1. Wyposażenie wnętrz krok po kroku - konsultacje z architektem
  2. Wybór produktów
  3. Oferowane promocje

Konsultacje z architektem

Aranżację pomieszczeń należy dokładnie przemyśleć od samego początku do końca. Niestety pierwsza faza robót jest mniej przyjemna od wykończenia, kiedy powoli zaczynamy widzieć, jak tak naprawdę będzie wyglądało nasze mieszkanie. Jeśli udało się przejść etap tynków, gładzi szpachlowych, montowania mebli oraz malowania ścian, to powoli zbliżamy się do szczęśliwego końca remontu. Rozpoczynając aranżację pomieszczeń, warto zająć się opracowaniem dokładnego projektu. Dzięki temu będziemy wiedzieli, co chcemy osiągnąć oraz jakie fundusze są potrzebne, aby zrealizować plan. 

Pomieszczenia w domu pełnią różne funkcje. W związku z tym elementy, jakie są wykorzystywane do aranżacji, muszą być dostosowane do tych zadań. Urządzając dom, trzeba kupić masę rzeczy, o których często nawet nie pomyślimy. Liczba artykułów w sklepach może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Czasami oznaczenia na towarach nie są do końca jasne. Dlatego warto skorzystać z porad ekspertów. Architekci i pracownicy centrum handlowego Domo Strefa pomogą stworzyć projekt dopasowany do potrzeb wszystkich klientów, a także wytłumaczą, jaki produkt najlepiej pasuje do konkretnego pomieszczenia. Wsparcie merytoryczne oraz dokładne wyjaśnienie, jak zaaranżować daną przestrzeń, sprawi, że powstanie nietuzinkowe i w pełni funkcjonalne pomieszczenie, a przecież dokładnie o to chodzi użytkownikom.

Wybór produktów

Atutem sklepu Domo Strefa jest duża różnorodność oferowanych produktów. W jednym miejscu znajdziemy elementy przeznaczone do każdego pomieszczenia: salonu, kuchni, łazienki, sypialni czy pokoju dziennego. Wyposażenie domu warto rozpocząć od kupna odpowiedniej podłogi. Poszczególne części mieszkania wymagają bowiem innej nawierzchni. W kuchni, przedpokoju czy łazience najlepiej położyć łatwe do umycia płytki ceramiczne. Glazura powinna cechować się wystarczająco wysoką klasą ścieralności, co zabezpieczy podłogę przed możliwymi zarysowaniami czy uszkodzeniami. Dzięki temu mamy pewność, że podłoga wytrzyma długie lata. W salonie sprawdzą się eleganckie panele bądź prawdziwy parkiet wykonany z najlepszej jakości drewna. 

Wyposażenie łazienki i kuchni to spory wydatek. Oba te pomieszczenia muszą być bardzo funkcjonalne. W centrum handlowym Domo Strefa klienci znajdą ciekawe pomysły, które pomogą im zaaranżować nawet najmniejszą przestrzeń. Wybór produktów jest ogromny. Zabudowy meblowe do kuchni oraz jadalni wykonane są z materiałów najwyższej jakości oraz w różnych stylach. Dzięki temu meble bądź podłogi będą pasowały do nowoczesnych i awangardowych wnętrz oraz tych bardziej tradycyjnych. Wśród ciekawych rozwiązań znajdziemy między innym pojemne szafki narożne, wysokie i niskie kosze cargo do przechowywania np. słoików, garnków czy innych przedmiotów używanych w kuchni. W sklepie dostępne są nie tylko meble do łazienki, ale również artykuły ceramiki sanitarnej, baterie oraz krany. Klienci mają także szansę skorzystać z pomocy i porad ekspertów dotyczących projektowania mebli wykonanych na wymiar.

Na sklepowych ekspozycjach można również podziwiać różne modele drzwi. Oprócz walorów estetycznych muszą one również spełniać inne funkcje. Szeroki wachlarz drzwi wejściowych pozwoli wybrać te idealne, które nie tylko dobrze się prezentują, ale również chronią dobytek mieszkańców. 

Oferowane promocje

Remont domu i wyposażenie wnętrz (zobacz na https://www.domostrefa.com/) to bardzo duży wydatek. Dlatego centrum handlowe Domo Strefa przygotowało sporo promocji dla swoich stałych klientów. Oferty specjalne mogą dotyczyć obniżki cen na różne produkty bądź przedłużenia gwarancji. Warto dokładnie sprawdzać na stronie internetowej, jakie propozycje są obecnie dostępne, ponieważ pozwoli to obniżyć niemałe koszta aranżacji pomieszczeń. 

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny