Torby z nadrukami to ciekawy produkt nie tylko ze względu na ich praktyczne wykorzystanie. Torby płócienne z nadrukiem to także duża powierzchnia reklamowa. Umożliwia ona wybór dowolnej grafiki lub większego napisu. Zaprojektowana samodzielnie grafika z pewnością będzie przyciągać uwagę otoczenia. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to wybór odpowiedniego wzoru. Ten możesz wybrać, sprawdzając torby bawełniane z nadrukiem marki OpenGift.pl.

Jakie nadruki można umieścić na torbach materiałowych?

Torby płócienne z nadrukiem zaprojektowanym samodzielnie lub przy pomocy znalezionych w sieci materiałów pozwolą Ci na stworzenie niepowtarzalnego gadżetu, który z pewnością będzie przyciągać uwagę innych osób w otoczeniu. Podczas projektowania warto zastanowić się również nad samym przeznaczeniem produktu — możliwość umieszczenia na torbie zdjęcia pozwala na stworzenie świetnego prezentu dla bliskiej osoby. Z kolei torby materiałowe z logo firmy będą formą reklamy przedsiębiorstwa.

Torba bawełniana z własnym nadrukiem

Na co zwrócić uwagę, stawiając na torby z nadrukami?

Decydując się na torbę z nadrukiem, warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad jej kolorem bazowym. W zależności od wybranego odcienia zaprojektowany wzór lub slogan będzie prezentował się lepiej lub gorzej — dlatego jest to kluczowy element. Jeżeli na torbie umieszczona ma zostać np. fotografia lub duża grafika, to lepiej postawić na jasną barwę. Gdy zaś ma znaleźć się na niej napis, wystarczy po prostu jednolity odcień materiału. Może jednak być ciemniejszy.

Projektując własną grafikę lub tekst, należy mieć na uwadze wysoką rozdzielczość przygotowanego pliku, jaki zostanie przesłany do firmy odpowiedzialnej za produkcję gadżetu. Jest to niezwykle istotne — jego duży rozmiar oznacza wysoką rozdzielczość. Pozwala to wykonawcy na dokładne dopasowanie nadruku do wielkości torby, bez obaw o utratę jego jakości. W praktyce więc — im wyższa jakość dostarczonego materiału, tym większa pewność, że naniesiona grafika na torbie zachowa swój pierwotny wygląd, bez obaw o powstanie rozmycia.

Na torbie można umieścić praktycznie dowolną grafikę, wszystko uzależnione jest od projektu. Bez przeszkód można łączyć obraz z wybranym tekstem lub zdecydować się jedynie na fotografię.

Torba płócienna z możliwością nadruku

Poszukując prezentu dla bliskiej osoby, gadżetu dla samego siebie czy produktu będącego reklamą firmy, nie zawsze warto stawiać na niską cenę. Często oznacza ona gorszą jakość materiału lub kiepski efekt w zakresie nadruku. Warto o tym pamiętać. Kluczowe jest zastosowanie nowoczesnych urządzeń oraz nowoczesnych programów graficznych. Doświadczeni specjaliści dopasowują dostarczone przez zleceniodawcę materiały graficzny w taki sposób, aby jak najlepiej odwzorować go na materiale – bez strat w ich jakości oraz szczegółach. Dzięki temu torba bawełniana z napisem wygląda niezmienne przez szereg la

Dlaczego torby materiałowe z logo lub napisem to świetny pomysł na prezent?

Torby bawełniane z napisem można wykorzystać w wielu sytuacjach. Są one wyjątkowo uniwersalne, a po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, przez co bez przeszkód można schować je w torebce lub plecaku. Torby płócienne są także bardzo wytrzymałe, przez co bez przeszkód mogą być używane do pakowania zakupów czy np. pudełek z obiadem do pracy.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej