Proszek Vizir - rodzaje

Środki czystości w postaci proszków do prania, to najpopularniejsze detergenty. Można znaleźć je niemal w każdym sklepie posiadającym w swoim asortymencie produkty chemii gospodarczej. Jednym ze znanych detergentów jest proszek do prania Vizir. Produkty tej marki występują w wariantach do koloru, do białego (w tym dla dzieci, np. Vizir sensitive) oraz w wersji uniwersalnej.

Proszek Vizir prócz wariantów dotyczących kolorystyki prania, dostępny jest w różniących się wagowo opakowaniach. Każde opakowanie produktu zawiera symbol w postaci kosza na bieliznę, który informuje konsumenta o liczbie możliwych do wykonania prań.

Niektóre proszki do prania Vizir wzbogacone są dodatkowo w ekstrakty zapachowe. Dzięki temu pranie dłużej utrzymuje świeży i przyjemny zapach. Natomiast Vizir Sensitive, który dedykowany jest głównie dla dzieci i alergików, posiada znacznie delikatniejszy skład, niż np. Vizir color. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także artykuł z informacjami, gdzie wsypać proszek do pralki.

Ceny różnych opakowań proszku Vizir

Koszt proszków do prania marki Vizir nie jest taki sam w każdym sklepie, ponieważ cena uzależniona jest przede wszystkim od pojemności konkretnego rodzaju proszku. Na koszt opakowania składa się także wariant dotyczący rodzaju tkanin, do których przeznaczony jest detergent (np. do białego, koloru, delikatny).

Koszt proszków do prania Vizir w sieci marketów Tesco:

 • Vizir color 4,2 kg w cenie 59 zł, w promocji za 29,99 zł,
 • Vizir color 1,5 kg w cenie ok. 18 zł,
 • Vizir sensitive 2,85 kg w cenie ok. 33 zł (gdy następuje promocja, proszek kosztuje ok. 29zł).

Promocja proszków Vizir występująca w Tesco obniża cenę produktów nawet o 45%.

Cena proszku do prania Vizir w sklepach sieci Kaufland:

 • Vizir do koloru 4,2 kg w cenie 49,99 zł, natomiast w promocji kosztuje nawet połowę ceny, czyli 24,99 zł,
 • Vizir uniwersalny 6,5 kg kosztuje ok. 60 zł,
 • Vizir color z dodatkiem Lenor 4,5 kg za ok. 27 zł.

Proszek Vizir w sklepach Auchan:

 • Vizir sensitive 4,2 kg w cenie ok. 49,99 zł,
 • Vizir color 4,2 kg w cenie ok. 49,99 zł,
 • Vizir color 2,85 kg w cenie ok. 33,60 zł,
 • Vizir do białego 4,2 kg w cenie ok. 49,99 zł,
 • Vizir do koloru 1,5 kg w cenie ok. 18,60 zł.

Powyższe ceny dotyczą konkretnych pojemności opakowań proszku do prania Vizir, które są dostępne w różnych placówkach handlowych. Najlepsze opinie mają produkty w promocji.

Proszek do prania Vizir to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów do prania. Jest skuteczny, silnie wybiela i zachowuje ładny kolor.
Proszek do prania Vizir - ceny, opinie, wydajność, porady, promocje

Inne środki czystości Vizir

Produkty do prania Vizir to nie tylko proszki. Pod tą marką można znaleźć także inne środki czystości, takie jak: płyny do prania, żele oraz kapsułki piorące. Żelowe saszetki piorące posiadają bardzo dobre opinie pod względem prostoty użytkowania oraz oszczędności czasu. Są bowiem tak proste w użyciu, że z pewnością każdy poradzi sobie z ich zastosowaniem.

Zarówno kapsułki, jak i płyny do prania czy żele Vizir, dostępne są w sprzedaży w różnych pojemnościach. Można więc dowolnie wybrać pojemność środka, która i cenowo i wydajnościowo będzie nam najbardziej odpowiadała. Dokonując zakupu na przykład w celu wypróbowania marki Vizir, niekonieczne jest duże opakowanie produktu. Z tego względu konsumenci sięgają po małe pojemności środków.

Proszek do prania Vizir zalicza się do grona popularnych środków piorących. Podobnie jak inne marki, występuje w kilku różnych wariantach (do białego, koloru, delikatny, uniwersalny). Dzięki zastosowaniu tego typu podziału pranie jest o wiele bardziej skuteczne. Cena proszku Vizir jest dosyć przystępna, uzależniona głównie od pojemności detergentu. Dzięki temu można dostosować proszek do przeznaczonego na ten cel budżetu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 72.4% czytelników artykuł okazał się być pomocny