Ponad 55 milionów rodzin na świecie korzysta ze sprzętu AGD Midea

Urządzenia, które kupowane są co 2 sekundy!

Postęp technologiczny pozwolił unowocześnić klasyczne urządzenia AGD. Wśród nich znalazła się m.in. pralka – sprzęt, który w domu ma prawie każdy z nas. Na przestrzeni lat pralki zostały wzbogacone o wiele dodatkowych możliwości. Obecnie mają za cel nie tylko wyprać i odwirować ubrania. Pozwalają bowiem zastosować innowacyjne programy, dzięki którym pralki są jeszcze bardziej doskonałe w działaniu. Definicją dobrej pralki przestała być już wyłącznie pojemność. O jakości świadczą również pionierskie technologie, które wpływają na efektywne pranie oraz komfort użytkowania urządzenia.

Postęp technologiczny wciąż zaskakuje. Polacy podążają za trendami, poszukując coraz to bardziej nowoczesnych rozwiązań do swoich domów. Ostatnio na topie jest marka Midea, która na świecie znana jest głównie z pomp ciepła i klimatyzacji. Okazuje się jednak, że producent do zaoferowania ma znacznie więcej, bo pożądany przez większość osób sprzęt AGD. Co ciekawe, z urządzeń AGD Midea korzysta już ponad 55 milionów rodzin na świecie. Co 2 sekundy ktoś kupuje urządzenia tej marki na różnych krańcach globu. W Polsce popularne są zwłaszcza pralki Midea. Za ich zakupem przemawia nie tylko przystępna cena, ale i zaawansowana technologia. Pralki znajdziesz w tym miejscu:https://www.midea.com/pl.

Nowoczesna pralka Midea MF200
Te nowoczesne pralki szybko znikają z półek sklepowych! Sprawdź, dlaczego warto kupić Midea MF200

Pokrętło, higiena i szerokie drzwi – oto, na co należy zwrócić uwagę w pralce

Pralki Midea MF200 to najciekawsza seria producenta. Zaawansowane technologicznie urządzenia szturmem podbijają zagraniczny, ale i nasz rodzimy rynek. Do serii MF200 wliczają się cztery wysokiej jakości pralki, które różnią się głównie pojemnością bębna i tym, że dwie są w wersji slim – w tym jedna jest pralko-suszarką:

  • MF200W70WB/W-PL (7 kg) – pralka w wersji standard
  • MF200D80WB/W-PL (8 kg) – pralko-suszarka w wersji slim
  • MF200W80WB/W-PL (8 kg) – pralka w wersji slim
  • MF200W90WB/W-PL (9 kg) – pralka w wersji standard

Na szczególną uwagę zasługuje pokrętło Lunar, które jest jednym z najbardziej designerskich elementów urządzenia. To niezwykle interesujące rozwiązanie zastosowane we wszystkich pralkach Midea MF200. Do utworzenia cyfrowego pokrętła przyczyniło się logo producenta Midea, stając się główną inspiracją. Logo połączono z księżycem w pełni i wyszło nowoczesne, designerskie pokrętło. Dzięki niemu na okrągłym wyświetlaczu zobaczyć można szczegóły wybranego programu. Pokrętło tworzy niezwykle spójną kompozycję z drzwiami urządzenia. Pralka jest zatem doskonałym odwzorowaniem estetyki i funkcjonalności.

Osady z proszku albo trudne do usunięcia plamy bywają zmorą każdego z nas. Niektóre zabrudzenia ciężko usunąć, co doprowadza do frustracji. Na szczęście w pralkach Midea MF200 jest specjalny program Higiena 90°C, dzięki któremu pranie będzie sterylnie czyste. To doskonała opcja, zwłaszcza gdy w domu mieszkają alergicy lub sami jesteśmy uczuleni np. na kurz i sierść. Silne uderzenia strumienia wody pozwolą dokładnie wypłukać zanieczyszczenia. Brudu pozbyć się można jednak nie tylko z prania, ale i bębna. Dzięki sprytnej, nowoczesnej funkcji można mieć czyste ubrania, pościel i koce, a także… pralkę! W dodatku dostępna w urządzeniu funkcja Steam Care generuje gorącą parę przed praniem głównym, eliminując aż 99,99% zarazków. To pewność higienicznego prania i jednocześnie zadbanie o zdrowie całej rodziny.

Warto wiedzieć, że drzwiczki w pralkach Midea MF200 są szersze niż standardowe. Sprawia to, że nawet duże rzeczy można wygodnie wkładać do urządzenia, a także wyjmować. Takie rozwiązania pozwalają na pranie pościeli i kołder lub dużej ilości ubrań. Wszystko można wrzucić do pralki tylko jednym ruchem. Podkreślić też trzeba, że drzwiczki urządzenia Midea są niezwykle oryginalne. Dzięki nim pralka jest funkcjonalna, ale i może stanowić interesujący element aranżacji łazienki.

