Elektrogiełda jest firmą tworzoną przez zespół specjalistów, którzy chętnie doradzą w przypadku pytań czy wątpliwości. Wybierając nasz sklep możesz czuć się w pełni zaopiekowany, od momentu podejmowania decyzji co do wyboru odpowiedniego produktu, aż po zrealizowanie zamówienia. Na każdym etapie pozostajemy do Państwa dyspozycji. Fachowe doradztwo oraz pomoc i wsparcie naszych Klientów jest dla nas kwestią priorytetową.

Wygodne zakupy online czy towar od ręki w sklepie stacjonarnym? Sam zdecyduj!

Utworzenie sklepu internetowego było kolejnym krokiem, który pozwolił nam nie tylko dotrzeć do większej grupy odbiorców, ale również ułatwić naszym Klientom zakupy - bez konieczności dojazdu do sklepu stacjonarnego. Obecnie panujący trend na zakupy online nie mógł ominąć naszej firmy i bardzo się cieszymy, że możemy doradzać, wspierać w wyborze oraz realizować zamówienia dla naszych Klientów przy zachowaniu ich maksymalnej wygody. Sklep internetowy https://elektrogielda.com/ jest zatem bardzo wygodnym rozwiązaniem dla każdego, kto zamiast zakupów stacjonarnych preferuje szybkie i wygodne zakupy przez internet.

Stacjonarnie dostępni jesteśmy w Łodzi, a od 2018 roku również w Poznaniu oraz w Pabianicach. Stacjonarne zakupy umożliwiają natychmiastowy dostęp do podstawowych produktów, więc bez wątpienia jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują danego urządzenia i nie mogą czekać na dostawę. Zapewniamy naszym Klientom dostęp do podstawowych produktów, takich jak taśmy kablowe (popularne trytytki), korytko kablowe, dławnice, przepusty kablowe i wiele innych produktów.

Poznaj nasz asortyment i zaufaj fachowemu podejściu

Nasz asortyment jest bardzo szeroki i stale się powiększa. Oferujemy naszym Klientom ponad 80 tysięcy indeksów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych produktów, między innymi styczniki, regulatory temperatury, przekaźniki, falowniki, rozłączniki, różnicówki, potencjometry itd.

Klienci posiadający działalność gospodarczą mogą składać zamówienia w naszym sklepie internetowym na ustalonych warunkach handlowych. Składając zamówienie na stronie sklepu po uprzedniej rejestracji na naszej platformie można łatwo sprawdzić status realizacji zamówienia, historię zamówień, a także status płatności. Umożliwiamy dokonywanie płatności również drogą elektroniczną poprzez system T-Pay.

Ponad 30 letnie działanie na rynku dostawców rozwiązań dla pneumatyki, elektrotechniki i automatyki przemysłowej sprawiło, iż staliśmy się nie tylko solidnym, ale i rzetelnym partnerem wielu znanych firm. Ciągła, partnerska współpraca z dostawcami umożliwia nam stały rozwój obszarowy oraz zwiększanie naszego asortymentu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny