Rodzaje środków Persil Sensitive oraz ich zalety

Produkty Persil Sensitive przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci, a także dla niemowląt. Delikatna formuła sprzyja też alergikom, u których zwykłe środki piorące często powodują podrażnienia skóry. Formuła sensitive świadczy o hipoalergicznym charakterze produktów Persil, które są całkowicie bezpieczne dla skóry.

Persil Sensitive występuje pod kilkoma postaciami. Są to przede wszystkim proszek do prania, płyn do prania, żel oraz kapsułki piorące. Produkty można znaleźć także w wariancie do koloru, lecz zazwyczaj są to uniwersalne środki. Czasami zdarza się, że do opakowania Persil Sensitive dołączony jest w zestawie płyn do płukania tkanin.

Produkty Persil Sensitive skutecznie usuwają plamy i zabrudzenia, a przy tym mają łagodne działanie dla skóry. Środki sensitive marki Persil rekomendowane są m.in. przez dermatologów. Cechą charakterystyczną produktów jest przyjemny i delikatny zapach. Każdy środek Persil sensitive jest uniwersalny. Oznacza to, że nadaje się do prania zarówno kolorowych, jak i białych tkanin. Jeśli szukasz więcej informacji, w tych artykułach znajdziesz więcej porad o praniu.

Ceny poszczególnych detergentów

Wszystkie produkty Persil Sensitive dedykowane są głównie dla niemowląt. Zadaniem środków piorących Persil jest przede wszystkim ochrona delikatnej skóry maluszka, która jest podatna na wiele alergenów. Poniżej kilka przykładów produktów, dostępnych na rynku.

Piotr i Paweł:

  • proszek do prania Persil Sensitive color 2,8 kg w cenie ok. 52 zł
  • kapsułki Persil duo caps Sensitive 28 szt. w cenie ok. 47 zł

Tesco:

  • płyn do prania Persil Sensitive 1l w cenie ok. 22 zł
  • płyn do prania Persil Sensitive 2,5l w cenie ok. 50 zł
  • kapsułki Persil duo caps Sensitive 36 szt. w cenie ok. 50 zł
  • proszek do prania Persil Expert Sensitive 4,5 kg w cenie ok. 55 zł (w promocji za ok. 28 zł)

Popularne aukcje internetowe:

  • żel do prania Persil Sensitive Gel 3,65l w cenie ok. 32 – 35 zł
  • proszek do prania Persil Sensitive 1,48 kg w cenie ok. 30 zł
  • proszek do prania Persil Sensitive Expert Aloe Vera 320 g w cenie ok. 8 zł.
Persil Sensitive to przeznaczone dla dzieci detergenty do prania, które zbierają bardzo dobre opinie. Proszek do prania, płyn czy płyn zmiekczający z tej serii mają stosunkowo niskie ceny.
Persil Sensitive - rodzaje, opinie, zastosowanie, ceny, porady

Opinie o Persil Sensitive

Produkty serii Persil Sensitive są oceniane bardzo pozytywnie przez konsumentów. Ogromną zaletą jest skuteczność prania oraz przyjemny zapach. Formuła środków piorących sensitive jest tak dobra, że płyn do płukania jest zbędny. Ponadto produkty są bardzo wydajne i w pełni bezpieczne dla dzieci.

Używając dowolnego produktu Persil Sensitive, możemy mieć pewność, że nie wywoła on podrażnienia nawet na delikatnej skórze noworodka. Np. żel do prania Persil Expert Sensitive Aloe Vera Pearls, zawiera specjalne mikroperełki z wyciągiem z aloesu, które zapobiegają podrażnieniom.

Cena każdego z produktów Persil Sensitive jest różna. Wpływ na nią ma bowiem wiele czynników, takich jak np. wielkość opakowania, miejsce sprzedaży lub dodatki w składzie środka piorącego. Pomimo to, zarówno gel, proszek do prania, kapsułki, jak i płyn sensitive stanowią jeden z lepszych wyborów.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 83,8% czytelników artykuł okazał się być pomocny