Czym wyróżnia się proszek do prania E - opinie

Proszek E kilkanaście lat temu (w 2009r.) został wzbogacony o bardzo ważny składnik o działaniu zmiękczającym wodę. Mowa tutaj o formule Soft Water. Kolejne innowacje proszku do prania E uwzględniały m.in. zastosowanie skoncentrowanej formuły.

Zaletą proszku E jest także niska cena w stosunku do innych popularnych proszków. Nie należy absolutnie utożsamiać jej z jakością produktu, ponieważ jest to bardzo mylny punkt widzenia. Wbrew pozorom proszek do prania E posiada bardzo dobre opinie użytkowników.

Do zalet proszku E zalicza się również bardzo delikatny, a zarazem dyskretny zapach. Niektóre detergenty pachną zbyt intensywnie, co wcale nie jest pożądane przez każdego konsumenta. Podkreślana jest także skuteczność produktu. Niektórzy zwrócili także uwagę na to, że proszek zbyt wolno się rozpuszcza w porównaniu ze swoimi odpowiednikami. Jeśli szukasz więcej informacji, w tych artykułach znajdziesz więcej porad o praniu.

Rodzaje i zalety proszku do prania E

Omawiany proszek występuje w dwóch podstawowych wariantach: do białych oraz do kolorowych ubrań. Podział ten dotyczy niemal wszystkich środków piorących. Choć zdarza się, że w sprzedaży znaleźć możemy produkty uniwersalne (kolor i biel w jednym), aromatyzowane, a także proszek sensitive do białych tkanin.

Ten ostatni wariant zawiera wyciąg z aloesu i rumianku. Dzięki temu dedykowany jest w szczególności dla osób mających tendencje do występowania alergii skórnych oraz w przypadku wrażliwej skóry na przykład u dzieci. Proszek E nie pozostawia także smug na wypranych ubraniach.

Proszek do prania E jest bardzo skuteczny. Można kupić go za niewielkie ceny i zbiera bardzo dobre opinie na forach internetowych.
Proszek do prania E - rodzaje, ceny, opinie, porady

Z reguły wydawałoby się, że proszek do prania E to przeciętny detergent piorący. Owszem, może i nie jest najwyższej jakości, lecz doskonale radzi sobie z zabrudzeniami. Świadczą o tym pozytywne opinie użytkowników, zaczerpnięte prosto z for internetowych.

Proszek E – ceny

Proszek do prania marki E dostępny jest w ofertach sprzedażowych w różnych cenach. Wysokość cen uzależniona jest przede wszystkim od wielkości opakowania detergentu. Poniżej kilka przykładowych cen różnych pojemności:

  • 2,85 kg proszku E kolor w cenie ok. 25 zł [Biedronka],
  • 5,6 kg aromatyzowanego proszku E w cenie ok. 29 zł [Biedronka],
  • 4,9 kg proszku E kolor w cenie ok. 26 zł [cena obowiązuje w Tesco, gdy jest promocja],

W hurtowniach chemicznych można kupić małe opakowanie proszku E (ok. 1kg) w cenie do 10 zł.

Promocja na proszek do prania E jest najlepszą okazją na dokonanie dobrego zakupu. Czasem nie opłaca się bowiem inwestować w drogie detergenty, które posiadają niejasny skład. Na myśl nasuwa się słynne powiedzenie, które mówi: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Warto więc najpierw sprawdzić tańszą opcję, zanim sięgniemy wyżej.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93.1% czytelników artykuł okazał się być pomocny