Rodzaje proszku do prania Persil

Proszki do prania stanowią najpopularniejszy, a zarazem tradycyjny rodzaj środków piorących. Dużą popularność oraz uznanie wśród konsumentów zyskał Persil. Opinie użytkowników są bardzo ważne, ponieważ to one tak naprawdę dają rekomendację dla poszczególnych produktów. Wśród zalet proszków do prania Persil wymienić można np. wysoką skuteczność usuwania zabrudzeń, świeży i długotrwały zapach oraz formule, która działa łagodnie na tkaniny.

Proszek Persil można nabyć w kilku wariantach przeznaczonych do konkretnych rodzajów tkanin. Podstawowe kryterium rozróżnia uniwersalny proszek do prania Persil, proszek do tkanin kolorowych oraz białych (Persil Gold). W sprzedaży dostępny jest także Persil Sensitive, który dedykowany jest dla osób o delikatnej skórze oraz dla dzieci. Jeśli szukasz więcej informacji, w tych artykułach znajdziesz więcej porad o praniu.

Różne rodzaje proszku do prania Persil można nabyć niemal w każdym sklepie z chemią gospodarczą. Jedynym mankamentem może okazać się niewielki wybór rodzajów proszku. Na szczęście są jeszcze hurtownie internetowe lub popularne aukcje internetowe, na których można zakupić wybrane produkty.

Proszek do prania Persil – ceny

Cena proszku do prania Persil uzależniona jest m.in. od wagi opakowania. Oczywiste jest, że im więcej proszku jest w opakowaniu, tym więcej zapłacimy. Z tego względu warto czekać na promocje, które pozwalają nam na sporą oszczędność. Korzystając z rabatów, kupimy ten sam proszek, wydając za niego o wiele mniej pieniędzy.

Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny różnych pojemności opakowań proszku do prania Persil, zawierające się w asortymencie różnych sieci handlowych.

Auchan:

  • Persil Expert do białego oraz do tkanin kolorowych 3,5 kg w cenie ok. 29 zł (w promocji za ok. 24 zł)
  • Persil Cold Zyme Regular do białego 2,8 kg w cenie ok. 38 zł
  • Persil Expert 2,8 kg w cenie ok. 33 zł (w promocji za ok. 26 zł)

Tesco:

  • Persil Color lub Sensitive dla dzieci 3,25 kg w cenie ok. 52 zł
  • Persil Color 1,3 kg w cenie ok. 23 zł

W czasie, gdy w marketach Tesco są promocje, można kupić proszek Persil Color nawet 40% taniej, czyli za około 30 zł – 33 zł za opakowanie 4,2 kg.

Proszek do prania Persil jest z pewnością najbardziej popularny. Ma świetne ceny, a kilka rodzajów pozwala na uzycie do bardzo wielu zastosowań.
Proszek do prania Persil - rodzaje, opinie, ceny, promocje

Biedronka:

  • Persil Color 4,2 kg w cenie ok. 28 zł 
  • Persil Expert 4,9 kg w cenie promocyjnej za ok. 30 zł

Na popularnych aukcjach internetowych można znaleźć także Persil Gold do białego, za który zapłacimy około 50 zł za 6 kg.

Skład proszku do prania Persil - opinie o produkcie

Proszek do prania Persil posiada w swoim składzie m.in. anionowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, mydło, enzymy, polikarboksylany oraz kompozycję zapachową. Skład detergentu jest odpowiedzialny przede wszystkim za skuteczność proszku do prania. Persil pod tym względem posiada pozytywne opinie konsumentów. Czym zdobył zaufanie użytkowników?

Persil działa już w najniższych temperaturach (20 stopni), skutecznie usuwając plamy i zabrudzenia. Środek nie pozostawia białych zacieków (jak w przypadku większości proszków do prania) oraz chroni kolor ubrań, pozostawiając je świeże na długo. Użytkownicy Persil wyrażają swoje zadowolenie już po jednorazowym przetestowaniu proszku. Wiele pozytywnych opinii można znaleźć na forach internetowych.

Proszki do prania Persil są gwarancją niemieckiej jakości. Dlatego słysząc o proszku Persil, do głowy przychodzą skojarzenia o porządnym detergencie, w który warto zainwestować. Cena produktu jest nieco wyższa od innych polskich proszków, lecz jakość Persil w zupełności rekompensuje ten wydatek. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z promocji na Persil. Ta opcja jest najbardziej opłacalna.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 89.7% czytelników artykuł okazał się być pomocny