Naklejki na ścianę

Jest to szybki i tani sposób żeby nadać nowy charakter w salonie, sypialni czy meblom w kuchni. Dostępnych jest bardzo wiele wzorów, np. roślinne, miejskie czy dziecięce.

Zastosowanie naklejek może być różnorakie, umieścić je można na ścianie pomalowanej farbą, pokrytej tapetą lub wykończonej płytkami ceramicznymi. Ich główna zaleta to prosta i szybka aplikacja oraz czystość pracy. Są również łatwe do utrzymania w czystości, a sam demontaż także nie przysporzy problemu.

Najbardziej popularne są naklejki wykonane z samoprzylepnej folii błyszczącej lub matowej, w zależności jaki efekt chcemy osiągnąć. Zazwyczaj naklejki wykonane są z miękkiej folii, która wcale nie musi być gruba. Natomiast rozmiary występują różne, te większe podzielone są na kilka części żeby ułatwić naklejanie. Ich wysoka odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że idealnie sprawdzą się nie tylko we wnętrzu domu, ale również na tarasie czy balkonie.

Mnóstwo możliwości z naklejkami dekoracyjnymi

Do najpopularniejszych wzorów należy zaliczyć motywy roślinne i zwierzęce, tutaj wybór jest niemal nieograniczony (koty, psy, ptaszki, drzewa, kwiaty). Świetnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych, np. dla miłośników kotków, jak również salonie gdzie obecnie najchętniej eksponowany jest motyw dmuchawców – https://naklej-to.pl/naklejka-na-sciane-dmuchawce-3-p-1225.html

Kolejne efektowne rozwiązanie to naklejki dekoracyjne przedmiotów użytkowych, np. zegar, wazon, lustro, meble czy rower. Dopracowane w każdym szczególe świetnie odwzorowują przedmioty, takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu.

Popularny motyw to ludzkie postacie, można kupić podobiznę ulubionego aktora lub piosenkarza, np. Marilyn Monroe. Wybór jest bardzo duży i każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowe życie starych mebli

Zamiast wyrzucać na śmietnik kolejny mebel zdecydowanie lepiej odświeżyć go naklejkami dekoracyjnymi. Każdy może stworzyć całkowicie nowy charakter pomieszczenia wystarczy dobrać odpowiednie dodatki.

Na przykład szafa w sypialni już przestała być modna, ale jest nadal pojemna i funkcjonalna. Wystarczy taki drobny zabieg jak ozdobienie frontu naklejkami z ciekawym ornamentem lub w dynamiczne wzory. Do tego nowe zasłonki oraz poduszki i sypialnia odświeżona.

Naklejki dekoracyjne doskonale sprawdzą się także na lodówce, biurku dzieci, laptopie czy suficie. To tak prosty i łatwy zabieg, a zmienia wiele.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny