Zmywarka Amica – inteligentne rozwiązania do domu

Amica to jedna z tych marek, które stawiają przede wszystkim na nowoczesność. W ich zmywarkach zastosowane są innowacyjne technologie, których zadaniem jest przede wszystkim zwiększenie funkcjonalności. Dzięki temu możesz liczyć na programy, które idealnie dopasowują się do twoich potrzeb i zawartości zmywarki.

Inteligentne rozwiązania pozwalają także na znaczne oszczędności w rachunkach. Mniejsze zużycie wody i małe zużycie energii – wiele zmywarek Amica wybija się pod tym względem na tle swoich konkurentów. W ofercie marki znajdziesz oczywiście zarówno zmywarki do naczyń wolnostojące, jak i do zabudowy.

Zmywarki do naczyń Amica – najciekawsze rozwiązania

Amica zbiera bardzo dobre opinie przede wszystkim ze względu na opcję Flexi Space. Jest to zestaw inteligentnych rozwiązań, które pozwalają na kreowanie przestrzeni wewnątrz zmywarki i dopasowywanie jej do twoich potrzeb. Składane grzebienie, przesuwane kosze – możesz zrobić jeszcze więcej miejsca na niestandardowe naczynia. A może zainteresuje cię także ten artykuł o czyszczeniu zmywarki?

Urządzenia są także wyposażone w system Turbo Drying. To sposób suszenia znacznie skracający czas trwania ostatniego etapu mycia. Dzięki temu wewnątrz zmywarki nie pozostaje para wodna, na dodatek na naczyniach nie powstają żadne zacieki, ślady ani plamy. Wszystko, nawet najdelikatniejsze szkło jest idealnie czyste i gładkie.

Niezwykle popularna czarna zmywarka Amica

ZWM 628 BED – to model niezwykle popularnej w ostatnim czasie zmywarki Amica. Zwraca uwagę użytkowników przede wszystkim tym, że jest czarna. Jej wspaniały, matowy kolor świetnie prezentuje się we wszystkich nowoczesnych kuchniach. To jeden z niewielu modeli o tej barwie na rynku, dlatego jest bardzo popularny. W tym wypadku jakość idzie w parze z designerskim wyglądem.

Czarna zmywarka Amica, do której młoda kobieta wkłada naczynia oraz polecane zmywarki Amica, ich ceny i modele
Zmywarki Amica - popularne modele, ceny, opinie, zalety, wady

Przede wszystkim klasa energetyczna tej zmywarki jest bardzo wysoka. A++ jest w zupełności wystarczająca, zużycie energii elektryczne jest niskie i z pewnością zauważysz to na rachunkach za prąd. To standardowy model o szerokości 60 cm, wolnostojący. Zużywa zaledwie 10 l wody na jeden cykl prania. Wewnątrz tej zmywarki mieści się aż 14 kompletów naczyń (mały, duży i głęboki talerz, filiżanka, zestaw sztućców). Ta zmywarka Amica jest wyposażona w system Flexi Space, który pozwala na wygodne organizowanie przestrzeni wewnątrz. Rozłożenie naczyń i sztućców jest więc w tym wypadku bezproblemowe. Zmywarka zawiera także szufladę na sztućce umieszczoną w górnej części. Dzięki temu masz więcej przestrzeni na rozłożenie wszystkich pozostałych naczyń. Ceny także są zachęcające – zmywarka Amica ZWM 628 BED kosztuje od 1600 do 1700 zł. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł o zmywarkach Siemens.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele zmywarek

Planujesz zakup nowej zmywarki i szukasz odpowiedniego modelu w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane modele zmywarek.

Wolnostojące zmywarki Amica

Ciekawym rozwiązaniem jest także zmywarka 45 cm ZWM 468IED. Jest to zmywarka trochę mniejsza, idealnie nadająca się do małych kuchni, na przykład w kawalerkach. Chociaż ma tylko 45 cm szerokości, jest dość pojemna. Jej użytkowanie ułatwia także system Flexi Space, na dodatek jest wyposażona także w System Up&Down.; Pozwala na wygodne zagospodarowanie przestrzeni w środku sprzętu, dzięki czemu bez większego problemu zmieszczą się w niej wszystkie naczynia. Klasa energetyczna to A++. Cena tego modelu waha się w granicach 1500 zł.

Na uwagę zasługuje także jedna z nowszych zmywarek ZWV 648IS. Klasa energetyczna to także A++. Model ma niskie zużycie energii. Jest to dość pojemna zmywarka o standardowych wymiarach 60 cm. Jej zaletą jest system HotAir System, który pozwala na błyskawiczne wysuszenie wszystkich naczyń do zera. Także wnętrze zmywarki natychmiast po myciu będzie wysuszone. To zwiększa komfort i higienę użytkowania. Poziom hałasu jest standardowy i utrzymuje się w okolicach 48 dB. Ta zmywarka wolnostojąca kosztuje około 1700 zł.

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy mają najczęściej 60 cm szerokości. Mniejsze są już nieco za małe, chociaż i takie modele możesz znaleźć w ofercie marki Amica. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ZIM 646E. Mieści się w niej 14 kompletów naczyń. Ma niskie zużycie energii (klasa energetyczna A++), chociaż zużycie wody wynosi 11 l na cykl. Zmywarka jest wyposażona w opcję ZoneWash, która pozwala na zmywanie strefowe. To także model wyposażony w system HotAir. Ta zmywarka kosztuje około 1900 zł.

O wiele tańsza jest zmywarka DSM404D, model do zabudowy, który możesz kupić za około 1200 zł. To zmywarka o szerokości około 45 cm. Klasa energetyczna ++ i klasa suszenia A sprawiają, że jest naprawdę dobrej jakości. Zużycie wody na cykl także jest bardzo niskie, wynosi tylko 9 l. Wewnątrz mieści się 9 kompletów naczyń. To jedna z prostszych zmywarek, starszego typu, jest jednak wyposażona w elektroniczne sterowanie na wygodnym w obsłudze wyświetlaczu LCD.

ikona podziel się Przekaż dalej