Suszarka na pranie Castorama

Suszarka rozkładana Pegasus 200 Comfort

Jest to jedna z bardziej popularnych suszarek do ubrań w Castoramie. Z powodzeniem posłuży do wysuszenia również dużych tkanin takich, jak prześcieradła czy poszewki na kołdrę lub poduchy. Wszystko dzięki rozkładanym skrzydłom i wytrzymałej stali sprawiającej, że suszarka się nie przewraca pod ciężarem materiałów. Kiedy złożysz suszarkę, wraca ona do uniwersalnego wymiaru – przez do łatwo możesz ją przenosić i chować w dowolne miejsca mieszkania, np. w drzwiach.

Do ciekawe, łączna długość linek w suszarce to aż 20 metrów – co sprawi, że będziesz mógł na suszarce powiesić zdecydowanie więcej, niż tylko jedno pranie. Nie będzie zatem potrzeby dzielenia ubrań na grupki większe lub mniejsze. Suszarka Pegasus 200 Comfort pozwala również na łatwe rozwieszanie prania, dzięki specjalnym spinaczom – są one dodatkowym elementem wyposażenia suszarki. Stojąca suszarka wyróżnia się także poszczególnymi elementami, wykonanymi z tworzywa sztucznego – dzięki czemu nie będzie ona rysowała paneli bądź kafelek. Uniwersalny, biały kolor, pozwoli na dopasowanie jej do aranżacji każdego mieszkania! To doskonała alternatywa dla drogich suszarek takich, jak suszarki na pranie Vileda. Sprawdź także ten artykuł z przeglądem suszarek marki Vileda.

Cena za suszarkę to 168 zł.

Sufitowa suszarka na pranie Sepio

Suszarka sufitowa jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza w mieszkaniach, gdzie liczy się oszczędność każdego metra kwadratowego. Sufitowa suszarka pozwala bowiem zainstalować ją pod sufitem – co ułatwia stworzenie funkcjonalnej przestrzeni w domu. Suszarkę wykonano ze stalowych rurek, a także polietylenu i polipropylenu – przez co będzie ona odporna na działanie wilgoci i ciężar porozwieszanych mokrych ubrań. Jeżeli nie masz więc miejsca w mieszkaniu, by ustawić suszarkę stojącą, warto będzie pomyśleć nad zamontowaniem sufitowej suszarki na pranie!

Szukasz sposobu na to, jak możesz skutecznie wysuszyć swoje pranie o każdej porze roku? Sufitowa suszarka pozwoli na suszenie go nawet zimą! Metalowe rurki są wytrzymałe na uszkodzenia, a także wodę, co czyni suszarkę jednym z najlepszych możliwych wyborów. W Castoramie znajdziesz kilka rozmiarów suszarki sufitowej marki Sepio – dlatego na pewno dobierzesz jej wielkość pod powierzchnię swojej łazienki:

  • 6 x 100 cm
  • 6 x 120 cm
  • 6 x 130 cm
  • 6 x 140 cm
  • 6 x 150 cm
  • 6 x 160 cm
  • 6 x170 cm
  • 6 x 180 cm
  • 6 x 200 cm

Ceny suszarek Sepio wahają się między 50 a 70 zł, w zależności od wymiarów.

Suszarki łazienkowe i suszarki balkonowe w Castoramie

Suszarka stojąca wieża DRAPIA 25 m

To model suszarki, która jest bardzo chętnie kupowana przez klientów Castoramy. Kupowana jest najczęściej ze względu na to, iż można ją w różnoraki sposób ustawiać – wszystko za sprawą rozkładanych półek i kółek, które ułatwiają przesuwanie suszarki. Półki przez to, że są rozkładane, mogą posłużyć nie tylko do bielizny, ale też do suszenia np. dużych i ciężkich ręczników. Suszarka jest przy tym stabilna – zwłaszcza, że wykonano ją z tworzywa sztucznego połączonego ze stalą. Dodatkowo, suszarka na pranie jest odporna na działanie wilgoci.

To świetna alternatywa dla drogich suszarek na ciuchy takich, jak suszarki na pranie Leifheit. Dlaczego? Otóż podobnie, jak one, nie zajmuje wiele miejsca i pozwala też jednocześnie na suszenie naprawdę sporej ilości prania. Suszarka typu wieża umożliwia rozwieszenie aż 25 metrów prania w różnych wymiarach. Poza tym wymiarem, w Castoramie znajdziesz też suszarkę-wieżę DRAPIA o powierzchni do prania 35 m.

Przez to, że półki są rozkładane, możesz dowolnie dopasować ilość i wielkość wysychającego prania do rozmiaru dowolnego pokoju. Nawet, kiedy rozłożysz suszarkę maksymalnie, nie będzie ona zabierać wiele miejsca – co świetnie sprawdza się w małych mieszkaniach.

Cena za suszarkę DRAPIA 25 m to 99,98 zł.

Suszarka ścienna Rollquick

Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w łazience, warto będzie pomyśleć nad suszarką ścienną Rollquick. Po rozłożeniu sznurka zyskasz dzięki niej aż 21 m sznurków, co pozwoli na rozwieszenie sporej ilości prania na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Aby móc z niej korzystać, trzeba wysunąć belkę z kasety i w ten sposób rozwinąć sznurki do suszenia. Mechanizm wystarczy zamocować do jednej ściany, a haki umieścić po jej drugiej stronie. Specjalny system będzie automatycznie napinał, ale też zwijał linki podczas składania suszarki.

Największym plusem suszarki jest fakt, że nie rzuca się ona w oczy – a więc, nie będzie zakłócać aranżacji wnętrza łazienki. Możesz ją zamocować jednak nie tylko w małej łazience, ale też np. na balkonie. Estetyczny wygląd suszarki sprawi, że w każdym z tych miejsc stanowić będzie bardzo praktyczny dodatek.

Cena za suszarkę to 84,98 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej