Zmywarka Bosch Silence Plus – popularne modele

Zmywarka Bosch Silence Plus SPV24CX00E

To niewielka zmywarka o szerokości 45 cm, w którą zaprogramowano innowacyjną technologię ActiveWater – zapewnia ona maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie. Minimalne zużycie wody wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania jej rozprowadzania, a także pełnej optymalizacji technologii filtrów i szybszego nagrzewania wody. Dzięki temu ograniczasz swoje wydatki!

Z kolei wbudowany napęd EcoSilence Drive zapewnia bardzo cichą i energooszczędną pracę zmywarki – zatem łatwo jest się domyśleć, że zużycie energii również będzie ze zmywarką niewielkie. EcoSilence Drive pracuje bez szczotek, jednocześnie maksymalnie redukując tarcie. Zmywarka zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem – i to bez względu na wybrany program! Użytkownicy potwierdzają, że ciężko jest znaleźć w tym urządzeniu jakiekolwiek wady. Jeśli szukasz więcej porad i inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o zmywarkach.

Cena urządzenia to ok. 1150 zł.

Zmywarka Bosch Silence Plus SMV46KX05E

Urządzenie to zapewnia cichą pracę, ponieważ poziom decybeli wynosi w nim zaledwie 42! Dodatkowo, zmywarka wyposażona została w program 40st C – specjalny program dedykowany do delikatnego mycia oraz suszenia szklanych naczyń. Wmontowany w urządzenie system koszy VarioFlex z szufladą zapewnia optymalną elastyczność każdego załadunku, z kolei czerwone światło na podłodze będzie wskazywało, czy zmywarka jest aktualnie włączona. Są to główne zalety przeważające o skuteczności i efektywności urządzenia.

Otwarka zmywarka Bosch Silence Plus oraz jej polecane modele, a także opinie, wady i zalety i ceny najlepszych modeli
Zmywarka Bosch Silence Plus – opinie, koszty użytkowania, ceny, zalety, wady

Warto dodać, że zmywarka jest szerokości 60 cm, a więc doskonale sprawdzi się w tych większych mieszkaniach. Jego klasa efektywności energetycznej to A++, a urządzenie potrafi „wyprać” naraz aż 13 kompletów naczyń!

Cena zmywarki to ok. 2000 zł.

Zmywarka Bosch Silence Plus SMI46AS04E

To kolejny model z serii Silence Plus o szerokości 60 cm – idealnie pasujący do dużych aneksów kuchennych. Najważniejszą cechą charakterystyczną urządzenia i programem, który zebrał pozytywne opinie wśród użytkowników, jest AquaSensor. Dzięki tej funkcji talerze będą wręcz olśniewająco czyste – AquaSensor wykrywa bowiem także… plamy na naczyniach! Specjalny czujnik bada stopień zabrudzenia wody wielokrotnie podczas jednego mycia, a także kontroluje jej zużycie – to pozwala na mniejsze zużycie wody podczas pracy urządzenia. Naczynia będą dzięki temu zawsze czyste, a zmywarka będzie korzystała z minimalnej ilości wody – nie marnując jej. Jedyną wadą może być nieco mniejsza pojemność od chociażby poprzednika, mimo tej samej szerokości. Ten model pomieści bowiem 12 kompletów naczyń, czyli o jeden mniej niż Bosch Silence Plus SMV46KX05E. A może zainteresuje cię także ten artykuł o zmywarkach Samsung?

Cena urządzenia to ok. 1900 zł.

Zmywarka Bosch Silence Plus SPS25CI03E

Posiada rozbudowany system zraszania w górnym koszu, optymalizujący zużycie wody i osiągania dzięki temu idealnym rezultatów każdego zmywania. Woda dociera do każdego zakamarka urządzenia, nie pomijając żadnego talerza czy szklanki. W urządzeniu znajduje się koszyk Vario, w którym możesz pomieścić sztućce do mycia – są to główne zalety tego wielofunkcyjnego sprzętu AGD.  Sensor załadunku dozuje w zmywarce wodę do ilości włożonych do zmywarki naczyń, co pozwala również na mniejsze zużycie energii.

Szerokość urządzenia to 45 cm, zatem z powodzeniem możesz ustawić je w nawet nie niewielkiej kuchni pod zabudowę.

Cena zmywarki to ok. 1300 zł.

Zakup zmywarki wiąże się jednocześnie z redukcją wielu kosztów! Opinie użytkowników zmywarek Bosch Silence Plus potwierdzają, że ich rachunki za wodę i prąd zmniejszyły się nawet do 50%! Oczywiście wszystko zależy od tego, jaka klasa energetyczna jest w danym modelu zmywarki.

ikona podziel się Przekaż dalej