Wąskie lodówki – popularne modele na rynku

Lodówka Amica FK205.4

Jest to urządzenie o klasie energetycznej A+, które pozwala na oszczędność poboru prądu nawet do 20%. W lodówce wbudowano również funkcję automatycznego odszraniania, a więc jest to bardzo wygodne, zwłaszcza że nie musisz opróżniać chłodziarki za każdym razem, gdy chcesz ją rozmrozić – po prostu, nie będzie takiej potrzeby! Lodówko zamrażarka posiada uniwersalne drzwi, a więc możesz zamontować je po dowolnej stronie urządzenia. Istnieje też możliwość wysuwania szuflady zamrażarki już po otwarciu głównych drzwiczek.

Wymiary lodówki to 144 cm x 50 cm x 53,6 cm i z powodzeniem możesz wykorzystać urządzenie jako wolnostojące – oczywiście, jeżeli nie posiadasz już specjalnie przygotowanego miejsca pod zabudowę. Komfort użytkowania lodówki zapewniają trzy solidne półki stworzone z hartowanego szkła oraz praktyczna podstawka na jajka. Wąskie lodówki marki Amica pracują bardzo cicho, a ich poziom hałasu porównywalny jest do… szelestu kartek w bibliotece! Przy wyborze lodówki ważna jest jej klasa energetyczna i pojemność chłodziarki, a także roczne zużycie energii. Jeśli szukasz więcej porad i inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o lodówkach.

Cena urządzenia to ok. 1000 zł.

Lodówka MPM 147-KB-12

Lodówko zamrażarka MPM jest to dość małe urządzenie, o wymiarach 145 cm x 45 cm x 53 cm. Dzięki redukowaniu się w niej szronu żaden zakupiony produkt nie będzie przywierał do siebie, natomiast na ścianach komory chłodzenia na pewno nie pojawi się nawet najmniejsza warstwa lodu. Kiedy ciepłe powietrze przedostanie się do lodówki, zostanie ono usunięte w postaci… wody. Sprawi to, że wcale nie będzie konieczne częste mycie urządzenia.

Wąskie wysokie lodówki producenta MPM posiadają niezwykle atrakcyjny wygląd, a to dzięki stali nierdzewnej inox. Powłoka ta jest niezwykle łatwa w czyszczeniu a także świetnie podkreśli aranżację każdej nowoczesnej kuchni. Urządzenie posiada obustronne miejsce na zawias, więc z łatwością dostosujesz kierunek jego otwierania pod swoje zapotrzebowania. Komora chłodzenia zajmuje powierzchnię 89 litrów i zdoła ona zmieścić sporo artykułów spożywczych. Do wykorzystania masz szklane półki płaskie, półki drzwiowe oraz pojemną szufladę na warzywa oraz owoce. Co ważne, w zamrażarce dostępne są kolejne szuflady – służące do przechowywania mrożonek.

Koszt zakupu lodówki to ok. 900 zł. A może zainteresuje cię także artykuł o lodówkach marki Indesit?

Lodówka Electrolux EJ1800ADW

To lodówka o wymiarach 120,9 cm x 45 cm x 60,6 cm z wyróżniającą się klasą energetyczną A+. Dzięki takiej klasie efektywności zaoszczędzisz energię, płacąc mniejsze rachunki za prąd! Wąskie lodówki producenta Electrolux zapewniają automatyczne skraplanie się szronu w wodę – odprowadzany jest on za zewnątrz, więc (podobnie do powyższego poprzednika) nie trzeba będzie często myć swojej lodówki. To małe urządzenie przeznaczone jest do zabudowy.

Koszt zakupu urządzenia to 900 zł.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele lodówek

Szukasz nowej lodówki i zastanawiasz się jaki model wybrać? Poznaj najczęściej wybierane lodówki przez naszych czytelników.

Wąskie wysokie lodówki w cenie powyżej 1000 zł

Lodówka Candy CMFM144S

Lodówka posiada wymiary 144 cm x 50 cm x 53,6 cm. Funkcja chłodzenia statycznego została dopracowana w niej na bardzo wysokim poziomie. Urządzenie wyposażono w 3 szklane półki (w tym 2 przestawne), 3 balkoniki w drzwiach, szufladę na warzywa i owoce oraz 2 szuflady w zamrażarce wykonane z tworzywa sztucznego.

Oświetlenie lodówki jest ledowe, co pozwala jednocześnie zaoszczędzić energię i związane z tym opłaty za prąd. W przypadku awarii zasilania lodówka przechowa schowane w niej produkty spożywcze do 12 godzin – w tym czasie nie mają one prawa się zepsuć!

Cena urządzenia AGD to ok. 1050 zł.

Lodówka Whirlpool ART6502A+

Urządzenie wyróżnia się 32 litrowym pojemnikiem na warzywa i owoce oraz przesuwnym wewnątrz separatorem – za jego pomocą oddzielisz produkty, jakich nie powinno się razem przechowywać. Dzięki otwieranym w osi urządzenia drzwiom bez problemu ustawisz wolnostojące urządzenie we wnęce bądź przy ścianie, bez trudu wysuwając z niego każdą półkę.

Koszt zakupu lodówki to ok. 1200 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 81.9% czytelników artykuł okazał się być pomocny