Środek piorący Ariel w płynie – sposób użycia

Płyn piorący Ariel (występuje też jako żel) skutecznie i zarazem bezwzględnie usuwa plamy. Wbrew pozorom, nie jest to zwykły płyn, który wlewa się do szufladki na detergenty. Sposób użycia nieco różni się od tradycyjnych środków. Już na wstępie uwagę zwraca nakrętka płynu, która służy do pocierania plam.

Nakrętka posiada gumowe, elastyczne listki, dzięki którym żel lepiej rozprowadza się na plamie podczas pocierania. Preparat wnika głęboko we włókna tkaniny, wstępnie czyszcząc zabrudzenie. Po tej czynności należy włożyć ubranie do bębna pralki i odmierzyć odpowiednia dawkę płynu Ariel (posłuży w tym celu nakrętka).

Na koniec nakrętkę wraz z detergentem (uwaga!) umieszcza się w bębnie pralki, stawiając ją na włożonym tam wcześniej ubraniu. Można też wlać płyn do szufladki na środki piorące, jednak pierwszy sposób jest znacznie bardziej skuteczny. Nie musimy się niczego obawiać, ponieważ płyn do prania Ariel jest łagodny dla ubrań. A może zainteresuje cię także artykuł o proszku do prania Vizir?

Opinie na temat rodzajów płynu do prania Ariel

Ariel w płynie występuje w kilku wariantach. Zalicza się do nich żel Ariel Actilift (silnie skoncentrowany), Ariel Color (do tkanin kolorowych), Ariel Mountain Spring (do białego i koloru, o zapachu mountain spring), Ariel Touch of Lenor Fresh (z dodatkiem lenora) oraz Ariel Sensitive (delikatny płyn do skóry wrażliwej).

Przeglądając opinie użytkowników płynu do prania Ariel, niemal wszędzie można zauważyć, że konsumenci zwracają uwagę na długotrwały i przyjemny zapach płynu. Poza tym wśród zalet produktu wymieniana jest także wydajność oraz efektywność prania.

Płyn do prania Ariel to świetny sposób na zmiękczenie ubrań. Zbiera on świetne opinie użytkowników, a ceny są naprawdę atrakcyjne.
Płyn do prania Ariel - opinie, ceny, sposób użycia żelu, porady

Najlepsze opinie wśród płynnych produktów Ariel posiada żel do prania, który łączy w swojej formule zalety płynu oraz proszku do prania. Detergent przystosowany jest do wody o różnym stopniu twardości. Skutecznie pierze oraz chroni nowoczesne tkaniny.

Ceny płynów piorących Ariel

Płyn Ariel dostępny jest w sprzedaży w różnych cenach, na której wysokość składa się, m.in. pojemność opakowania oraz konkretny wariant. Poniżej zamieszczamy kilka szacunkowych cen różnych opakowań płynu, dostępne w sieci marketów Tesco.

  • płyn do prania Ariel Color 2,75l w cenie ok. 40 zł (w promocji za ok. 30 zł)
  • płyn do prania Ariel Color 1,1l w cenie ok. 25 zł
  • płyn do prania Ariel Sensitive 2,2l w cenie ok. 38 zł
  • płyn do prania Ariel Touch of Lenor Fresh lub Mountain Spring 3,85l w cenie ok. 55 zł

W hurtowniach oferujących chemię niemiecką można znaleźć także silnie skoncentrowany żel Ariel Actilift. Cena za 3,25l wynosi około 55 zł – 65 zł.

W dzisiejszych czasach wiele osób poszukuje innowacyjnych środków piorących, które bezwzględnie usuną wszelkie plamy i zabrudzenia, a przy tym będą bezpieczne dla tkanin. Taki właśnie jest płyn do prania Ariel. Jeśli go wypróbujesz, szybko zauważysz wiele korzyści.

ikona podziel się Przekaż dalej