Nowoczesne pralki Midea – zaawansowana technologia w dobrej cenie

Współczesne rozwiązania, dzięki którym pranie będzie prostsze

Pralki Midea serii MF200 mają wiele ciekawych rozwiązań. Wśród nich jest możliwość ustawiania różnych temperatur, dzięki czemu dostosować można odpowiednią do prania. Możliwe jest np. ekologiczne pranie w zimnej wodzie, usuwanie trudnych plam w 40°C lub 60°C, a także ochrona koloru w 20°C. Warto podkreślić, że urządzenie pozwala również na szybkie pranie. W zaledwie 15 minut można więc skutecznie wyprać ubrania ważące mniej niż kilogram. Możliwe jest też odświeżenie lekkiego wsadu. Kwadrans w zupełności wystarczy, aby skutecznie wyprać nawet niewielką ilość rzeczy. Czasami każdemu przytrafiają się zanieczyszczenia, które wyglądają na nie do uratowania. Niekiedy ubrania są tak brudne, że jedynym ratunkiem wydaje się ich wymiana na nowe. Na szczęście w pralce Midea jest funkcja umożliwiająca dodanie prania wstępnego do wybranego programu. Dzięki niej można rozpuścić nawet najgorsze zabrudzenia i odpompować je przed głównym cyklem prania. Jeśli ubrania, koce czy pościel mają zostać w pełni wyczyszczone, warto wykonać wstępne pranie.

Oto urządzenia Midea umożliwiające proces wstępnego czyszczenia: https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/pralki/midea.

Dodatkowym plusem urządzenia jest możliwość wyciszenia dźwięków. Włączając jednocześnie dwa przyciski (Opóźnienie i Wirowanie), można sprawić, że pralka będzie pracować trybie cichym. To doskonałe rozwiązanie, gdy ma się małe dziecko lub gdy wieczorem nie chce się zakłócać wypoczynku i snu domownikom. Co w przypadku, gdy zbliża się ważna okazja, więc ubrania potrzebne są zaraz – świeże, pachnące i przede wszystkim suche? Wówczas warto postawić na pralko-suszarkę MF200D80WB/W-PL w wersji slim. Dzięki niej pranie będzie czyste i od razu suche. Wystarczy je wstawić do środka, a urządzenie samodzielnie zajmie się wszystkim. To wielka wygoda i zarazem oszczędność czasu. Nie trzeba też martwić się trybem suszenia i rozmyślaniem nad tym, który będzie najlepszy. W pralkę Midea wmontowany jest bowiem czujnik temperatury i wilgotności, dzięki któremu dopasować można poziom suszenia do prania. Dzięki temu suszenie będzie efektywne, a tkaniny nie zostaną przypadkowo uszkodzone. Gdy pranie wyschnie, program się wyłączy, a wsad będzie gotowy do wyjęcia z bębna.

Pralka Midea MF200 nowoczesny design
Te nowoczesne pralki szybko znikają z półek sklepowych! Sprawdź, dlaczego warto kupić Midea MF200

Dlaczego warto mieć pralkę Midea MF200 w domu?

Seria MF200 pralek marki Midea charakteryzuje się zaawansowaną technologią i stosunkowo niskimi cenami. Poza wymienionymi już zaletami urządzeń warto napomknąć o jeszcze innych, za które pralki doceniane są na całym świecie. Przycisk Start i Pauza po wciśnięciu naraz przez 3 sekundy pozwoli zatrzymać pranie i dorzucić ubrania, o których się zapomniało. Z kolei dzięki ultraszybkim obrotom bębna w trybie Turbo można prać skutecznie, ale znacznie szybciej. Turbo obroty umożliwiają bowiem błyskawiczne pranie wsadu, skracając długość cyklu nawet o 40% w porównaniu do klasycznej pralki.

Warto dodać, że bęben w pralkach Midea serii MF200 obraca się co 30 minut. Dzięki temu pranie nie przylega do ścian bębna i się nie zbija. O przepuszczalność powietrza dba wmontowany wentylator, który dodatkowo pozbywa się nieprzyjemnych zapachów z ubrań. Sprawia on, że nasze rzeczy będą świeże, czyściutkie i pachnące. Uwagę wielbicieli nowoczesnych rozwiązań technologicznych powinna zwrócić jeszcze jedna funkcja pralki Midea, mianowicie Wi-Fi. Dzięki połączeniu z siecią internetową można sterować pralką za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfonie. Oto kilka opcji, które możliwe są dzięki zdalnemu sterowaniu urządzeniem:

  • Możliwość zdalnego włączania pralki i śledzenia cyklu prania z dowolnego miejsca. Wystarczy skonfigurować pralkę Wi-Fi z aplikacją mobilną, aby uruchomić urządzenie np. podczas zakupów, w pracy czy na spacerze z dzieckiem.
  • Śledzenie pralki, aby sprawdzić, ile czasu zostało do końca prania. Można monitorować urządzenie na każdym etapie, zajmując się innymi czynnościami w mieszkaniu.
  • Jesteś poza domem i prawdopodobnie nie wrócisz na czas ? Nie chcesz, aby wstawione pranie zbyt szybko się skończyło i leżało wilgotne w bębnie? Dzięki inteligentnemu sterowaniu można opóźnić start i ustawić godzinę, o której zakończy się cykl prania.
  • Możliwość dodania wybranego cyklu do ulubionych i dopasowania ustawień do osobistych preferencji. W aplikacji jest miejsce na dodanie pięciu programów. Aby go uruchomić, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.
  • Kontrolowanie prawidłowej pracy urządzenia. Jeśli dojdzie do awarii, na smartfon wysłane zostanie powiadomienie. Inteligentna pralka Midea to zatem nie tylko nowoczesne urządzenie, ale również sprzęt poprawiający komfort życia i dbający o bezpieczeństwo.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej