Płyta gazowa Beko – rodzaje

Beko to uznany producent AGD. Marka ma bardzo szeroką ofertę płyt gazowych, wśród których z pewnością znajdziesz model odpowiadający idealnie twoim potrzeby. Kuchenki Beko do zabudowy cieszą się ogromnym powodzeniem, przede wszystkim dlatego, że mają bardzo nowoczesną stylistykę. Pasują do wszystkich modernistycznych i minimalistycznych wnętrz.

Kuchenki do zabudowy Beko mają także różne wielkości. Standardowe 60-cio centymetrowe modele na 4 palniki to oczywiście podstawa, jednak możesz także kupić modele na 5 palników. Większa kuchenka gazowa do zabudowy oczywiście jest nieco szersza, ale Beko znalazło sposób na to, by można ją osadzić w standardowym wycięciu w meblach. Dzięki temu nie musisz zmieniać nic w ich układzie. W ofercie jest także płyta dwupalnikowa, idealna do małych kuchni.

W ofercie możesz znaleźć kuchenki wykonane na różnych materiałach. Ostatnio dużą popularnością cieszą się rozwiązania na szkle. Wykonanie płyty jest zrobione bardzo starannie, dlatego też wspaniale wyglądają. Możesz także zdecydować się na płytę ceramiczną lub metalową.

Płyta gazowa Beko – wady i zalety

AGD marki Beko cieszy się dość dużą popularnością, płyty gazowe także. Przede wszystkim dlatego, że samo wykonanie płyty jest bardzo wysokiej jakości, co jest świetnie widoczne. Ogromnym plusem jest także nowoczesna stylizacja. Gazowa płyta kuchenna Beko pasuje do kuchni każdego rodzaju, znajdziesz modele bardziej retro, jak i te najbardziej modernistyczne.

Beko wyposaża swoje kuchenki gazowe w bardzo zaawansowane technologicznie palniki. Dzięki nim woda zagotowuje się szybciej – możesz oszydzić nawet 35% czasu. Do tego oczywiście mają zamontowane także systemy oszczędzania gazu. Beko prezentuje kuchenki, które pozwalają na zmniejszenie zużycia nawet o 17% w stosunku do standardowych modeli. A może zainteresuje cię także artykuł o płytach gazowych ceramicznych?

Płyty gazowe Beko do zabudowy w kuchni, a także rodzaje, modele oraz ich ceny i opinie o płycie Beko
Płyty gazowe Beko - popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady

Płyta gazowa Beko do zabudowy – popularne modele

Dla miłośników gotowania najbardziej interesująca okaże się płyta gazowa Beko HILW64225SZG. To model na standardowe 4 palniki, o typowej szerokości 60 cm, nie został w niej przewidziany palnik wok. Ma żeliwne ruszty, które zapewniają stabilizację i są bardzo trwałe. Palniki są bardziej wydajne i pozwalają na duże oszczędności gazu w czasie gotowania. To płyta na szkle, o bardzo ciekawym designie. Kuchenka gazowa jest wyposażona w specjalny, większy palnik WOK, pozwalający na wygodne przygotowywanie potraw w woku – jest duży, więc dobrze sprawdzi się także do ogrzewania innych większych naczyń. Ogromną zaletą tej płyty jest także cena – wynosi mniej niż 1000 zł.

Dla pary lub singla świetnie sprawdzi się biała płyta gazowa Beko HDCG 32220 SX. Jest mała i zgrabna, świetnie wpasuje się w małe kuchnie, nie został w niej uzwględniony palnik wok. To płyta wykonana ze stali nierdzewnej, jest wyposażona w przeciwwypływowe czujniki gazu, więc jej użytkowanie jest bardzo bezpieczne. Ma wbudowaną automatyczną zapalarkę. Ruszt jest bardzo trwały, emaliowany i pojedynczy – łatwiej go umyć. Ceny wahają się w granicach od 300 do 400 zł. Sprawdź także ten artykuł o płytach gazowych bez płomienia.

Beko oferuje także płytę z opcją 5 palników – czterech standardowych i jednego dużego, idealnego do gotowania w woku lub innym dużym naczyniu. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla dużych rodzin. Kuchenka Beko HIAL75235SX także jest biała i zrobiona na stali nierdzewnej. Ma zamontowany jeden wyłącznik gazu, który działa także jako blokada przed dziećmi. Żeliwne ruszty i ochrona przed niezamierzonym odkręceniem gazu także są bardzo istotnymi plusami. Nie bez znaczenia jest nowoczesny design i wykonanie płyty z dbałością o szczegóły. Ta płyta gazowa Beko to wybór wart roważenia. Ceny zawierają się w przedziale od 1000 do 12000 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej