Xbitz Prism

BEZPIECZEŃSTWO

Kamera samochodowa Xblitz PRISM pozwala ci nagrywać zdarzenia na drodze, dzięki czemu w przypadku stłuczki lub wypadku możesz mieć filmowy dowód swojej niewinności. Wideorejestrator ten ma szeroki kąt widzenia i nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD, dzięki czemu nagrasz każdy ważny dla rozstrzygnięcia sprzeczki detal. Xblitz PRISM chroni również twój pojazd gdy stoi on zaparkowany, uruchamiając nagrywanie gdy wykryje nagły ruch.
Dzięki opcji trybu nocnego, kamera samochodowa dba o twoje bezpieczeństwo również ciemną nocą, gdy wracasz późno z pracy lub ze spotkania z przyjaciółkami.

DYSKRECJA

Kamera samochodowa Xblitz PRISM jest nakładana na lusterko wsteczne samochodu z użyciem gumek montażowych. Instalacja jej jest, tym samym, wręcz dziecinnie prosta. Dzięki temu nie musisz zagracać wnętrza twojego pięknego samochodu dodatkową elektroniką. Do tego, lusterko nie przysłania widoku kierowcy nawet w najmniejszych autach, takich jak Smarty. Oczywiście, urządzenie skutecznie służy również za lusterko, które zastępuje, otrzymujesz więc wiele rozwiązań w jednym.

ŁATWA OBSŁUGA

Obsługa kamery samochodowej Xblitz PRISM jest wręcz dziecinnie prosta dzięki zastosowanemu ekranowi dotykowemu. Poruszanie się po menu w języku polskim jest intuicyjne i przyjemne, a wszystkie niezbędne opcje oraz ustawienia odnajdziesz w paru dotknięciach. Nie musisz przejmować się niezrozumiałym oznaczeniami przycisków ani ich małymi rozmiarami.


Nie musisz też przejmować się wyliczaniem, ile wolnej pamięci pozostało do wykorzystania przez kamerę samochodową Xblitz PRISM. Dzięki zastosowaniu technologii nagrywania w pętli, wideorejestrator nadpisuje starsze nagrania nowymi. W przypadku nagłego ruchu wywołanego, na przykład, stłuczką lub nagłym hamowaniem, zamontowany sensor grawitacyjny zabezpiecza nagranie z tego zdarzenia przed nadpisaniem. Dzięki temu, możesz spokojnie zapomnieć o tym, że masz w samochodzie zamontowaną kamerę. Będzie działać non stop, wyczekując chwili, gdy nagranie z niej będzie ci potrzebne.
Kamerę samochodową Xblitz PRISM można nabyć na oficjalnej stronie oficjalnej stronie Xblitz w cenie 199zł.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny