Przeżycie związane z poznaniem nowej kultury, nowych ludzi, a nawet zmianą klimatu powoduje liczne emocje. Jeśli planujesz pożegnać się z ojczyzną i spróbować życia w innym kraju, to przed Tobą niezbyt wdzięczny czas pakowania całego dobytku, przewożenia i rozpakowywania. Jeśli chcesz, aby etap ten przebiegł możliwie szybko i sprawnie, a jednocześnie kosztował Cię jak najmniej stresu, nerwów i czasu to zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą firmy przeprowadzkowej Fortis https://fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki/miedzynarodowe. Dzięki niej wyprowadzka za granicę przebiegnie sprawnie i bezproblemowo!

Tanie przeprowadzki zagraniczne? Nie ryzykuj kosztów naprawy źle przewiezionych sprzętów! 

Fortis jest firmą, która pomogła już tysiącom osób uporać się z ich przeprowadzką za granicę i sprawiła, że proces ten przebiegł sprawnie i pomyślnie. Codzienna praktyka fachowców z Fortis sprawia, że wiedzą oni jak nikt inny jak zaplanować i przeprowadzić Twoją relokację. Nie musisz również obawiać się, że Twoje rzeczy ulegną zniszczeniu. Wszystkie wartościowe przedmioty zostają odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko zostanie dostarczone w nienaruszonym stanie. Nie musisz się również stresować przenoszeniem ciężkich mebli czy bardzo delikatnych, wysokogabarytowych przedmiotów. Fachowcy Fortis podejmują się nawet przenoszenia i przewożenia tak delikatnych przedmiotów jak stół bilardowy, pianino czy fortepian. 

Koszty zniszczonego fortepianu czy uszczerbionych w czasie przenoszenia przez wąskie korytarze czy w czasie transportu mebli nie są małe. Podejmowanie się samodzielnego przenoszenia wartościowych rzeczy może być zatem ryzykowne i okazać się pozorną oszczędnością. Fortis dysponuje szeroką ofertą transportową od transportu drogowego, przez wodny po lotniczy. 

Przeprowadzki międzynarodowe cennik

Fortis doskonale wie jaką wartością jest czas, dlatego dba o to, by wszystkie zlecenia były realizowane terminowo i bardzo sprawnie. Dokłada również wszelkich starań, aby stosowane rozwiązania były jak najbardziej optymalne. Wykorzystuje do tego celu wysokiej klasy sprzęt umożliwiający łatwy załadunek, transport oraz sprawny rozładunek danego towaru. Aby dowiedzieć się w jakiej cenie Fortis zrealizuje Twoją relokację wypełnij ankietę przeprowadzkową lub skorzystaj z indywidualnej konsultacji z przedstawicielem firmy. Koszt ściśle uzależniony jest od ilości przedmiotów do przewiezienia, dystansu i pakietu wybranej przez Klienta usługi. Z Fortis przeprowadzka do innego kraju wcale nie musi być trudna!

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej