Kilka słów o parownicach firmy Karcher

Parowar Karcher – zalety urządzenia

Popularna parownica Karcher występuje w kilku wersjach – ręcznej, mopa parowego i parownic. Te ostatnie są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami, które nieco przypominają swoim wyglądem odkurzacz. Czyścik parowy charakteryzuje się wysokim ciśnieniem pary, co pozwala na czyszczenie nim nawet trudno dostępnych miejsc.

Wszechstronne zastosowanie parownicy pozwala jej wyczyścić dywany, powierzchnie szklane, meble, piekarnik, tapicerkę samochodową czy płytki. Okazuje się również, że jest to idealna myjka parowa do fug!

Do sprzątania po remoncie!

Myjka parowa Karcher potrafi poradzić sobie również z pozostałościami po kleju czy farbach. Jest też skuteczna do podłóg, nie pozostawiając na nich smug! Ta maszyna parowa skutecznie usunie nawet… stare tapety! Właśnie dlatego tak wielu użytkowników zachwala sobie ten ceniony sprzęt do domu, decydując się na jego zakup. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły na temat sprzątania łazienki.

Parownica Karcher – wybrane modele

Karcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0

Model ten jest jedną z tańszych wersji parownic. Dzięki systemowi mocowana na rzep, jakim jest EasyFix, możesz bez problemu zdejmować i zakładać pad z mikrofibry na podłogową dyszę – i to bez konieczności schylania się! Przy niewielkim zużyciu wody, ten parowar Karcher wyczyści kuchenny blat, okap, kaloryfer czy armaturę łazienkową.

Koszt zakupu tego rodzaju parownicy oscyluje w granicach 400 zł.

Karcher SC 3 1.513-000.0

Możesz wyczyścić nim niemal każdą powierzchnię, bez konieczności studzenia bojlera. Napełnienie zbiornika trwa w nim tylko 30 sekund! Dysza podłogowa posiada ruchomy przegub, a więc idealnie nada się do podłóg! Para posiada wysoką temperaturę, dzięki czemu umyta przez Ciebie powierzchnia wyschnie naprawdę błyskawicznie. Użytkownicy cenią sobie ten czyścik parowy za idealną dezynfekcję podłogi, zabudowy kuchennej, ale też lustrzanych drzwi. A może zainteresuje cię także ten artykuł o czyszczeniu fug parą wodną?

Cena Karchera wynosi około 600 zł.

Karcher SC 3 EasyFix 1.513-110.0

Ta wyjątkowa parownica Karcher również wyposażona jest w system mocowania na rzep, a więc zmiana pada nie wymaga kontaktu rąk z zanieczyszczeniami. Bez względu na kąt pracy, myjka doskonale przylega do czyszczonej nią powierzchni. Dzięki wydajnej technologii lameli, osiągniesz za jej pomocą optymalne rezultaty czyszczenia. Ruchomy przegub zapewni z kolei łatwość operowania sprzętem i ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią.

Parownice do czyszczenia Karcher to jeden z najlepszych sposobów na odświeżenie mebli, a także czyszczenie ścian, podłóg i tym podobnych
Parownice Karcher – modele, opinie użytkowników, cena, dodatkowe informacje

Zakup Karchera SC 3 Easy Fix to wydatek rzędu 600 zł.

Karcher SC 4 1.512-405.0

To idealna myjka parowa, skutecznie czyszcząca nawet wodoodporne powierzchnie! Dzięki wyposażeniu w aż dwa zbiorniki na wodę, możesz uzupełniać ją nawet w czasie pracy parownicy – nie robiąc przerw na jej studzenie. Jest to sprzęt doskonały do domu, dzięki opcji Comfort Plus – ruchomy przegub i większa dysza podłogowa zapewnia bowiem czyszczenie dużych powierzchni! Użytkownicy chwalą sobie ten sprzęt za doskonałe usuwanie zabrudzeń z kuchni, łazienki, lustrzanych i szklanych przedmiotów, a nawet… firanek!

Cena Karchera to około 800 zł.

Karcher SC 4 Premium Home Line 1.512-440.0

To jedna z bardziej luksusowych wersji Karcher, dostępna tylko w wybranych marketach elektro. Posiada dwa zbiorniki – możesz je łatwo wyjąć i napełnić nad kranem. Karcher SC 4 posiada również sporo akcesoriów dodatkowych, jak dyszę Power, dwie małe okrągłe szczotki i jedną dużą. Użytkownicy chwalą ten model za dokładne czyszczenie kranów, umywalek i okien. Jest to również idealna myjka parowa do fug i spoin, ale i do podłóg.

Koszt zakupu parownicy waha się między 900 a 1000 zł.

Uwaga!

Myjka parowa Karcher jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli chcesz szybko i sprawnie uporać się nawet z największymi zabrudzeniami. Zastanów się, który model będzie dla Ciebie najlepszy i koniecznie przetestuj ten wielofunkcyjny sprzęt w swoim mieszkaniu!

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 98,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny