W ofercie ANWIS znajdziesz wiele systemów żaluzji drewnianych, w tym żaluzje o szerokości lameli 25mm, 50mm, żaluzje drewniane 70mm oraz eleganckie żaluzje drewniane w kasecie (sprawdź na: modniewoknie.pl). Różne rodzaje drewna oraz szeroka oferta kolorystyczna znacząco ułatwią wybór wymarzonej żaluzji. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również możliwość zastosowania sterowania elektrycznego, dzięki czemu podnoszenie oraz opuszczanie osłony, szczególnie przy większych gabarytach stanie się łatwe, płynne i przyjemne.

Które żaluzje drewniane wybrać?

1. Żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje drewniane o szerokości 25mm to propozycja dla tych, którzy cenią sobie delikatność i subtelność. Ten rodzaj żaluzji doskonale sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, nadając im lekkości i elegancji. Idealnie komponują się z nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzem. Najczęściej montowane są w świetle szyby, gdyż mniejszy rozmiar rynny górnej idealnie komponuje się z ramą okna tworząc z nią spójną całość.

2. Żaluzje drewniane 50mm

Dla miłośników klasycznej elegancji doskonałym wyborem będą żaluzje drewniane o szerokości lameli 50mm. To uniwersalne rozwiązanie, które pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Szersze lamele, możliwość wykonania osłony na duże przeszklenia oraz mniejszy pakiet całkowity po podniesieniu niż w przypadku żaluzji drewnianych 25mm sprawia, iż najlepiej sprawdzają się przy montażu do ściany lub sufitu nad wnęką okienną.

3. Żaluzje drewniane 70mm

Żaluzje drewniane o szerokości 70mm to propozycja dla tych, którzy pragną nadać swoim wnętrzom wyjątkowego charakteru. Szerokie lamele dodają pomieszczeniom prestiżu, a jednocześnie skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem. To doskonały wybór przy większych wymiarach wnęk okiennych, gdyż możemy zakryć nimi całe przeszklenie.

4. Żaluzje drewniane w kasecie

Niezwykłą innowacją są żaluzje drewniane 25mm w kasecie. Montaż w kasecie sprawia, że żaluzje stają się integralną częścią okna, tworząc spójną i elegancką całość. Dzięki węższej rynnie górnej idealnie wpasują się w światło szyby nie blokując tym samym swobodnego otwierania okna.

Żaluzje drewniane ANWIS – dlaczego warto na nie postawić?

Podsumowując, żaluzje drewniane na wymiar oferowane przez Modnie w Oknie to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także elegancki dodatek, który nadaje wnętrzom wyjątkowy charakter. Bogactwo rodzajów i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że każdy może znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i preferencji.

Doradcy Modnie w Oknie oferują kompleksową usługę wyceny, pomiaru i montażu na terenie całego kraju, zapewniając tym samym pełną satysfakcję z zakupionych produktów.

ikona podziel się Przekaż dalej