Światło w dowolnym miejscu mieszkania

Największym problemem w wielu pomieszczeniach jest brak wystarczającej ilości światła. Często taka sytuacja dotyczy tylko jednej części pokoju, w której jednak najbardziej lubią przebywać domownicy. W takim przypadku warto odwiedzić sklep Mariner Lampy i wybrać praktyczne oświetlenie podłogowe. Takie lampy przeważnie nie są ciężkie, więc można je w razie potrzeby zabrać ze sobą z salonu do sypialni.

Prawidłowe oświetlenie jest bardzo istotne dla kondycji oczu, zwłaszcza jeśli dotyczy to miejsca, w którym czyta się książki, rozwiązuje krzyżówki lub rysuje. Można oczywiście postawić na lampy stołowe, jednak takie rozwiązanie wymaga obecności w pobliżu stolika lub szafki. Niektóre modele lamp podłogowych zajmują naprawdę niewiele miejsca i mogą być ustawione nawet między bokiem kanapy i ścianą.

Szybki montaż i demontaż

Dla wielu osób istotna jest nie tylko kwestia samego przemieszczania lampy, ale także łatwość, z jaką można to zrobić. Wystarczy wyjąć wtyczkę z gniazdka, przenieść oświetlenie i podłączyć do prądu w innym pomieszczeniu. W przypadku remontu lub nagłej wizyty gości lampy stojące ze sklepu Mariner można usunąć z salonu lub jadalni dosłownie w kilka chwil. Równie niewiele czasu potrzebne jest na ponowne umieszczenie oświetlenie w pokoju.

Takiej możliwości nie dają tradycyjne lampy sufitowe i kinkiety, których rozmieszczenie trzeba bardzo dobrze przemyśleć. W przypadku złego projektu może się okazać, że takie lampy zwyczajnie nie spełniają swojej funkcji i zakup modelu podłogowego będzie po prostu koniecznością. Warto pamiętać, że montaż i demontaż zwykłych lamp może wiązać się z koniecznością remontu pomieszczenia.

Bezproblemowe dopasowanie do stylu pomieszczenia

Lampa podłogowa może być szybko wymieniona, gdy domownicy zdecydują się na zmianę mebli i urządzenie salonu lub sypialni w zupełnie innym stylu. Z kolei zmiana kinkietu lub żyrandola często wiąże się z ingerencją w ścianę lub sufit. Czasami trzeba skorzystać z usług profesjonalnego elektryka, co generuje kolejne koszty i niekiedy zwyczajnie nie jest warte zachodu.

Z tego powodu w wielu mieszkaniach można spotkać oświetlenie, które nie do końca jest dopasowane stylistycznie do pozostałych elementów wyposażenia. Wiele osób po prostu czeka do kolejnego remontu, który czasami oznacza nawet kilka lat z niemodnym kinkietem, w którym co najwyżej można wymienić klosz. Lampy podłogowe z oferty sklepu Mariner można ponadto łatwo dopasować do oświetlenia znajdującego się w pokoju.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej