Tabletki do zmywarki Finish – rodzaje, opinie, cena, skuteczność działania

Tabletki do zmywarki Finish – popularne rodzaje

Finish Powerball All In One – tabletki do zmywarek 65 sztuk

Są to bardzo skuteczne tabletki, które działają w aż 10 obszarach zmywarki. Skutecznie wyeliminują każde zabrudzenie i usuną ciężkie plamy z tłuszczu bądź wina, herbaty czy innych barwiących substancji chemicznych. Dodatkowo zapewnią ochronę szkła i filtrów, a także zapobiegną gromadzeniu się osadu kamiennego na naczyniach. Tabletki działają w niskiej temperaturze, a także posiadają funkcję soli i nabłyszczacza – nie musisz więc osobno wsypywać ich do zmywarki. Formuła Powerball usunie również… mocno przypalone jedzenie, które przywarło do naczynia! Bez względu na rodzaj zabrudzenia i twardość wody, tabletki zawsze skutecznie zwalczą każdy brud. Co ciekawe, tabletki Powerball All In One występują również w wersji… cytrynowej!

Jeżeli korzystasz wyłącznie z krótkich programów, połóż tabletkę na dnie urządzenia. Chroń również całe opakowanie tabletek przed wysoką temperaturą lub wilgocią – najlepiej umieścić je w suchym i dość chłodnym miejscu, np. w szafce z dala od zlewu czy zmywarki. A może zainteresuje cię także ten artykuł o nabłyszczaczu do zmywarki?

Ceny tabletek wahają się między 33-40 zł.

Finish Classic – tabletki do zmywarek 100 sztuk

Najpopularniejsze tabletki do zmywarki Finish, które zapewnią codzienną czystość naczyń. Posiadają funkcję namaczania oraz świeży zapach, jakim może poszczycić się ta wyjątkowo skuteczna chemia gospodarcza. Opinie użytkowników potwierdzają wysoką jakość działania tabletek, których bogaty skład aktywnie i błyskawicznie usuwa wszystkie ślady jedzenia na talerzach, sztućcach czy garnkach. Finish Classic wyprodukowany został również w wersji o zapachu cytrynowym.

Ceny tabletek oscylują w granicy 40 zł.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele zmywarek

Planujesz zakup nowej zmywarki i szukasz odpowiedniego modelu w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane modele zmywarek.

Tabletki do zmywarki Finish – rodzaje, opinie, cena, skuteczność działania

Finish 3 w 1 – tabletki do zmywarek 100 sztuk

Są to bardzo skuteczne kostki Finish do zmywarki, które świetnie usuną tłuszcz oraz resztki jedzenia. Dzięki specjalnej formule tabletek naczynia na pewno będą czyste oraz błyszczące. Ta chemia gospodarcza zawiera w sobie zarówno środek czyszczący, jak i sól oraz nabłyszczacz. Co ważne, Finish 3 w 1 posiada ergonomiczne opakowanie, które wystarczy na dłuższy czas korzystania z tabletek. Produkt jest także bezpieczny dla… szamb! Sprawdź także ten artykuł o soli do zmywarki.

Koszt zakupu produktu to ok. 46 zł.

Finish Calgonit – proszek do zmywarki

Posiada on bardzo unikalną formę, zoptymalizowaną do pracy zmywarek w programie krótkiego czyszczenia. Zawiera aktywne składniki, które doskonale radzą sobie z nawet najbardziej zaschniętymi oraz trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami naczyń. Uzyskasz z jego pomocą świetne rezultaty, zwłaszcza w połączeniu z solą do zmywarki oraz płynem nabłyszczającym marki Finish.

Calgonit jest doskonałym zastępcą tradycyjnych tabletek, będący skutecznym we wszystkich cyklach pracy zmywarki. Produkt maksymalnie rozpuszcza wszelki osad i brud oraz wzbogacony został w specjalne substancje zmiękczające – co znacznie przyspiesza proces mycia naczyń.

Ceny produktu wahają się między 50-55 zł / 4,5 kg opakowanie.

Finish Quantum Max – tabletki do zmywarek 54 sztuki

Są to bardzo skuteczne kostki Finish Quantum Max w formie kapsułek do mycia naczyń. Nie musisz zdejmować folii przy korzystaniu z nich, co czyni zmywanie wygodnym i praktycznym procesem. Trójkomorowa kapsułka posiada unikalną technologię namaczania, opatentowaną przez producenta. Aktywne substancje kostek szybko wnikają w zabrudzenia, usuwając wszystkie przyschnięte brudy i trudne do wyczyszczenia tłuszcze.

Co ciekawe, tabletki Finish Quantum Max znacznie zmiękczają wodę, zapobiegają osadzaniu się kamienia na urządzeniu oraz poprawiają efektywność zmywania naczyń i całkowitą sprawność zmywarki.

Koszt zakupu Finish Quantum Max to ok. 50 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej