Zdrowe, piękne i błyszczące włosy są marzeniem każdej kobiety! Niestety – często borykamy się z różnymi problemami naszych pasm: przesuszeniem, zniszczeniem, przetłuszczaniem. W efekcie, fryzurę naszych marzeń mamy jedynie po wyjściu od fryzjera. Dlaczego tak jest? Jednym z głównych czynników są stosowane w salonach kosmetyki – produkty o najwyższej jakości i skuteczności. A gdyby tak… zacząć je stosować w domu?

Kerastase, czyli ulubieńcy fryzjerów

Marka Kerastase to prawdziwy ulubieniec fryzjerów. Stosują ją specjaliści na całym świecie, w tym styliści i fryzjerzy gwiazd oraz celebrytów! Dlaczego? Skrupulatnie dopracowane formuły kosmetyków Kerastase pozwalają na optymalną pielęgnację włosa. I to każdego włosa, bo wybór dedykowanych serii produktów jest niezwykle szeroki!

Sama filozofia marki Kerastase jest również wyjątkowa – tworzone są one nie tylko z pasji do pielęgnacji włosów, lecz także z inspiracji stylem życia nowoczesnej kobiety: dynamicznej, niepowtarzalnej, żywiołowej, wiernej swoim wartościom. Kosmetyki mają być takie jak ona: skuteczne, dające siłę, a jednocześnie – subtelne i delikatne!

Szampony Kerastase - czy warto wydawać na nie tyle pieniędzy?
Szampony Kerastase - czy warto wydawać na nie tyle pieniędzy?

Szampon podstawą pielęgnacji

Mocne, lśniące i zdrowe włosy traktowane są jako prawdziwy kobiecy atrybut. To włosy potrafią podkreślić kobiecy urok, wyróżnić z tłumu, dodać pewności siebie! Kluczem do pięknej fryzury jest właściwa pielęgnacja włosów. A na nią składa się cały ogrom czynników. Nie ma jednego skutecznego przepisu na pielęgnację, będzie ona zależała od problemów naszych pasm oraz od tego, co im sprzyja, a co nie. Nie zawsze da się znaleźć właściwą drogę. Czasami konieczne będzie wypróbowanie kilku produktów i metod pielęgnacji oraz właściwa obserwacja włosów, aby znaleźć to, co im naprawdę służy.

Jednakże, każdy plan pielęgnacji ma ten sam punkt wyjścia, a jest nim właściwe oczyszczanie włosów i skóry głowy. Dobry szampon powinien myć skórę głowy delikatnie, ale jednocześnie skutecznie. Na tym nie powinno się jednak kończyć jego zadanie. Istotne jest, już na etapie oczyszczania, aby włosom dostarczone zostały składniki odżywcze. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku włosów suchych i zniszczonych – a to najczęściej z tymi problemami obecnie się borykamy!

Innowacyjne szampony Kerastase

Dlaczego szampony Kerastase są tak wyjątkowe? Ponieważ łączą w sobie moc naturalnych składników (takich jak naturalne olejki lub ziołowe wyciągi) z nowoczesną technologią. W laboratoriach marki stale trwają pracę nad kosmetycznymi innowacjami, dzięki którym wyciągi ze składników aktywnych są jeszcze bardziej intensywne, jeszcze lepiej wnikają we włókno włosa, jeszcze mocniej wzmacniają i odżywiają. Każdy z produktów to efekt długotrwałej pracy całego zespołu ekspertów! Jeśli zgodnie pozwalają oni na pojawienie się produktu na rynku to muszą mieć pewność, że jest on skuteczny!

Obserwuj swoje pasma

Dostarczenie włosom składników odżywczych już na etapie mycia zapobiega ich nadmiernemu wysuszaniu i niszczeniu. Włosy pozostają w dobrej kondycji, a jednocześnie są właściwie oczyszczone i przygotowane na przyjęcie kolejnych zabiegów pielęgnacji. To właśnie dlatego dobry szampon stanowi podstawę, jeśli chcesz zawalczyć o włosy rodem ze swoich marzeń.

Pamiętaj, że każde pasma są inne. Zanim spontanicznie rzucisz się na pierwszy lepszy szampon, przyjrzyj się swoim włosom. Zobacz, co im dolega, czego im może brakować. Czy są przesuszone? Zniszczone? Puszą się? Borykasz się z łupieżem? A może z nadmiernym przetłuszczaniem? Odpowiednio dobrany szampon Kerastase będzie pierwszym, ale znaczącym krokiem do zażegnania tych problemów.

Szampony Kerastase - czy warto wydawać na nie tyle pieniędzy?
Szampony Kerastase - czy warto wydawać na nie tyle pieniędzy?

Żaden, nawet najlepszy szampon nie da rezultatów, jeżeli nie został właściwie dobrany. Dlatego tak ważna jest obserwacja swoich pasm. Jeżeli jeden produkt nie zadziałał to nie zniechęcaj się – być może źle oceniłaś potrzeby swoich kosmyków. Jeśli masz wątpliwości, pamiętaj, że zawsze możesz porozmawiać się ze swoim fryzjerem lub zadać pytanie konsultantom Fryzomanii.

Dlaczego te szampony są takie drogie?

Tym, co często zniechęca do zakupu profesjonalnych kosmetyków jest ich stosunkowo wysoka cena. Wynika ona jednak z jakości produktu. Jak już wspomnieliśmy – nad opatentowaniem każdej formuły czuwa cały sztab ludzi. Same składniki aktywne zawarte są w szamponie w wysokim stężeniu, aby już podczas mycia intensywnie oddziaływać na pasma. Do tego, właściwie dobierając szampon, masz praktycznie gwarancje, że odpowie on na potrzeby Twoich włosów. Nawet, jeśli te wydają się szczególne!

Czy Twoje włosy zasługują na taką małą odrobinę luksusu? Oczywiście, że zasługują. I z pewnością po pewnym czasie Ci się odwdzięczą – zauważysz, że są mocniejsze, zdrowsze, zyskają subtelny, naturalny blask. A wraz z Twoimi włosami zaczniesz promienieć Ty sama! Chciałabyś zawsze mieć włosy jak po wizycie u fryzjera? Stosowanie tych samych kosmetyków to dobry krok do tego, by tak było. Każdego dnia! Już teraz wejdź na Fryzomania.pl i kup szampony Kerastase w hurtowych cenach.

Dedykowane serie szamponów Kerastase

Marka Kerastase była pierwszym producentem kosmetyków do pielęgnacji włosów, który dostrzegł potrzebę stworzenia produktów dedykowanych różnym typom pasm. Dlatego właśnie w ofercie Kerastase znaleźć można całe serie odpowiadające na potrzeby różnych włosów: suchych, zniszczonych, farbowanych, tych z problematyczną skórą głowy, tych kręconych, tych cienkich, tych rozjaśnianych, tych potrzebujących ogólnego wzmocnienia i wygładzenia…

Do każdego typu włosów dedykowany jest przynajmniej jeden szampon Kerastase. W szerokiej ofercie znajdziesz całą masę produktów. Nie bój się wybierać te, w których wykorzystano najnowsze zdobycze kosmetologii. Szampon z nawilżającym i odmładzającym kwasem hialuronowym? Kąpiel zagęszczająca włosy? Wygładzenie puchu lub podkreślenie loków? Z profesjonalnymi szamponami Kerastase te rezultaty są możliwe. Musisz tylko usiąść, wybrać produkt dla siebie i… cieszyć się jego działaniem oraz coraz piękniejszymi włosami!

ikona podziel się Przekaż dalej