Co na walentynki? Najlepszy podarunek to… czas

Kiedy stajesz przed dylematem, co kupić na walentynki, najpewniej skupiasz się na wyborze konkretnego przedmiotu. Co jednak podarować osobie, która – wydawać by się mogło – ma już wszystko? Odpowiedź na to pytanie jest, wbrew pozorom, zaskakująco prosta. Nie ma cenniejszego prezentu dla drugiego człowieka niż czas. Niestety w codziennym zabieganiu ciężko jest poświęcić go swojemu mężczyźnie wystarczająco wiele. Zarówno Tobie, jak i Twojej drugiej połówce, dzień za dniem mijają na mierzeniu się z wyzwaniami zawodowymi, na załatwianiu codziennych spraw i wypełnianiu różnych obowiązków… Żyjąc na pełnych obrotach, często trudno wygospodarować nawet godzinę dla swojego partnera, a co tu mówić o całym wieczorze, dniu czy weekendzie? Umożliwi Wam to zaplanowany wcześniej pobyt w spa we dwoje.

Zaskocz go lub wspólnie zaplanujcie weekend w spa!

Podczas wyjazdu do spa łatwiej będzie Wam zapomnieć o swoich problemach, pracy, zobowiązaniach, stresie i całym tym świecie, który zdaje się pędzić jak szalony. Zamiast tego wreszcie skupicie się na sobie, na przyjemnościach i relaksie. Możesz zaskoczyć swojego mężczyznę i sprawić mu miłą niespodziankę, informując go o zrobionej przez Ciebie rezerwacji, bądź też rozpocząć luźną rozmowę na temat tego, co robić w walentynki i skierować ją na wybrane wcześniej przed siebie tory. I tak – dając ten niecodzienny prezent walentynkowy drugiej połówce, jednocześnie też go otrzymasz, bo przecież wspólnie przeżyte chwile będą podarunkiem dla Was dwojga. To doskonały pomysł na walentynki, stanowiący drogę do zadbania o swój związek i wzmocnienie więzi między Wami.

Święto zakochanych w Lemon Resort Spa

Czy wiesz, że już sama zmiana miejsca pobytu może zdziałać prawdziwe cuda w Waszej relacji? W innym otoczeniu i w nowych dla Was okolicznościach, z dala od miasta, łatwiej będzie Wam odciąć się od prozy życia, a zająć się sobą nawzajem. Lemon Resort Spa, o którym tu mowa, usytuowany jest w pięknej okolicy, wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów Pogórza Rożnowskiego, tuż nad Jeziorem Rożnowskim. Malownicza sceneria wokół hotelu tworzy klimat, który pokochają wszyscy zakochani, niezależnie od wieku i stażu związku. To jednak dopiero początek. Prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów będzie Waszym udziałem w Lemon Resort i znajdującym się tam Manaw Spa.

W wyjątkowej ofercie Tylko we dwoje znajdziesz zabiegi i rytuały: wspólny peeling w saunie parowej z olejkami eterycznymi, masaż relaksacyjny, kąpiel dla dwojga w blasku świec z lampką prosecco, zabieg na twarz dla Ciebie oraz dla Twojego mężczyzny, masaż głowy i masaż dłoni. W Lemon Resort czekają na Was też takie wspaniałości jak butelka wina, bukiet kwiatów i praliny na powitanie oraz romantyczna kolacja przy świecach z karafką wina… To wszystko zbuduje wspaniałą walentynkową atmosferę sprzyjającą miłosnym uniesieniom. W ramach oferty będziecie mogli również korzystać ze Strefy Wellness, na którą składają się basen, jacuzzi, strefa cardio, siłownia, kompleks saun i tężnia solna, a także z Sali Gier, wyposażonej w piłkarzyki, automaty do gier, cymbergaj, rzutki, bilard i PS5.

Weekend w Lemon Resort Spa, spędzony na pobudzających zmysły zabiegach i… w swoich objęciach, to wręcz wymarzony romantyczny scenariusz dla Ciebie i Twojego mężczyzny. Taki walentynkowy, choć niekoniecznie, bo oferta Tylko we dwoje ważna jest przez cały rok, wyjazd we dwoje rozpali namiętność i wzmocni Wasze uczucie. Wybierając się razem do hotelu ze spa stworzycie także piękne wspomnienia, do których z pewnością chętnie będziecie wracać w przyszłości.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą dla dwojga na stronie https://www.lemonresort.pl/

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej