Sklep internetowy

Jak działa Vendoria?

Po zarejestrowaniu się w serwisie, użytkownik otrzymuje swój indywidualny adres e-mail, poprzez który będzie kontaktować się ze sklepami oraz Vendorią. Rejestracja jest darmowa i daje stały dostęp do historii poszukiwań. Od tego momentu, możesz nie tylko korzystać z funkcji wyszukiwania produktów, ale również z niezwykle przydatnej opcji monitoringu, zawsze wtedy, gdy nie znajdziesz tego, czego szukasz. Posiadacze konta standard mogą monitorować maksymalnie 5 produktów przez 7 dni. W tym czasie Vendoria będzie przeszukiwać Internet i gdy trafi na przedmiot odpowiadający przyjętym kryteriom, poinformuje o tym drogą mailową. Posiadacze konta premium mogą korzystać z tej funkcji w szerszym zakresie, otrzymując możliwość jednoczesnego monitorowania ponad 9000 produktów przez okres 365 dni.

Dlaczego warto korzystać z metawyszukiwarki?

Vendoria.pl to ogromne ułatwienie dla wszystkich osób, którym zależy na oszczędności czasu i pieniędzy. Korzystając z metawyszukiwarki, masz możliwość znalezienia najlepszych ofert w całej sieci, w najbardziej atrakcyjnej cenie na rynku. Dodatkowo, nie musisz tracić już czasu na osobne rejestrowanie się na stronach poszczególnych sprzedawców, gdyż całość transakcji wykonujesz z poziomu swojego konta na Vendorii. Możliwość automatycznego wyszukiwania produktów pozwala na znalezienie unikatowych i oryginalnych przedmiotów, o ograniczonej dostępności w Internecie.

Możliwości jakie niesie ze sobą metawyszukiwarka są dopasowane do potrzeb współczesnego człowieka, który nie chce spędzać zbyt wiele czasu na szukaniu potrzebnych mu produktów. Vendoria dodatkowo dostarcza ogromną ilość informacji na temat cen i dostępności w sieci, co ułatwia podjęcie dobrej decyzji zakupowej.

Autor: Tomasz Żygadło

Vendoria

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny