Jeżeli jednak uznamy, że stan naszej skóry pogorszył się podczas okresu jesienno-zimowego, że kondycja naszego ciała spadła, że odpuściłyśmy regularną pielęgnacją i mamy ochotę „wrócić do formy” - bez presji i nierealnych celów - to warto skorzystać z usług profesjonalistów np. w klinice medycyny estetycznej.

Jakie usługi na ciało możemy znaleźć w klinikach medycyny estetycznej?

Klinika medycyny estetycznej Beauty Club Lemoné z Częstochowy oferuje bardzo szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, jednak biorąc pod uwagę regenerację, poprawę elastyczności, ujędrnienie, odmłodzenie i wyszczuplenie ciała, zespół Kliniki rekomenduje szczególnie kilka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii medycznej, zabiegów hi-tech i biostymulacji.

Klinika medycyny estetycznej Beauty Club Lemoné to miejsce gdzie nowoczesność zabiegów spotyka się z profesjonalizmem i doświadczeniem zespołu. Kadra Kliniki składa się z Lekarza Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, Endokrynologa, Diabetologa, Lekarza Chorób Wewnętrznych, Kosmetologa, Kosmetyczki i Masażystki, a więc przychodząc z problemem lub celem, który chcemy osiągnąć w zakresie poprawy naszego wyglądu, mamy gwarancję, że zajmie się nami wszechstronny zespół specjalistów różnych dziedzin.

O wyjątkowości Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné świadczy również atmosfera, poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W Klinice pacjenci na każdym kroku spotykają się z troskliwą opieką całego personelu, zaangażowaniem w ich problemy i indywidualnym prowadzeniem, aż do osiągnięcia znakomitego efektu.

Wiedza o potrzebach i wymaganiach klientów była zbierana przez wiele lat istnienia Kliniki. Cały zespół nieustannie się doskonali, szkoli i rozwija, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo zabiegów gwarantuje nie tylko wiedza i doświadczenie osoby wykonującej usługę, ale także dobór bezpiecznej metody, a także korzystanie wyłącznie z oryginalnych preparatów.

Właśnie w oparciu o to doświadczenie i opinie klientów, którzy wracali z rekomendacjami poszczególnych zabiegów, zespół Kliniki przygotował spis usług, z których warto skorzystać na wiosnę.

Pierwszy zabiegiem jest Lipoliza iniekcyjna na brzuch i uda, która polega na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową substancji pozyskiwanych z soi, które rozpuszczają błonę komórkową komórek tłuszczowych. Lekarz wstrzykuje preparat za pomocą cieniutkich igieł bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana.

Dzięki lipolizie skóra staje się jędrna i gładka, gdyż rozpad komórek gromadzących tłuszcz dodatkowo powoduje miejscową likwidację cellulitu. Cały zabieg trwa od 30 do 50 minut, a liczba zabiegów zależy od grubości tkanki tłuszczowej. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się powtarzać lipolizę od dwóch do czterech razy w odstępach co cztery tygodnie

Efekty redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już trzy tygodnie po zabiegu.

Kolejnym zabiegiem jest „Lovely Start&Rewind wyszczuplanie” który pobudza mikrokrążenie i skutecznie niweluje obrzęki. Dodatkowo, dzięki zawartym w nim składnikom redukuje cellulit, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawia jędrność skóry.

Zabieg ten jest uwielbiany przez klientki Kliniki chcące stracić trochę w obwodzie.

Usługa rozpoczyna się peelingiem całego ciała, następnie nakłada się maskę i zawija ciało w worek próżniowy, z którego następnie wyciąga się powietrze (wytwarzając podciśnienie). Zabieg kończy się masażem ujędrniająco-drenującym.

Trzecim rekomendowanym zabiegiem jest DIEGO dalla PALMA bioenergy total body focus, który łączy globalne działanie na cellulit i wiotkość poprzez specjalne działanie lipolityczne na zlokalizowaną otyłość.

Jednym z elementów trwającego półtorej godziny zabiegu, jest specjalny profesjonalny masaż.

Składnikiem aktywnym wykorzystywanym podczas usługi jest OLI'VINE ACTIVE SYSTEM. Stymuluje on metabolizm komórkowy, zwiększa energię komórkową i witalność, zmniejsza stres oksydacyjny, ogranicza produkcję wolnych rodników oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek. Używane preparaty zawierają także peruwiański żeń-szeń (maca), który drenuje, reaktywuje mikrokrążenie, wyszczupla i ujędrnia oraz actigym działający jak "wewnętrzny trener personalny”.

Po wykonaniu serii zabiegów możemy spodziewać się wysmuklenia sylwetki, poprawy jędrności skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji zatrzymanej w organizmie wody oraz redukcji obwodu problematycznych obszarów ciała.

Innym rekomendowanym zabiegiem jest HIFU - ULTRASKIN II ABSOLUTE czyli bezoperacyjny lifting ciała urządzeniem Ultraskin II Absolute. W terapii tej wykorzystuje się zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości (HIFU).

Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku wiotkości skóry po utracie dużej masy ciała lub po ciąży. Ponadto doskonale działa na tkankę tłuszczową i sprawdza się w miejscowym modelowaniu sylwetki. To rozwiązanie szczególnie dla osób, które do tej pory miały trudności w redukcji tkanki tłuszczowej w problematycznych partiach ciała.

Ostatnim zabiegiem polecanym przez zespół Kliniki jest Endermolab od LPG®, który stosuje ekskluzywną technologię endermologie® pomagającą wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę, zwalczyć cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotkość skóry ciała oraz obrzęki.

Specjalny system stymuluje proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, jednocześnie ujędrniając skórę.

Niektóre z przeprowadzanych w Klinice medycyny estetycznej Beauty Club Lemoné mogą łączyć się z odczuciem dyskomfortu lub bólu. Aby temu zapobiec personel, w zależności od rodzaju zabiegu, stosuje różne metody redukcji bólu. Jedną z nich jest CryoT® Cooler, który zdecydowanie zmniejsza stres i ból podczas zabiegu. Chłodzenie (kriostymulacja) poprawia zarówno stan kliniczny, jak i funkcjonalny pacjentów, co z kolei skraca czas rehabilitacji i przyspiesza powrót do normalnego funkcjonowania.

W Klinice oferowane są także inne specjalistyczne znieczulenia, które za każdym razem dobierane są indywidualnie, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z pacjentem.

Po bardziej inwazyjnych zabiegach stosuje się naświetlania światłem LED (fototerapia DERMALUX), które przyspieszają regenerację, łagodzą podrażnienia skóry, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, działają przeciwbakteryjnie, przeciwłojotokowo, jak również poprawiają mikrokrążenie.

Klinika medycyny estetycznej Beauty Club Lemoné w Częstochowie to miejsce, w którym w zdrowy i bezpieczny sposób można odzyskać utraconą formę i przywrócić ciału dawną jędrność, elastyczność i witalność. Na stronie lemone.pl znajduje się pełna oferta kliniki.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej