Dawka adrenaliny w prezencie na Dzień Chłopaka

Twój ukochany kocha mocne wrażenia? To doskonale! Wręcz mu przeżycie, które jest jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla niego. Skok na bungee to ponadczasowa atrakcja, która jest marzeniem wielu osób, które uwielbiają ryzyko i potrzebują intensywnych emocji, aby dobrze się bawić. Zobacz, na czym to polega!

Skok na bungee oddawany jest z wysokości nawet 90 metrów! Zwykle do tego celu stosuje się specjalne żurawie, które umożliwiają osiągnięcie wysokości. Nierzadko wykorzystuje się też istniejące już budowle jak mosty i stadiony. Atrakcja może być realizowana we dwoje – wtedy partnerzy spinani są ze sobą, aby mogli dzielić emocje. Mimo silnej adrenaliny i wszystkich emocji, które towarzyszą przeżyciu, jest ono jak najbardziej bezpieczne. Stosowane liny wytrzymują obciążenie rzędu 3,5 tony, czyli znacznie przewyższające masę człowieka. Dodatkowo jest ich kilka, aby uniemożliwić awarię. Połączone są one specjalnymi uprzężami i taśmami alpinistycznymi, aby zapewnić solidne połączenie.

Podczas tej przygody można na własnej skórze poczuć emocje, które towarzyszą swobodnemu spadaniu. Czy Twój ukochany jest na to gotowy?

Kurs degustacji piwa dla Chłopaka

Miłośnicy złocistego trunku z pewnością korzystają z każdej okazji do spróbowania ulubionego napoju. Zastanawiasz się pewnie, co może być trudnego w piciu piwa, że powstał jego kurs? Czytaj dalej!

Wysokogatunkowe piwa charakteryzują się bogactwem smaków i aromatów, które można wyczuć tylko w odpowiednich warunkach. Podobnie jak z dobrymi perfumami: nieco inaczej pachną po godzinie, niż bezpośrednio po spryskaniu. Aby wydobyć aromat piwa potrzebny będzie specjalny kufel w kształcie tulipana. Dzięki temu zapachy odpowiednio się wydobywają. Kiper, czyli znawca piw, wytłumaczy uczestnikom kursu, na co zwracać uwagę. Podczas oceny jakości piwa uwzględnia się jego zapach, smak, smakowitość, goryczka i nasycenie. Każdy gatunek i rodzaj chmielu mają te parametry nieco inne. Podczas szkolenia można dowiedzieć się, czego oczekiwać po wysokiej jakości piwie danego rodzaju. Uczestnicy dostaną również materiały szkoleniowe, z którymi będą mogli dalej rozwijać umiejętności.

Kurs degustacji piwa to nie tylko świetna przygoda przy ulubionym trunku, ale też nowa, interesująca wiedza.

Box prezentowy Męskie historie

Można czasem nie wiedzieć, co będzie najlepszym prezentem na Dzień Chłopaka. Jeżeli mamy problem z decyzją, to najlepiej wybrać opcję z możliwością samodzielnego wyboru, którego dokona właśnie On! Box prezentowy to wiele możliwości w atrakcyjnej cenie, dzięki którym Twój prezent na pewno będzie udany!

Działanie Boxu jest dziecinnie proste. Znajduje się w nim kilkadziesiąt atrakcji, które najlepiej sprawdzają się dla mężczyzn. Spośród nich osoba obdarowana sama wybiera jedną, która najbardziej go interesuje. Miejsca realizacji przeżyć rozsiane są po całym kraju, dzięki czemu na pewno znajdzie coś dla siebie w okolicy domu. Niektóre z nich są online, więc są osiągalne z każdego miejsca z dostępem do Internetu! Do wyboru zarówno atrakcje aktywne, ekstremalne, jak i spokojne i kreatywne.

Wręczając Box prezentowy, dajesz możliwość wyboru, a tym samym zapewniasz osobie obdarowanej satysfakcję z prezentu. Podaruj radość i piękne wspomnienia, które Twój Chłopak wybierze sobie sam!

Prezent na Dzień Chłopaka wcale nie musi być trudnym wyzwaniem. Podaruj mu jedną z naszych propozycji lub wybierz sama spośród pełnej oferty. Możesz się z nią zapoznać na stronie internetowej Prezentmarzeń lub w jednym z punktów stacjonarnych.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej