Zastosowanie płynu do zmiękczania tkanin – porady

Płyn do płukania tkanin Silan stanowi jeden z produktów firmy Henkel. Środek zyskał wśród konsumentów miano luksusowego płynu do płukania. W sprzedaży dostępny jest szeroki wachlarz wariantów produktu o różnych nutach zapachowych. Producent zapewnia uzyskanie perfekcyjnie miękkich ubrań.

Silan posiada bardzo delikatną formułę, dzięki której produkty są bezpieczne także dla dzieci i alergików. Produkt zawiera w składzie barwniki, substancje zapachowe oraz biodegradowalne kationowe środki powierzchniowo czynne, które odpowiadają za zmiękczanie tkanin.

Płynu Silan nie zaleca się jednak do stosowania w przypadku prania oddychających tkanin, wyposażonych w przepuszczalną membranę. Użycie koncentratu może spowodować obniżenie funkcjonalności membrany. Płyn do płukania tkanin Silan nie jest wskazany także w przypadku odzieży z mikrofibry. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także te artykuły na temat prania.

Rodzaje płynów do płukania Silan oraz opinie konsumentów

Produkty zmiękczające Silan występują w wielu wariantach. Często utożsamiane są z barwą opakowania. Jednym z rodzajów płynu jest Silan niebieski o zapachu wiosennej świeżości (Fresh Spring). To najbardziej kultowy zapach wśród produktów tej marki. Kolejny produkt to Silan złoty, noszący nazwę Royal Gold. Produkt posiada iście królewski charakter, nadając ubraniom woń róży i orchidei.

Innym rodzajem płynu jest Silan zielony, występujący pod nazwą Fresh Sky. Produkt otula wyprane ubrania świeżością, dzięki której możemy poczuć się, jak podczas orzeźwiającego porannego spaceru. Konsumenci bardzo pozytywnie oceniają Silan. Niemal wszystkie opinie zawierają tę samą zaletę – wydajność.

Prócz wydajności, w recenzjach pojawiają się także pochwały dotyczące wspaniałego zapachu płynów, niesamowitej miękkości wypranych ubrań oraz delikatnej formule. Ponadto, konsumenci zwracają uwagę na działanie płynu ograniczające elektryzowanie się ubrań, a także na łatwość w użytkowaniu.

Płyn do płukania Silan to najlepsza opcja. Nadaje się zarówno do zmiękczania tkanin, jak i do nadawania im przyjemnego zapachu. Każdy rodzaj ma inną woń.
Silan - płyn do płukania tkanin - rodzaje, opinie, ceny, porady jak stosować

Ceny płynu Silan

Cena płynu do płukania tkanin Silan nie jest stała. Jej wysokość uzależniona jest bowiem od pojemności płynu oraz czasami od wariantu rodzajowego. Dla przykładu zamieszczamy kilka szacunkowych cen produktu.

Rossmann:

  • koncentrat Silan Supreme 1,2 L w cenie ok. 18 zł
  • koncentrat Silan zielony Fresh Sky 925 ml w cenie ok. 10 zł
  • koncentrat Silan Sensitive 1,85 L w cenie ok. 17 zł

Tesco:

  • koncentrat Silan niebieski Fresh Spring 1,85 L w cenie ok. 16 zł
  • koncentrat XXL Silan zielony Fresh Sky 2775 ml w cenie ok. 22 zł (promocja zbija cenę do ok. 15,50 zł)

Każdy z produktów Silan (niebieski, zielony czy silan złoty) zapewnia wysoką jakość prania. Najlepszą okazją na zakup płynu do płukania tkanin Silan jest jednak promocja. W tym czasie można kupić produkt o pojemności XXL za naprawdę niewielkie pieniądze. Cena jest wówczas tak atrakcyjna, że nie sposób przejść obok niej obojętnie.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 94.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny