Sofin – zastosowanie płynu do płukania

Marka Sofin należy do polskiego koncernu o nazwie Global Cosmed Group, którego chemia gospodarcza podbija międzynarodowe rynki. Swoją działalność rozpoczęła w 1991 r. w Gnieźnie. Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją znanych marek produktów, takich jak np. Kret, Bobini czy właśnie Sofin.

Perfumowane płyny do płukania tkanin Sofin są bardzo popularne w Polsce. Ich zaletą jest skład, który ogranicza elektryzowanie się ubrań, ułatwia prasowanie oraz doskonale zmiękcza tkaniny. Płyny Sofin są uniwersalne i tak delikatne, że z powodzeniem można stosować je nawet do płukania dziecięcych ubranek.

Produkty zawierają jednak wysoko stężoną mieszaninę, która może wywołać reakcję alergiczną. W związku z tym należy zachować ostrożność podczas korzystania z płynu Sofin. Warto zaznaczyć, że płyn do płukania Sofin posiadają w składzie lanolinę, która stanowi ochronę włókien tkaniny. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także artykuł o polecanych płynach do prania.

Cena za płyn Sofin

Chemia gospodarcza w postaci płynów do płukania Sofin dostępna jest w sprzedaży w różnych pojemnościach. Poniżej zamieszczamy kilka wariantów oraz ich ceny.

Selgros:

  • płyn Sofin delikatny 3,3 L w cenie ok. 11 zł [w promocji za ok. 9zł]
  • płyn Sofin 4 L w cenie ok. 10 zł

Carrefour:

  • płyn Sofin 2 L w cenie promocyjnej ok. 9,50 zł

Płyn do płukania tkanin Sofin (lub koncentrat), dostępny jest także na popularnych aukcjach internetowych w wielu wariantach zapachowych. Cena produktu przedstawia się następująco:

  • za 3,3 L zapłacimy ok. 12 zł
  • za 1,5 L zapłacimy nieco ponad 7 zł
  • za 750 ml zapłacimy ok. 6 zł

Do podanych cen na aukcjach należy doliczyć jeszcze koszty związane z przesyłką.

Płyn do płukania Sofin świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Jest mocno zmiękczający i wspaniale sprawdza się do tkanin różnego rodzaju.
Płyn do płukania Sofin - opinie, ceny, zastosowanie, porównanie

Płyn Sofin – opinie o produkcie, porównanie

Płyn do płukania Sofin rekomenduje wiele osób. Pomimo niskiej ceny, produkt jest bardzo wydajny oraz posiada wspaniałe linie zapachowe. Ubrania wypłukane w płynie Sofin bardzo długo utrzymują zapach. Konsumenci, którzy decydują się przetestować produkt, w efekcie są bardzo mile zaskoczeni. Jedyną wadę stanowi jednak zbyt słaba dostępność produktu. Rzadko spotkać go można bowiem w dużym markecie.

Płyn do płukania Sofin, podobnie jak inne produkty do płukania, posiada szeroki zakres wariantów zapachowych. Jednak zbyt słaba dostępność produktu na rynku (pomimo polskiego pochodzenia) sprawia, że jest on rzadziej wybierany przez konsumentów.

Rodzime produkty powinny być zdecydowanie bardziej dostępne na rynku. Polacy coraz chętniej wspierają krajowych producentów, lecz nie zawsze mają ku temu możliwość. Płyny do płukania Sofin, podobnie jak inne polskie produkty chemii gospodarczej, sukcesywnie zdobywają uznanie polskich konsumentów.

ikona podziel się Przekaż dalej