Proszek do prania Dosia – kilka słów o produkcie

Proszek Dosia zalicza się do grona popularnych środków czystości. Znakiem rozpoznawczym produktu jest postać świnki skarbonki, która symbolizuje oszczędność związaną z zakupem proszku. Producent zapewnia, że produkt bardzo dobrze radzi sobie z plamami. Dopiera nawet sok porzeczkowy i atrament.

Proszek do prania Dosia zawiera w składzie aktywne składniki piorące oraz enzymy. Skutecznie pierze już w 30 stopniach. Produkt wzbogacony jest także o składniki zmiękczające wodę, dzięki którym osadzanie się kamienia jest wyraźnie zredukowane. Producent zapewnia także, że tradycyjny proszek Dosia do koloru jest bardzo delikatny dla tkanin. Jednocześnie zapobiega szarzeniu ubrań oraz chroni kolor.

Z kolei proszek Dosia do białego powstał na bazie bezchlorowych składników wybielających, które są łagodne dla tkanin oraz chronią biel. Jednak czy te zalety faktycznie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Odpowiedzią na to pytanie są opinie konsumentów oraz wykonanie testu osobiście. Sprawdź także ten artykuł o proszku do prania Lovela.

Proszek Dosia – opinie konsumentów

Przeglądając fora internetowe oraz opinie użytkowników proszku zamieszczone w komentarzach danego produktu, można stwierdzić, że Dosia cieszy się sporym zainteresowaniem konsumentów. Użytkownicy proszku w większości wyrażają zadowolenie z działania detergentu.

Wśród zalet produktu najczęściej wymieniane są przede wszystkim: skuteczna formuła piorąca, ładny zapach oraz bardzo przystępna cena. Zapach proszku do prania jest tak naprawdę kwestią względną. Nie każdy szuka środków o intensywnym i długotrwałym zapachu. Niektórzy wolą naturalny, lekko wyczuwalny zapach (taki właśnie ma Dosia). Stąd różne opinie odnoszące się do zapachu proszku.

Użytkownicy podkreślają także, że detergent dobrze się wypłukuje, nie pozostawiając tłustych osadów na ubraniach. W recenzjach pojawia się także jedna wada. Niektórzy użytkownicy deklarują, że w ich przypadku proszek Dosia uczula. Z takich opinii można wywnioskować, że proszek Dosia nie jest zbyt bezpieczny dla alergików.

Proszek do prania Dosia jest bardzo popularny. Ma niezbyt wysokie ceny, ale jest skuteczny, więc zbiera dobre opinie.
Proszek do prania Dosia - opis, ceny, opinie, porady

Ceny opakowań proszku Dosia

Dzięki niskiej cenie, proszek Dosia uznawany jest za produkt do prania „na każdą kieszeń”. Zobaczmy, jak przedstawiają się ceny różnych opakowań.

Selgros:

  • proszek Dosia do koloru lub do białego 9 kg w cenie ok. 35 zł [w promocji za ok. 29 zł]

Tesco:

  • proszek Dosia Multi Powder do koloru 1,4 kg w cenie ok. 10 zł
  • proszek Dosia Multi Powder do koloru lub do białego 4,2 kg w cenie ok. 20 zł [w promocji za ok. 18 zł]

Lewiatan:

  • proszek Dosia Lavender do koloru 1,5 kg w cenie ok. 10 zł
  • proszek Dosia Multi Powder do koloru 300 g w cenie ok. 3,20 zł

Skuteczność proszku do prania Dosia można obiektywnie ocenić dopiero po osobistym przetestowaniu produktu. Dla niektórych może być rewelacyjny, natomiast dla innych nie będzie spełniał swojej funkcji. Gusta są różne, podobnie jak preferencje dotyczące różnych produktów. Warto więc osobiście sprawdzić, jak działa popularna Dosia.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 91.7% czytelników artykuł okazał się być pomocny