Pochłaniacz zapachów – najlepsze produkty na rynku

General Fresh – do kosza na śmieci i… nie tylko

Neutralizator zapachów marki General Fresh jest niezwykle prostym sposobem na zapewnienie świeżości w każdym pomieszczeniu. Jego fenomen opiera się na jednej banalnej zasadzie – ten pochłaniacz zapachów ma na celu całkowicie zablokować, a nie tylko zamaskować przykry zapach. Użycie produktów wspomnianej marki gwarantuje zniknięcie nieprzyjemnej woni oraz zapachów, które do tej pory ciężko było wyeliminować z pomieszczenia. Z powodzeniem możesz stosować go zarówno do kuchni, jak i do łazienki.

Pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów możesz wykorzystać do kosza na śmieci. Cóż, nie ma chyba nic gorszego niż woń resztek odpadów i jedzenia w kuchni – szczególnie, gdy założyliśmy nowy worek, a zapach nadal się nie ulatnia. Żeby uniknąć takiej sytuacji, wystarczy zaopatrzyć się w pochłaniacz General Fresh do kuchni, który wyeliminuje raz na zawsze niemiły zapach dolatujący z kosza na śmieci. Najczęściej wybieranym zapachem jest lawenda. A może zainteresuje cię także ten artykuł o pochłaniaczu kurzu do domu?

Wielofunkcyjność pochłaniacza General Fresh

Kolejną opcją jest pochłaniacz zapachów do lodówki od tego samego producenta. Dzięki produktowi zakończysz swój koszmar z nieprzyjemnymi zapachami dochodzącymi z urządzenia AGD.  Przygotowano go z myślą o bezpieczeństwie domowników, a także ich wygody codziennego korzystania z lodówki – dlatego można stosować eliminator zapachów w dosłownie każdym modelu! Sposób działania tego niezwykle skutecznego produktu oparty jest o absorpcję woni, wydzielaną dość często z produktów spożywczych – szczególnie tych już otwartych. Pochłaniacz ma za zadanie zatrzymać nieprzyjemną woń, pozwalając cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia.

Cena wybranego pochłaniacza General Fresh zaczyna się już od 4zł za sztukę! Jest to najtańsza wersja produktów tego typu. Niestety, wymaga jednak dość częstej wymiany – produkt szybko traci swoje pochłaniające właściwości. Czas działania pochłaniacza wynosi bowiem do maksymalnie 2 tygodni. Mimo wszystko, naprawdę warto zdecydować się na niego – chociażby ze względu na znakomite właściwości względem niskiej ceny! Jeśli szukasz więcej informacji, przeczytaj także ten artykuł o powstawaniu kurzu.

Dr Beckmann z mikrocząsteczkami sody

Jest to doskonały pochłaniacz zapachów do lodówki, wzbogacony o mikrocząsteczki sody. Dzięki niemu zachowany zostaje naturalny zapach produktów żywnościowych, które nie mieszają się ze sobą. Żelowa formuła produktu skutecznie pochłania nieprzyjemny zapach i chroni aromat potraw, dodatkowo filtrując cząsteczki unoszących się w powietrzu zapachów – wchłaniając je, niczym… gąbka!

Pochłaniacz możesz umieścić np. w podstawce na jajka, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce w lodówce. Wystarczy, że zdejmiesz przykrywkę produktu i zerwiesz znajdującą się pod spodem przezroczystą folię. Gdy poziom żelu spanie poniżej znacznika – wymień pochłaniacz na nowy! Przeciętny czas działania produktu to aż 2 miesiące.

Koszt zakupu wynosi ok. 18 zł.

Pochlaniacz zapachów w sprayu, a także pochłanianie nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniu, najlepsze sposoby
Pochłaniacz zapachów do pomieszczeń – rodzaje, opinie, ceny, zalety, wady

As – idealny do pomieszczeń

Jeżeli w domu śmierdzi zgnilizną albo (o zgrozo!) lubisz palić w nim papierosy, zapach jest na pewno nie do zniesienia. Świetnym preparatem do usunięcia nieprzyjemnych zapachów będzie As. Dzięki niemu natychmiast pozbędziesz się smrodu palonych papierosów bądź stęchlizny – dlatego preparat sprawdzi się również jako neutralizator zapachów do łazienki, w której nieprzyjemna woń potrafi pojawić się np. z często używanych ręczników.

Ten wyjątkowy pochłaniacz nie przykryje odoru ładną wonią, a całkowicie usunie ją z powietrza! As jest produktem w 100% ekologicznym, a więc możesz korzystać z niego nawet w obecności dzieci bądź zwierząt – jeżeli trzymasz w łazience kuwetę kota, pochłaniacz nie zaszkodzi żwirkowi. Co ważne, produkt nie zostawia plam na spryskiwanych powierzchniach – a więc nie masz co martwić się o swoje ubrania lub meble.

Koszt zakupu tego preparatu to ok. 40 zł.

Ona Block – skuteczny do walki ze stęchlizną

To produkt wręcz doskonały do pochłaniania zapachów z odzieży, kosza na bieliznę i śmieci, toreb z siłowni, toalety lub innych miejsc narażonych na występowanie przykrej woni. Nadaje się także do wilgotnych pomieszczeń zwłaszcza takich, które przesiąknięte są wilgocią i zapachem stęchlizny.

Użycie pochłaniacza marki Ona gwarantuje szybką i łatwą walkę z niechcianymi zapachami. Wystarczy go jedynie otworzyć i… wystawić na działanie powietrza! Najlepiej jest ustawić blok przy wentylatorze w taki sposób, aby strumień powietrza był skierowany na neutralizator. Przedłużeniem żywotności pochłaniacza będzie zrobienie w nim otworów przez wieko. Pełna skuteczność bloku trwać będzie ok. 4 tygodni.

Cena produktu to ok. 45 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 87.7% czytelników artykuł okazał się być pomocny