Na czym polega przedłużanie włosów metodą mini bondes?

Metoda mini bondes to młodsza i nowocześniejsza doskonale znanej przez Polki metody keratynowej. Podczas zabiegu fryzjer wykorzystuje zakończone keratynową łuską doczepy. Przy pomocy zgrzewarki rozmiękcza keratynę i łączy dopinki z cienkimi pasmami naturalnych włosów. Powstałe łączenia są płaskie i zdecydowanie mniejsze niż w przypadku tradycyjnej metody keratynowej. Przedłużanie metodą mini bondes pozwala więc osiągnąć trwały i w pełni naturalny efekt.

Dlaczego mini bondy?

Oto 3 powody stojące za rosnącą popularnością metody mini bondes.1. Sprawdzona metodaMetoda keratynowa to najbardziej znana i sprawdzona metoda przedłużania włosów na rynku. Zaufanie, jakim obdarzyły ją Polki, sprawia, że coraz szersze grono kobiet sięga po nowocześniejszą wersję metody keratynowej — mini bondy.2. Dyskretne łączeniaDzięki niewielkim łączeniom efekt przedłużania włosów jest bardzo naturalny. Możesz być pewna, że nikt nie zorientuje się, że Twoje długie i gęste włosy nie są dziełem natury.3. Wymarzona długość i kolor

Ze względu na dużą popularność metody keratynowej, w stacjonarnych i internetowych sklepach znajdziesz szeroki wybór dopinek z keratynową końcówką. Ekstremalnie długie, a może krótsze i wygodne? W platynie, słomkowym blondzie czy głębokiej czekoladzie? Wybierając metodę mini bondes, stworzysz na głowie wymarzoną fryzurę — bez ustępstw i kompromisów.

Najnowsze trendy w przedłużaniu włosów: Dlaczego mini bondy zdobywają popularność?
Najnowsze trendy w przedłużaniu włosów: Dlaczego mini bondy zdobywają popularność?

Trwałość metody mini bondes

To, jak długo dopinki będą wyglądać atrakcyjnie, zależy przede wszystkim od ich rodzaju i pielęgnacji. Aby jak najdłużej pozostały miękkie i gładkie wybierz te wykonane z naturalnych włosów słowiańskich. Ich trwałość zależnie od wybranego wariantu wynosi od kilku aż do 20 miesięcy. Do pielęgnacji włosów przedłużanych używaj dedykowanych doczepom kosmetyków. Jeśli kupujesz szampony i odżywki w drogerii, sięgnij po nawilżające produkty bez SLS-ów i parabenów. Myj włosy letnią wodą, a po umyciu zawiń w bawełniany ręcznik, który skutecznie wchłonie nadmiar wody. Do czesania przedłużanych włosów używaj wyłącznie otrzymanej od fryzjera szczotki, a przed zaśnięciem spleć je w luźny warkocz. Dzięki temu pasma nie skołtunią się i nie splączą.

Dla kogo przedłużanie metodą mini bondes?

Podczas zabiegu przedłużania metodą mini bondes fryzjer wykorzystuje wysoką temperaturę. Mini bondy będą więc dobrym wyborem dla kobiet, które mają krótkie, lecz zdrowe włosy, bez nadmiernych skłonności do łamania czy wypadania.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_WLOSY-Seria-MAGIC_Mini-Bondes-Flat-238.html

ikona podziel się Przekaż dalej