1. Foliopaki

Chcesz pakować rzeczy łatwo i szybko? Wybierz foliopaki. Koperty te wykonane są z mocnej folii LDPE, która cechuje się dużą wytrzymałością i gwarantuje najwyższy poziom ochrony. Foliopaki idealnie zabezpieczają rzeczy przed wilgocią, brudem i kurzem, a ponadto mają bardzo uniwersalne zastosowanie. W folioapakch można wysyłać: pluszowe zabawki, galanterię, książki, zeszyty, ubrania, buty i wiele, wiele innych rzeczy. Co ważne, koperty foliowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można umieścić w nich zarówno małe, jak i nieco większe przedmioty. Pakowanie jest bardzo proste. Wystarczy włożyć rzeczy do środka, odkleić pasek zabezpieczający klej i zakleić kopertę. Duży wybór foliopaków znajdziesz na stronie: https://kartony24.eu/pl/c/Koperty-foliowe-FOLIOPAKI/107.

2. Koperty bąbelkowe i woreczki strunowe

Małe, delikatne i lekkie przedmioty najlepiej umieścić w kopercie bąbelkowej. Folia powietrzna, która znajduje się wewnątrz koperty, skutecznie zabezpiecza zawartość przed wilgocią i zabrudzeniami, a przede wszystkim idealnie amortyzuje wstrząsy. Dzięki temu nawet delikatne przedmioty będą odpowiednio zabezpieczone i dotrą do celu w nienaruszonym stanie. Koperty bąbelkowe, podobnie jak foliopaki, dostępne ą w wielu różnych rozmiarach. Możesz zamówić je na stronie: https://kartony24.eu/pl/c/Koperty-babelkowe/38. Drobne mechanizmy, śrubki, nakrętki, a także ozdoby takie jak: cekiny, koraliki czy guziki przed włożeniem do koperty lub pudełka najlepiej umieścić w woreczku strunowym. Dzięki temu rzeczy nie rozsypią się w opakowaniu i nie uszkodzą pozostałej zawartości przesyłki. Woreczki strunowe różnej wielkości zamówisz pod tym linkiem: https://kartony24.eu/pl/c/Woreczki-strunowe/81.

3. Tuby kartonowe

Wysyłasz projekty, grafiki lub kalendarze w dużym formacie? Takie przedmioty mogą sprawiać w trakcie pakowania prawdziwy kłopot. W przypadku wysyłania rzeczy wykonanych z papieru łatwo przecież o przedarcia, zagniecenia i zabrudzenia. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie. Wystarczy zamówić tuby kartonowe. Jedyne co musisz zrobić, to zwinąć wszystkie przedmioty w rulon i umieścić je w tubie. Potem trzeba już tylko zaadresować przesyłkę i wysłać ją do odbiorcy.

4. Pudełka fasonowe

Największymi zaletami opakowań fasonowych są estetyka wykonania i uniwersalne zastosowanie. Możesz wysyłać w nich drobne sprzęty elektroniczne, odzież, galanterię, akcesoria, kosmetyki, obuwie, zabawki i wiele, wiele innych rzeczy. Co istotne, złożysz je bez użycia taśmy klejącej. Takie pudełka doskonale sprawdzą się jako opakowania na produkty w branży e-commerce i do wysyłki prezentów dla bliskich.

5. Kartony z automatycznym dnem

Kartony z automatycznym dnem to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią czas. Składanie jest bardzo łatwe i trwa zaledwie kilka sekund – wystarczy ścisnąć boki kartonu z obu stron i gotowe! Możesz już pakować rzeczy. Tego typu kartony posiadają podwójne dno, dzięki czemu odznaczają się dużą wytrzymałością.

6. Owijki na książki

Jeśli odsprzedajesz przeczytane książki, kartonowe owijki okażą się niezbędne. Można umieścić w nich kilka książek, zeszytów, płyt lub albumów, ponieważ łatwo dostosujesz opakowanie do wymiarów zawartości. Kartony na książki także złożysz w błyskawicznym tempie.

7. Kartony do paczkomatów

Automaty do nadawania i odbierania przesyłek cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli masz zamiar nadać przesyłkę właśnie w takiej formie, należy wybrać opakowanie dostosowane do rozmiarów skrytek. Możesz samodzielnie poszukać odpowiednich pudełek albo zdecydować się na zakup specjalnych opakowań do paczkomatów. Dostępne są zarówno tradycyjne kartony klapowe, jak i pudełka fasonowe dostosowane do wszystkich trzech gabarytów skrytek.

Jeśli często wysyłasz paczki, zadbaj, by niezbędne akcesoria mieć zawsze pod ręką. Dzięki temu szybko przygotujesz przesyłkę i prawidłowo zabezpieczysz rzeczy, co pozwoli uniknąć straty pieniędzy związanej z uszkodzeniem zawartości. Pamiętaj, że to właśnie technika pakowania ma zasadnicze znaczenie przy składaniu reklamacji u przewoźnika. Jeśli przygotujemy paczkę w niewłaściwy sposób, możemy stracić przysługującą nam rekompensatę.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej