ROIDMI Eve Plus – najlepszy robot sprzątający, który zadba o każdy dom!

Samosterylizacja po każdym sprzątaniu

ROIDMI Eve Plus to prawdziwa innowacja na rynku. Ten wyjątkowy robot sprzątający pozwala na relaksowanie się w domu, pracę i poświęcanie czas dzieciom oraz własnym przyjemnościom. Nie oszukujmy się, nawet najpilniejsza gospodyni domowa ma prawo do odpoczynku. Z robotem odkurzającym ROIDMI Eve Plus będzie można wreszcie zapomnieć o obowiązkach! Urządzenie jest nie tylko zwykłym odkurzaczem, który zbiera brud z podłogi. To również mop próżniowy, który po odkurzeniu od razu zajmuje się dokładnym wycieraniem podłóg. W dodatku brud, który zbiera, natychmiast wrzuca do specjalnego pojemnika. Czy nie brzmi to, jak spełnienie snów osoby, która jest prawdziwym czyściochem?

Najważniejszą zaletą robota jest funkcja samosterylizacji. Co to oznacza w praktyce? ROIDMI Eve Plus wyposażony jest w stację dokującą. Właśnie w tym miejscu odbywa się między innymi sterylizacja urządzenia. System sterylizacji w ROIDMI jest jednym z najlepiej rozwiniętych wśród wszystkich robotów sprzątających na rynku. Sterylizacja pozwala w 12 sekund skutecznie pozbyć się z domu wszystkich brudów. Urządzeniem wysterylizować można m.in. włosy, roztocza i inne szkodliwe drobnoustroje, które mogą wywoływać alergie (np. sierść zwierząt). Ekran LED stacji dokującej pozwala podglądać postęp sterylizacji. Tę funkcję z pewnością docenią właściciele zwierząt domowych i alergicy! Zamiast walczyć z alergią, lepiej ułatwić sobie życie, kupując ROIDMI Eve Plus: https://www.roidmi.com/en/p-eveplus.html.

Samoopróżnianie i dezodoryzacja w jednym urządzeniu

Urządzenie samoopróżniające i samosterylizujące - ROIDMI Eve Plus
Urządzenie samoopróżniające i samosterylizujące - ROIDMI Eve Plus

Po skończonej pracy robot sam po sobie sprząta, a więc automatycznie opróżnia pojemnik na kurz. Dzięki temu pozbywa się wszystkich szkodliwych wirusów, pasożytów i bakterii. ROIDMI Eve Plus ma worek na kurz o pojemności 3 litrów, dzięki czemu może gromadzić odpady nawet przez 60 dni. Dzięki funkcji samoopróżniania można powiedzieć, że ROIDMI Eve Plus to prawdziwy inteligentny… kosz na śmieci. Po wysprzątaniu domu automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, gdy zrobi się pełny. To ogromna wygoda dla kobiet w zaawansowanej ciąży, które nie dają już rady samodzielnie opróżniać takiego pojemnika.

Warto wspomnieć jeszcze o innowacyjnym generatorze cząstek dezodoryzujących, jaki znajduje się w robocie sprzątającym. Zarówno system sterylizacyjny, jak i dezodoryzacji wykorzystuje filtr HEPA i technologię aktywnego tlenu (wykorzystywaną m.in. do sterylizacji sprzętów medycznych), aby pozbyć się wszelakich drobnoustrojów z otoczenia. Nie dość, że kurz i brud zostają zamknięte w pojemniku, to znikają również wszelakie toksyczne chemikalia, zapach papierosów czy perfum. Usuwanie zapachów poprzez oczyszczanie aktywnym tlenem daje pewność, że odkładając w czasie opróżnienie pojemnika na kurz, nie zacznie on brzydko pachnieć lub namnażać np. pleśni.

Najważniejsze parametry „pogromcy kurzu”, czyli robota ROIDMI Eve Plus

Czyszczenie, nawigacja i czas pracy robota

ROIDMI Eve Plus poradzi sobie z każdą przestrzenią. Urządzenie ma wbudowaną baterię 5200 mAh, dzięki której działa nieprzerwanie przez ok. 250 minut. Możesz więc posprzątać nawet bardzo dużą powierzchnię mieszkania! Gdy bateria się wyczerpie (15%), robot wróci do bazy ładującej i wznowi sprzątanie przy osiągnięciu minimum 80% mocy baterii. Ogromnym plusem odkurzacza jest również elastyczna dysza, która dopasuje się do każdej, nawet nierównej podłogi.  ROIDMI Eve Plus ma też automatycznie regulowane obrotowe szczotki boczne oraz inteligentny zbiornik na wodę o pojemności 250 ml, który pozwala na skuteczne i dokładne mopowanie podłóg w domu. Robot wyposażony został również w czujniki anty uderzeniowe i czujniki podczerwieni, które pozwalają mu omijać przeszkody.

Robot potrafi sprzątnąć dom zupełnie sam, co jest wygodne zwłaszcza dla mam pracujących w domu. Z pomocą dedykowanej aplikacji można podzielić mieszkanie na strefy i stworzyć mapę pracy dla urządzenia. ROIDMI Eve Plus może zeskanować każde pomieszczenie i stworzyć trasę, którą będzie przemierzał podczas odkurzania i mopowania podłóg. Trasę można dowolnie modyfikować, np. dodając wirtualne ściany w newralgicznych miejscach i wyznaczając pokoje lub strefy, do których urządzenie ma nie wjeżdżać. Robota można też wysyłać w konkretne miejsca mapy. Wystarczy zawołać tam odkurzacz za pomocą aplikacji na smartfona.

Dlaczego warto kupić ROIDMI Eve Plus?

Urządzenie samoopróżniające i samosterylizujące - ROIDMI Eve Plus
Urządzenie samoopróżniające i samosterylizujące - ROIDMI Eve Plus

Do sterowania urządzeniem używać można dedykowanej aplikacji mobilnej, ale też skorzystać z poleceń głosowych (gdy w domu jest głośnik od Xiaomi albo Google). Z pomocą aplikacji wyznaczyć można nie tylko trasę pracy odkurzacza, ale też monitorować wszystkie jego funkcje – czas odkurzania, stan baterii czy pojemnika na kurz.

Ciężko o odkurzacz dający tyle możliwości. To wielofunkcyjne urządzenie, które może całkiem odmienić życie. Wychodząc z domu do pracy, można bez obaw włączyć odkurzacz – po powrocie mieszkanie będzie lśnić! Robot ROIDMI Eve Plus zadba o odpoczynek każdej aktywnej zawodowo lub schorowanej osoby. Dlatego warto pomyśleć o nim jako o prezencie noworocznym. Robota sprzątającego znajdziesz w tym miejscu. Odpoczynek i nieprzejmowanie się porządkami to przywilej w dzisiejszych czasach. Właśnie dlatego ROIDMI Eve Plus będzie najlepszym prezentem, jaki możesz podarować sobie lub bliskim! Robot na najwyższym poziomie zadba o to, aby każdy poczuł się komfortowo w swoim mieszkaniu.

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny