Sennik – zdrada we śnie

Znaczenie snu o zdradzie

Zdrada jest symbolem, jaki pojawia się podczas snu niezwykle często. Kiedy widzimy we śnie swojego partnera czy też partnerkę, którzy zdradzają nas na własnych oczach, po przebudzeniu nigdy nie czujemy się zbyt… dobrze. Często bierzemy ten sen zbyt mocno do siebie i sądzimy, że chłopak lub dziewczyna mogą nas też zdradzić w rzeczywistości. Traktujemy sen o zdradzie zbyt poważnie – biorąc go za swego rodzaju ostrzeżenie przed realnymi zachowaniami chłopaka lub dziewczyny. Wydaje nam się, że sen o zdradzie wskazuje na to, że zdrada faktycznie może nas dotknąć i musimy być przez to bardziej czujni.

Sennik jednak wyraźnie wskazuje też na inną symbolikę – niekoniecznie jest więc odniesieniem negatywnym do życia realnego! Nie zawsze przykre zdarzenia będą mieć wydźwięk negatywny w rzeczywistości. Mało tego, zdrada zdradzie… nie jest równa. Zanim zaczniesz więc interpretować znaczenie snu przemyśl, kto tak naprawdę wziął udział we śnie i… kto kogo zdradzał! Jeżeli będziesz potrafił dokładnie wskazać osobę, która się pojawiła we śnie, będziesz mógł też lepiej swój sen… zrozumieć. Sprawdź także ten artykuł ze znaczeniem snu o pająkach.

Zdrada – znaczenie snu

Jak już wspominaliśmy, największe znaczenie ma postać będąca we śnie tą zdradzającą. Jeżeli jest to dziewczyna będąca bliską sercu lub widzisz np. we śnie swojego chłopaka może oznaczać to, że możesz mieć… spore problemy w życiu realnym. Sennik wskazuje na kłopoty, z jakimi będziesz zmuszony się zmierzyć w niedalekiej przyszłości. Jeżeli zdradzasz we śnie, może to również oznaczać jakąś podświadomą chęć spróbowania czegoś zupełnie nowego w swoim życiu. Może są to sytuacje, na jakie w rzeczywistości nie możesz lub nie chcesz sobie pozwolić? Sen o zdradzie to również dobry powód, dla którego powinniśmy bardziej przyjrzeć się swoim związkom – może bowiem oznaczać to, że nie dzieje się tam ostatnio… zbyt dobrze. Może uczucia w związku osłabły? To dobry czas, żeby nieco je „ożywić”!

Czy zdrada często pojawia się we śnie? A więc, może to wskazywać na spory problem siedzący w… głowie. Może źle się czujesz w obecnym związku? Pomyśl, czy ma sens jego kontynuowanie i czy lepiej nie będzie, jak się rozstaniecie. We śnie zdradzasz ukochaną osobę z kimś młodszym? Może więc to oznaczać, że ciągle szukasz nowych wrażeń. Jeżeli zdradzasz zaś z dużo starszą osobą oznacza to, że powinieneś zostać otoczony większą opieką – bo prawdopodobnie wcale nie czujesz się w swoim związku… bezpiecznie. A może zainteresuje cię także ten artykuł o znaczeniu snu o kotach?

Zdrada ukochanej osoby we śnie

Zdrada partnera we śnie – sennik

Zdrada osoby, z którą dzielimy życie, zupełnie inaczej ma się w przypadku zdradzania jej we śnie z kimś znajomym bądź kimś, kogo nie znamy… w ogóle. Jeżeli nie znasz postaci, z jaką zdradzałeś ukochaną osobę, może to być zapowiedź tego, że ktoś pojawi się niebawem na drodze i może całkiem zauroczyć i zmienić dotychczasowe życie. Zdradzający nas partner znaczy z kolei, że być może uda się rozwiązać problemy, z jakimi wcześniej sobie kompletnie nie radziliśmy. Sennik wskazuje także na zupełnie inną symbolikę snu, gdy to zdradza nas ukochana osoba – może to oznaczać, że bardzo nisko oceniamy siebie samego i podświadomie obawiamy się, że bliska osoba może nas przez to… zdradzić. Taki sen pojawia się często? Koniecznie porozmawiaj o swoich problemach z partnerem lub partnerką!

Sennik a zdrada we śnie partnera lub zdrada przyjaciela, czyli znaczenie snu o zdradzie i co oznacza sen o zdradzie
Sennik zdrada – co oznaczają sny o zdradzie? Wyjaśniamy

Jeszcze inna sprawa, gdy np. śnimy o zdradzie „drugiej połówki” z jego… siostrą lub bratem! To zawsze jest bardzo zły znak. Sennik wyraźnie mówi, że w takim przypadku możemy się przygotować na rodzinne kłopoty, które niebawem się zaczną!

Zdrada żony przez męża

Jeśli widzisz we śnie mężczyznę dopuszczającego się zdrady na swojej żonie, interpretacja jest bardzo zróżnicowana. Sennik mówi o tym, że na pewno nie będzie to… koniec małżeństwa i świata. Co ciekawe, tego typu sen ma symbolikę w większości przypadków… pozytywną!

Możesz potraktować sen o zdradzie przez męża jako bardzo dobry znak, który mówi o zbliżającej się, świetlanej przyszłości. Oznacza on również, że założone cele i plany na pewno uda się osiągnąć, a droga ku nim będzie pełna radości.

Kiedy kobieta zdradza… męża

W życiu realnym zdrada mężczyzny przez kobietę jest niezwykle ciężką sytuacją. Chyba żaden mężczyzna nie pogodzi się z takim ciosem, jaki otrzymał od partnerki. Kiedy tak się dzieje, zazwyczaj związek się… zakańcza. Jeżeli widzisz, że kobieta zdradza we śnie, to może oznaczać jej źle układającą się przyszłość. Tego typu sen symbolizuje również upokorzenie, jakiego można doświadczyć nie tylko w sferze osobistej, ale i… zawodowej.

Sennik mówi również o tym, że nie należy traktować snu o zdradzającej żonie zbyt poważnie. Może to być bowiem także wróżba… pomyślności w rzeczywistym życiu. Być może uda się wreszcie zwalczyć wszelakie lęki i przeciwności, jakie przeszkadzały w osiągnięciu upragnionego celu! Sennik mówi też, że zdrada przez żonę może oznaczać pokonanie problemów, które trapiły od wielu lat. A może partnerka zdradziła we śnie nie z obcą osobą, a z kimś… bliskim? Zachowaj czujność! Prawdopodobnie ktoś z otoczenia nie jest zbyt przyjaźnie nastawiony. Sen ten może symbolizować również konieczność podjęcia trudnej decyzji bądź zmiany w dotychczasowym życiu.

Zdrada przyjaciela

Jak wiadomo, sennik nie musi dotyczyć tylko zdradzających się nawzajem partnerów w związku. Zdrada we śnie dotyczyć bowiem może również… przyjaciół! Tego typu sen zazwyczaj mówi naprawdę wiele o relacji, jaka łączy przyjaciół.

Jeżeli zdradzasz przyjaciela, uważaj! Zazwyczaj zdrada przyjaciela to zwiastun kłopotów, w jakie wdepniesz… sam. Jeżeli jednak to przyjaciel zdradza, zinterpretować to można na dwa sposoby – albo przyjaciel ten nie jest już „tylko przyjacielem”, albo… bardzo się na nim zawiedziesz!

ikona podziel się Przekaż dalej