Najnowszy ranking popularności walizek samolotowych

1. Wittchen średnia walizka z kolorowym suwakiem 56-3S-502-91

To jeden z najczęściej wybieranych ostatnio modeli walizek do samolotu. Średnia wielkość (70 cm / 47 cm / 34 cm) umożliwia zapakowanie bagażu na kilka dni. W środku walizki znajduje się sporo miejsca, dzięki czemu zmieścisz w niej wszystko, co niezbędne na tygodniowe wakacje. Ogromną zaletą bagażu jest uchwyt teleskopowy i dwie rączki – jedna z boku i druga u góry. Walizka wyposażona jest też w specjalne szelki, które przytrzymają spakowane rzeczy tak, żeby się nie przemieszczały. Plusem są obrotowe i mobilne kółka, zamek z szyfrem TSA podnoszący poziom bezpieczeństwa i materiał z poliestru, który odpory jest na zadrapania.

2. Solier Luggage walizka podróżna mała ABS STL946 różowa

Doskonała walizka dla pań, która wyróżnia się na tle standardowych czarnych, szarych i granatowych bagaży – głównie za sprawą mocnego różowego koloru. Jej wymiary to 57 cm / 42 cm / 20 cm, więc walizka jest mała. W zupełności wystarczy jednak na krótki służbowy wyjazd albo przedłużony weekend za granicą. Stworzono ją z myślą o bardziej wymagających klientkach. Walizka jest nowoczesna i bardzo lekka, a tworzywo ABS Plus uniemożliwia jej zarysowanie. Podróżna torba wyposażona została w zewnętrzne gumowe uchwyty i dwupoziomową rączkę teleskopową. Ma ona zabezpieczenie szyfrowe, więc osoby trzecie nie zajrzą do środka bagażu. Dzięki obrotowym kółkom z kauczuku będzie można bezproblemowo i szybko się z nią przemieszczać. Walizka ma też wewnętrzne pasy mocujące, wbudowany trwały stelaż i dwukomorowy środek dzielony błyskawicznym zamkiem.

3. National Geographic walizka średnia Abroad khaki

Wytrzymała, modna i w pięknym, uniwersalnym kolorze khaki. Walizka w wymiarze 69 cm / 47 cm / 27 cm zaliczana jest do klasy Premium. Cechuje się lekką i wytrzymałą konstrukcją, wysoką jakością wykończenia i aluminiowym stelażem z przyciskiem blokującym. Skonstruowano ją z poliwęglanu PC / ABS, który jest odporny na zadrapania czy innego typu uszkodzenia możliwe podczas wrzucania bagaży do luku. Kółka w walizce obracają się o 360 stopni, a wewnętrzna komora zapinana jest na suwak. Walizka ma górną i boczną rączkę, a także solidne pasy, które przytrzymują wszystkie rzeczy schowane do środka.

4. Titan walizka średnia poszerzana Highlight 67 cm czarna 84240501

Bardzo elegancka i pojemna walizka o wymiarach 67 cm / 46 cm/ 28 cm. Wyróżnia się luksusowym stylem, a także skorupą wykonaną z polipropylenu. Sprawia ona, że bagaż jest odporny na zadrapania i inne uszkodzenia. Walizka wyposażona została w kółka obrotowe 360 stopni, zamek TSA, taśmy spinające komorę i teleskopową rączkę na podwójnym stelażu. Ma też górne i boczne uchwyty, a także organizer na drobne przedmioty, podwójne suwaki i zamykaną komorę. Jest przy tym lekka i łatwa do szybkiego przemieszczania się po lotnisku.

Która walizka do samolotu? Sprawdź ranking na maj 2022

5. Travelite walizka kabinowa Kalisto mała turkusowa 7444725

To mała i twarda walizka, która jest wyrobem znanego producenta niemieckiego. Jej wymiary (55 cm / 40 cm / 20 cm) pozwalają podróżować z nią jako standardowy bagaż podręczny dopuszczalny przez większość linii lotniczych. Walizka wyróżnia się nowoczesnym kształtem, ciekawym i mocno charakterystycznym turkusowym kolorem, a także trwałym materiałem z poliwęglanu. Model wyposażono w solidne koła, wewnętrzne przestrzenie z pasami, dodatkowe kieszenie i teleskopową rączkę z aluminium. Poza tym bagaż ma zamek na szyfr, trwałe zamki z podwójnymi suwakami, wygodny uchwyt górny i organizer, w który schowasz wiele drobnych przedmiotów, przy okazji je segregując. Sprawdź także ten artykuł z poradami, jak spakować walizkę do samolotu.

6. Wenger walizka kabinowa Lumen 55 cm mała czerwona 604337

Elegancki bagaż podręczny o wymiarach 55 cm / 40 cm / 20 cm. Walizka jest niezwykle oryginalna, ponieważ w kolorze czerwonym. Umożliwia ona bezpieczne przechowywanie rzeczy, głównie dzięki rozkładanej komorze głównej i trzypozycyjnemu zamkowi szyfrowemu. Bagaż ma uchwyty boczne i górne, bardzo solidne paski mocujące, etykietę identyfikującą, teleskopowy uchwyt i obrotowe kółka, dzięki którym będziesz wygodnie przemieszczać się po lotnisku. Walizka jest przy tym bardzo wygodna. W zupełności wystarczy do zapakowania się w podróż na długi weekend.

7. Wittchen średnia walizka z ABS-u tłoczona 56-3A-632-85

Walizka uwielbiana jest za nowoczesny wygląd skorupy oraz turkusowy kolor, dzięki któremu po wylądowaniu można łatwo namierzyć swój bagaż na taśmie. Wykonano ją z ABS-u o porowatej powierzchni, przez co walizka odporna jest na zarysowania. Dodatkowo są na niej geometryczne tłoczenia, sprawiające, że torba jest jeszcze bardziej charakterystyczna. Bagaż wyposażono w cztery kółka obrotowe ułatwiające poruszanie się po lotnisku, komorę główną z elastycznymi pasami zabezpieczającymi, a także wysuwany uchwyt i dwie gumowe rączki do przenoszenia. Walizka ma też klasyczny zamek szyfrowy, komorę zamykaną na suwak i kilka kieszeni na małe przedmioty. Jej wymiar to 67 cm / 45 cm / 26 cm, zatem wielkość bagażu jest średnia.

8. Solier Luggage walizka podróżna twarda duża STL945 żółta

Jedna z najmodniejszych ostatnio walizek w wyrazistym żółtym kolorze. Jej wymiary to 75 cm / 51 cm / 29,5 cm, zatem bagaż jest dość spory. Model jest lekki, nowoczesny i bardzo wytrzymały, ponieważ walizkę wykonano z tworzywa ABS Plus. Jest ono nieprzemakalne, więc nie musisz martwić się o przemieszczanie z walizką poza terenem lotniska. Warto dodać, że walizka wyposażona została również w dwupoziomową rączkę teleskopową, gumowe uchwyty do przenoszenia w rękach, zabezpieczenie zamkiem szyfrowym i cztery obrotowe kółka kauczukowe. Bagaż dzięki temu wygodnie się prowadzi, co ułatwia poruszanie się po lotnisku – to ważne zwłaszcza przy krótkich przesiadkach z międzylądowaniem. Walizka ma też wewnętrzne pasy mocujące, które zabezpieczają bagaż oraz sygnowaną podszewkę dzieloną zamkiem na dwie osobne komory. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi efektowne spakowanie się na wakacje.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97.6% czytelników artykuł okazał się być pomocny