Krótka charakterystyka – płyn do płukania Coccolino

Płyn do płukania Coccolino występuje w formie koncentratu o działaniu zmiękczającym. Jest to produkt należący do polskiej firmy o nazwie Unilevel. Marka Coccolino posiada w swojej karierze 14-letnią nieobecność, po której produkty z powodzeniem powróciły na sklepowe półki.

Cechą charakterystyczną marki Coccolino jest postać misia widocznego na etykietach produktów. Miś symbolizuje delikatny skład płynu, który jest bezpieczny dla dzieci. Płyny do płukania Coccolino pokochało wielu konsumentów. Producent zapewnia, że ubrania wypłukane w detergencie będą miękkie i niespotykanie pachnące.

Wiele linii zapachowych, jakie oferuje producent, daje konsumentom szerszy wybór. Przekłada się to przede wszystkim na większą satysfakcję klienta oraz spełnienie potrzeb konsumentów. Skład płynu do płukania Coccolino został dobrany w taki sposób, aby chronić ubrania oraz nadawać im niebywałą miękkość. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także te artykuły na temat prania.

Coccolino – opinie

Przeglądając opinie użytkowników Coccolino, można zauważyć same pozytywne wypowiedzi na temat płynu. Wiele mam deklaruje, że korzysta z płynu, piorąc dziecięce ubranka. Zgodnie z ich opinią, produkt nie uczula. Jest w pełni bezpieczny dla dzieci.

Koncentrat chwalony jest również za gęstą konsystencję oraz cudowny i niepowtarzalny zapach. Stosowanie płynu do płukania Coccolino powoduje, że ubrania są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Wiele osób zauważyło też, że tkaniny wypłukane w Coccolino nie elektryzują się oraz są łatwe w prasowaniu.

Płyn do płukania Cocolino to najlepszy sposób na miękkie, pachnące i przyjemne w dotyku pranie. Jego skład jest bezpieczny dla skóry.
Płyn do płukania Coccolino - skład, cena, opinie, porady

Liczy się także wydajność oraz przystępna cena produktu. W tym przypadku jedno i drugie oceniane jest pozytywnie. Wypłukanie tkanin w płynie Coccolino sprawi, że ulubione rzeczy będą pachniały przez długi czas (nawet do 8 tygodni!). Mniejsze opakowanie płynu informuje, że do jednego prania należy dodać już niewielką ilość środka. Wystarczy tylko jedna nakrętka.

Gdzie kupić produkt? Orientacyjna cena za płyny Coccolino

Jeśli zastanawiacie się, gdzie kupić koncentrat do tkanin Coccolino, spójrzcie na poniższe zestawienie. Zamieściliśmy w nim kilka sugestii m.in. związanych z miejscem, w którym można nabyć ów płyn do płukania Coccolino.

Rossmann:

  • koncentrat Coccolino Creations 1,5 L w cenie ok. 11 zł
  • koncentrat Coccolino Intense 960 ml w cenie ok. 22 zł [w promocji za ok. 16 zł]

Biedronka:

  • koncentrat Coccolino Creations 1,5 L w cenie ok. 9 zł

Tesco:

  • koncentrat Coccolino Sensitive lub Happy Yellow 2 L w cenie ok. 17 zł [w promocji za ok. 10 zł]
  • koncentrat Coccolino Happy Yellow 1 L w cenie ok. 12 zł [w promocji za ok. 10 zł]
  • koncentrat Coccolino Jasmine 1,9 L w cenie ok. 27 zł [w promocji za ok. 20 zł]

Płyny zmiękczające do tkanin stosowane są niemal w każdym domu. Dzięki nim wyprane ubrania są miękkie i przyjemne w dotyku. Korzystając z produktu Coccolino, z pewnością nasze oczekiwania względem płynu do płukania zostaną w pełni zaspokojone. Ogromny wybór zapachów pozwala na znalezienie tego idealnego.

ikona podziel się Przekaż dalej