny i tryb oszczędzania energii) dostosujesz jego działanie do swoich potrzeb.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-L

To kolejny doskonały model Sharp wyposażony w funkcję nawilżania powietrza oraz jonizator powietrza. To profesjonalny oczyszczacz powietrza, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze, usuwając z otoczenia wszelkie zanieczyszczenia, w tym lotne związki organiczne, bakterie, wirusy, kurz czy zarodniki pleśni. Liczne dodatkowe funkcje, niskie zapotrzebowanie energii czy intuicyjne działanie trybu automatycznego to kolejne zalety, którymi może pochwalić się ten zaawansowany oczyszczacz powietrza.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIL60E-W

To kolejne godne polecenia oczyszczacze marki Sharp wyposażone w nawilżacz ewaporacyjny. Jest to wysokiej klasy model gwarantujący doskonale oczyszczone powietrze (usuwa do 99,99% zanieczyszczeń), pochłonie wszelkie bakterie, wirusy, smog czy nieprzyjemne zapachy. Duża wydajność oczyszczacza wspierana jest przez 5-stopniowy czujnik pyłów i technologię Plasmacluster. Oczyszczacz posiada ponadto wyjątkowo zaawansowany system filtracji. Urządzenie sprawdzi się w codziennej eksploatacji zarówno w biurze, jak i w warunkach domowych.

Oczyszczacz powietrza Wells AL106

Te eleganckie i dyskretne oczyszczacze powietrza to idealna propozycja do każdego domu! Urządzenia Wells AL106 zapewniają czyste powietrze i pracują niezwykle cicho. W tych oczyszczaczach powietrza zastosowano inteligentny, 4-stopniowy system filtrowania wykorzystujący tzw. zwężkę Venturiego. Radzą sobie one m.in. z lotnymi związkami organicznymi, bakteriami, wirusami i najdrobniejszymi pyłami. System czujników na bieżąco analizuje, co znajduje się w składzie powietrza i w trybie automatycznym pracy dostosowuje parametry działania urządzenia do aktualnych potrzeb.

Podsumowanie

Dobór oczyszczacza do naszych potrzeb jest istotną kwestią - nie zawsze bowiem do osiągnięcia czystego powietrza potrzebny będzie najdroższe i najbardziej wydajne urządzenie. Na rynku dostępne są godne zaufania modele dostosowane do różnych oczekiwań i możliwości finansowych konsumentów, a szczególnie szeroki wybór w doskonałych cenach znaleźć można w sklepie Dom Bez Wirusów, pod adresem: https://dombezwirusow.pl/pl/10-oczyszczacze-powietrza. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomogło Ci znaleźć odpowiedni oczyszczacz i już niedługo będziesz cieszyć się doskonałą jakością powietrza w swoim domu!

ikona podziel się Przekaż dalej