Najpopularniejsze rodzaje filtrów pod zlew

Filtry podzlewozmywakowe można podzielić przede wszystkim ze względu na stopień filtracji. Biorąc pod uwagę właśnie ten parametr, wyróżnia się:

  • dwustopniowe filtry do wody – przeznaczone do podstawowej filtracji wody; specjalne odpowietrzniki pozwalają na skuteczne usunięcie nadmiaru powietrza spod głowicy,
  • trzystopniowe filtry do wody – usuwają z wody zanieczyszczenia mechaniczne oraz chlor,
  • czterostopniowe filtry do wody — uzdatniają wodę, dzięki czemu nie ma w niej kamienia i jest ona miękka,
  • pięciostopniowe filtry do wody – zapewniają kompleksowe oczyszczanie wody z różnych zanieczyszczeń, modele z nanosrebrem dodatkowo hamują namnażanie się bakterii.

Jeśli jakość wody w Twoim domu pozostawia wiele do życzenia, filtry do wody pod zlew (sprawdź na: www.filtrybb.pl) mogą być dla Ciebie doskonałą propozycją. Dzięki nim odzyska ona swoje walory smakowe i zapachowe, a także będzie bezpieczna dla urządzeń AGD.

Dlaczego warto stosować filtry pod zlew?

Jedną z najważniejszych zalet przemawiających za korzystaniem z filtrów pod zlew jest przede wszystkim ograniczenie liczby odpadów związane z zaprzestaniem kupowania wody butelkowanej. Mimo że w wielu miastach woda z kranu nadaje się do bezpośredniego picia, to wiele osób podchodzi do tej kwestii z dużą niepewnością i wybiera tę dostępną na sklepowych półkach. Dzięki filtrom możesz zaoszczędzić i bez obaw sięgać po wodę bezpośrednio z kranu.

Takie rozwiązanie jest także bardzo wygodne. Filtr montuje się w zlewie, a jego założenie jest bardzo proste i nie stanowi większego problemu nawet dla osób, które robią to po raz pierwszy. W zestawie znajduje się czytelna instrukcja, która zdecydowanie ułatwia to zadanie.

Filtry do wody zatrzymują zanieczyszczenia i sprawiają, że staje się ona czysta oraz bezpieczna. Ma to kluczowe znaczenie nie tylko dla dobrego samopoczucia i zdrowia domowników, ale również dla żywotności sprzętu AGD. Szczególnie niebezpieczne są dla niego osady z kamienia. Może on osadzać się na poszczególnych elementach urządzeń i w ten sposób je uszkadzać. Jeśli więc chcesz uniknąć awarii i kosztów związanych z ich usunięciem lub zakupem nowego sprzętu, postaw na wysokiej jakości filtry od zaufanych producentów.

Czysta woda to przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort wszystkich domowników. Zadbaj o jej jakość, wybierając filtry do montażu pod zlewem. Są one nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim skuteczne. Nie zajmują miejsca na blacie ani też nie zagracają kuchni, dlatego to znakomite rozwiązanie dla osób ceniących sobie estetykę. Dzięki filtrom możesz cieszyć się czystą i zdrową wodą w swoim domu.

ikona podziel się Przekaż dalej