Kto może skorzystać z wynajmu długoterminowego w Star Fleet?

Usługa wynajmu długoterminowego samochodów przeznaczona jest zarówno dla firm, jak i dla indywidualnych użytkowników. Jednak najczęściej na wynajęcie samochodu decydują się małe i średnie przedsiębiorstwa. Dzięki wynajmowi możliwe jest korzystanie z auta z dużo mniejszym udziałem kosztów własnych, co w przypadku przedsiębiorstw zwiększa płynność środków obrotowych oraz wskaźniki finansowe. Co więcej, dzięki możliwości zwrotu samochodu i braku konieczności wykupu po zakończeniu umowy, najemca nie musi martwić o koszty podatkowe z tytułu sprzedaży.

Jakie dokumenty wymagane są do podpisania umowy wynajmu długoterminowego?

Podpisywanie umowy na wynajem długoterminowy samochodu w Star Fleet nie przysparza wielu trudności, a sam proces jest wyjątkowo prosty. Osoby fizyczne, które chcą wynająć samochód do celów prywatnych i nie prowadzą działalności gospodarczej, zazwyczaj oprócz złożenia wniosku najmu proszone są o przedstawienie zaświadczenia o dochodach lub potwierdzenie wpływów wynagrodzenia na konto bankowe w wybranych ramach czasowych. W przypadku firmowego wynajmu długoterminowego niezbędne dokumenty mogą się natomiast nieco różnić w zależności od m.in. specyfiki prowadzonej działalności. Właściciele świadczący usługi w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej powinni dostarczyć: uzupełniony i podpisany wniosek najmu, Książkę Przychodów i Rozchodów za bieżący okres oraz PIT za poprzedni rok. Z kolei od spółek prawa handlowego wymaga się: uzupełnionego i podpisanego wniosku najmu, Bilansu oraz Rachunku Zysków i Strat za bieżący okres i za poprzedni rok.

Wynajem długoterminowy w Star Fleet

Wynajem długoterminowy (sprawdź na: www.star-fleet.pl) samochodów jest sposobem dzierżawy pojazdu na określony czas, strony zawierają umowę najmu, w której ustalają szczegóły transakcji. Osoba, która podpisuje umowę wynajmu auta, nie zostaje właścicielem pojazdu. Jest jego użytkownikiem i opłaca comiesięczne raty, które pokrywają koszt utrzymania samochodu i utratę jego wartości w czasie. Jak przebiega proces wynajmu w Star Fleet?

  1. Weryfikacja dostępnych modeli – Star Fleet oferuje szeroki wybór najnowszych aut, począwszy od samochodów luksusowych przez te z segmentu A i B aż po auta dostawcze. Wiele z nich dostępnych jest od ręki.
  2. Wybór odpowiedniej oferty – przy wsparciu konsultantów, którzy dokładnie omówią warunki umowy i pomogą ustalić kwotę miesięcznej raty.
  3. Podpisanie umowy – porozumienie podpisywane jest na minimum 24 miesiące oraz uzgodniony limit kilometrów.
  4. Korzystanie z ogromu możliwości – w ramach stałej raty możliwe jest otrzymanie pakietu usług administracyjnych oraz serwisowych.

Wynajem długoterminowy w Star Fleet to wyjątkowo szybki i maksymalnie uproszczony proces! Zapoznaj się z ofertą i wynajmij samochód na Twoich warunkach!

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej