Perwoll – rodzaje produktu

Marka Perwoll posiada bogaty asortyment środków piorących. Jednym z płynów jest Perwoll Care&Refresh;, przeznaczony do prania nowoczesnych tkanin z włókien mieszanych i syntetycznych. Kolejny środek to Perwoll Care&Repair;, który posiada zdolność do redukowania wizualnych efektów zmechacenia nawet do 80%. To fenomenalne działanie! Jeszcze innym rodzajem środków piorących tej marki są preparaty Perwoll Renew 3D (np. Perwoll Black, Perwoll Color Magic), które wysoce pielęgnują kolory ubrań.

Kolejnym płynem piorącym jest łagodny Perwoll Wool&Silk;, pielęgnujący podczas prania kaszmir, jedwab, wełnę oraz inne delikatne tkaniny. Ostatni płyn do prania Perwoll nosi nazwę Sport&Activ.; Jest to preparat, który skutecznie odświeża i pielęgnuje zarówno codzienną, jak i sportową odzież. Firma Henkel nie opracowała środka piorącego przeznaczonego specjalnie dla dzieci, jednak Perwoll jest tak delikatny i posiada różne rodzaje, że można śmiało go stosować także do prania dziecięcych ubranek.

Biorąc natomiast pod uwagę płyny do płukania Perwoll, można wyróżnić wśród nich preparat Brillant Color czy Perwoll Color Magic. W zasadzie wszystkie płyny piorące marki Perwoll posiadają odpowiednik w postaci płynu do płukania. W sprzedaży dostępny jest także uniwersalny płyn do płukania Perwoll, którego można używać praktycznie do każdego rodzaju tkanin. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także te artykuły na temat prania.

Perwoll - ceny poszczególnych detergentów

Wysokość ceny produktów Perwoll uzależniona jest od konkretnego rodzaju oraz pojemności detergentu. Poniżej przedstawiamy ceny wybranych wariantów oraz opakowań płynu.

Tesco:

  • Perwoll  Brilliant Black&Fiber lub Color 2,7 L w cenie ok. 23 zł
  • Perwoll Wool&Silk 900 ml w cenie ok. 10 zł
  • Perwoll Sport&Activ Care 3D 4 L w cenie ok. 38 zł

Rossmann:

  • Perwoll Brilliant Black 900 ml w cenie ok. 11 zł
  • Perwoll Renew 3D White 900 ml w cenie ok. 10 zł

Auchan:

  • Perwoll Color Magic 2 L ok. 20 zł
  • Perwoll Renew Advanced 2,7 L ok. 26 zł

Zarówno płyn do prania, jak i płyn do płukania odznaczają się wysoką jakością wśród produktów piorących. Świadczą o tym m.in. pozytywne opinie konsumentów. Jakie cechy stanowią wyróżniki tych produktów?

Produkty Perwoll posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Każdy z nich cechuje się innym przeznaczeniem, stosuje sie je do różnych ubrań.
Perwoll - płyn do prania i płukania - rodzaje, ceny, opinie, porady jak stosować

Zastosowanie i opinie o Perwoll

 Na przykład Perwoll Black dedykowany jest do czarnych ubrań, dbając o głębię koloru. Wersja Renew przywraca tkaninom dawny kolor i blask, natomiast Wool&Silk wykorzystuje się do delikatnych tkanin oraz wełny. Ponadto dostępna jest wersja do zmechaconej odzieży (Care&Repair), a także do odzieży sportowej (Sport&Activ).

Pozytywne opinie na temat płynu do prania i płukania Perwoll są wystarczającym dowodem na to, że środek jest cenionym produktem wśród całej gamy środków czystości. Konsumenci chwalą przede wszystkim efektywność, ładny zapach oraz wysoką wydajność produktu. Perwoll jest bardzo delikatny, w związku z tym nadaje się także dla dzieci. Użytkownicy Perwoll podkreślają również, że produkt jest prosty i wygodny w obsłudze. Cena produktu nie jest zbyt niska, lecz zdarzają się promocje. Wówczas można dokonać opłacalnego zakupu.

Produkty Perwoll są jedyne w swoim rodzaju. Poprzez jakość, którą reprezentują swoją różnorodnością i skutecznością, zdobyły już dosyć pokaźne grono swoich zwolenników. Nic dziwnego, w końcu podczas wykonywania domowych czynności (do których należy m.in. pranie) cenimy sobie komfort oraz jak najlepszy rezultat końcowy. W tym przypadku Perwoll łączy obie te kwestie. Dlatego, jeśli jeszcze nie testowaliśmy tego detergentu, to czas najwyższy, aby to zmienić. Kupując Perwoll, możemy naprawdę mile się zaskoczyć i poznać zupełnie inny wymiar codziennego prania.

ikona podziel się Przekaż dalej