Hipoalergiczny proszek do prania – Biały Jeleń

Marka Biały Jeleń należy do polskiej firmy Pollena. Jeszcze do niedawna zakłady zajmowały się produkcją popularnego proszku do prania o nazwie „Pollena”. Kilkanaście lat temu firma zmagała się z kryzysem, który groził zaprzestaniem produkcji. Owszem, zaprzestano produkowania Polleny, lecz na jej miejsce wypuszczono nową markę o nazwie Biały Jeleń.

Produkty hipoalergiczne Biały Jeleń produkowane na bazie naturalnych składników, szybko zdobyły rzeszę zwolenników. Serię kosmetyków można znaleźć np. w drogeriach Rossmann. To właśnie dzięki marce Biały Jeleń, zakłady Pollena zaczęły przeżywać drugą młodość, powracając jednocześnie do dawnej świetności.

Jednym z produktów firmy Pollena jest hipoalergiczny proszek do prania Biały Jeleń. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia skórne. Dobrze sprawdzi się także podczas prania ubranek dziecięcych. Produkt pierze już w 30 stopniach, nie posiada żadnych barwników ani fosforanów, a kompozycja zapachowa jest optymalnie ograniczona. Proszek nadaje się także do prania ręcznego. Sprawdź także ten artykuł o proszku do prania Lovela.

Cena produktu Biały Jeleń

Proszek hipoalergiczny Biały Jeleń można dostać w wielu sklepach. Poniżej przedstawiamy dostępne pojemności proszku oraz szacunkową cenę proszku.

Tesco:

  • proszek Biały Jeleń do białego 1,9 kg w cenie ok. 24 zł

Auchan:

  • proszek Biały Jeleń do koloru 1,9 kg w cenie ok. 21 zł

Proszek do prania Biały Jeleń, można zakupić także na stronie producenta:

  • proszek Biały Jeleń do białego lub do koloru 500 g w cenie ok. 8,30 zł
  • proszek Biały Jeleń do białego lub do koloru 1,5 kg w cenie ok. 21 zł
Proszek do prania Biały Jeleń jest dostępny w wielu miejscach. Jego ceny nie są wygórowane, ma opinię świetnego środka hipoelargicznego
Proszek do prania Biały Jeleń - opis, opinie, ceny, porady

Ponadto produkt ten dostępny jest też na popularnych aukcjach internetowych oraz w aptekach, gdzie cena proszku przedstawia się podobnie.

Proszek Biały Jeleń – opinie

Proszek hipoalergiczny Biały Jeleń posiada bardzo pozytywne opinie. Użytkownicy proszku bez wahania polecają produkt osobom z alergiami skórnymi oraz dzieciom. Proszek absolutnie nie uczula, dobrze pierze, a na dodatek nadaje się do prania ręcznego oraz do półautomatu.

Proszek do prania Biały Jeleń jest w pełni ekologicznym produktem, dzięki temu nie uczula ani nie wywołuje żadnych podrażnień. Proszek nie zawiera w swoim składzie fosforanów, przez co jest przyjazny dla środowiska. Wyprane w nim ubrania są miękkie i przyjemne w dotyku.

Biały Jeleń to marka, która zasługuje na uznanie. W dzisiejszych czasach produkty ekologiczne są bardzo cenione przez konsumentów, dlatego proszek do prania Biały Jeleń (a także pozostałe produkty tej marki, dostępne np. w drogeriach Rossmann), cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 89.1% czytelników artykuł okazał się być pomocny