Odkurzacze domowe Zelmer - popularne modele

Największą popularnością cieszą się modele z serii domowych odkurzaczy jak np. Zelmer Jupiter. Wraz z postępem technologii oraz większą świadomością konsumenta ludzie coraz większą wagę przywiązują do udogodnień. Sprawdzają ceny oraz czytają w Internecie opinie, również o tym, na jaki serwis mogą liczyć.

Ponadto porównują wady i zalety, dobierając urządzenie do swoich potrzeb. Workowe modele odkurzaczy są bardzo popularne do dzisiaj. Jednak dla osób nieskłonnych do kupowania co jakiś czas nowych worków, bardzo wygodną opcją będą odkurzacze bezworkowe. Na popularności zyskują również modele z filtrami antyalergenowymi, czy też te specjalnie przystosowane do pracy w domu, w którym zwierzęca sierść to codzienność.

Wśród najpopularniejszych modeli domowych znalazł się między innymi ten, ze wspomnianej wcześniej serii: Zelmer Jupiter - model ZVC425HT, Zelmer 450.0 ST oraz odkurzacz Zelmer Odyssey ZVC305ST. Wszystkie są bardzo cenione za wydajność, skuteczne filtry, wygodę użytkowania, moc ssania oraz za przystępne ceny.

Odkurzacz Zelmer - wady i zalety

Odkurzacze domowe Zelmer to lata doświadczeń i pracy nad właściwymi rozwiązaniami. Odkurzacze występują w wielu modelach, na podstawie których klient może dobrać dla siebie właściwe urządzenie. Jeśli chodzi o wady techniczne, trudno takowe znaleźć.

Najczęstsze obiekcje, z jakimi się spotkaliśmy, dotyczyły np. ilości wymiennych końcówek czy długości kabla. Nie jest to jednak wielkim problemem, ponieważ wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie model. Zelmer przez lata doskonale dostosowywał swoje produkty do potrzeb klientów, co w porównaniu do ceny jest dla nas dużym zaskoczeniem, natomiast dla firmy ogromnym plusem za elastyczność i jakość.

Zalety można by mnożyć. Skupimy się jednak na tych najczęściej wymienianych przez użytkowników. Zachwalają oni między innymi siłę ssania, przy jednoczesnym niskim poborze prądu oraz funkcjonalne szczotki. Bardzo często chwalona też jest jakość i długa żywotność urządzeń, co nie jest zaskoczeniem, jeśli chodzi o odkurzacz Zelmer. Duża łatwość w obsłudze, żywotność, wielofunkcyjność oraz ceny to dewiza urządzeń Zelmer.

Odkurzacze Zelmer najwyższa jakość
Odkurzacze Zelmer - popularne modele, opinie, ceny, zalety i wady

Ceny i opinie wybranych modeli odkurzaczy Zelmer

Zelmer Jupiter ZVC425HT, cena: ok. 500zł - Jeśli chodzi o modele workowe, ten bez wątpienia znajduje się w ich czołówce. Solidna jakość wykonania to gwarancja długiej żywotności. Odkurzacz posiada nowoczesny filtr HEPA H13 oraz praktyczne udogodnienia, m.in.: turboszczotkę do czyszczenia uciążliwych zakamarków, dużą ilość szczotek, dużą pojemność worka, obrotowy wąż, system filtracji powietrza oraz łatwość w obsłudze. Zelmer Jupiter ZVC425HT to wszechstronny odkurzacz, rekomendowany dla domów o średniej i dużej powierzchni. Do wad zalicza się natomiast nieco duży rozmiar urządzenia oraz za krótki przewód, co jest istotne przy pracy z ograniczoną dostępnością do prądu.

Zelmer Odyssey ZVC305ST, Cena: ok. 350zł -Odyssey ZVC305ST w porównaniu do wyżej prezentowanego odkurzacza z serii Jupiter, można potraktować jak mniejszego brata. Jest krótszy oraz ma nieco mniejszą pojemność worka, ale pozostałe parametry są bardzo zbliżone. Polecany jako niezawodny i wszechstronny odkurzacz do mieszkań w bloku oraz małej i średniej wielkości domów rodzinnych.

Zalety odkurzacza to przede wszystkim wygodny uchwyt, cena, lekkość urządzenia, moc, cicha praca, bardzo dobry filtr powietrza, wysoka jakość wykonania oraz prosta obsługa. Bardzo efektywna jest również turboszczotka. Wadą jest jedynie brak panelu sterowania na rączce uchwytu.

Odkurzacz Zelmer to klasa sama w sobie. Staranność wykonania, ich funkcjonalność, długowieczność, efektywność pracy oraz serwis, to dorobek wieloletnich starań o zaufanie klientów. Firma ciągle wychodzi z nowymi modelami odkurzaczy i usprawnia modele bezworkowe. Zelmer to pewność słusznego wyboru przy zakupie.

ikona podziel się Przekaż dalej