Zmywarka Beko – właściwości

Mniejsze zużycie wody

Zakup zmywarki wiąże się z wieloma redukcjami kosztów! Zużycie wody okazuje się być zdecydowanie mniejsze niż w przypadku ręcznego mycia garnków. Opinie użytkowników zmywarek Beko potwierdzają, że również zużycie energii jest znacznie mniejsze, jak w tradycyjnym szorowaniu naczyń – a co za tym idzie, mniejsze są również… opłaty! Oczywiście wiele zależy od tego, jaka klasa energetyczna jest w danej zmywarce – chociaż dzisiejsze urządzenia i tak są zazwyczaj energooszczędne, niezależnie od zakupionego modelu.

Dodatkowo, mniejsze jest również zaangażowanie domowników w mycie naczyń. Wystarczy je bowiem włożyć tylko do zmywarki. Tak więc, zmywarka Beko zapewnia wielki komfort na co dzień. Co ważne, nie wymaga zbyt wielkiej uwagi – działa samodzielnie. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły na temat AGD.

Opinie na temat wyglądu zmywarek Beko

Użytkownicy zmywarek tego producenta potwierdzają, iż sprzęt ten pasuje zarówno do kuchni klasycznych, jak i tych stylizowanych na nowoczesne. Beko proponuje zatem dość szeroki wachlarz modeli, wpasowujących się w aktualne trendy czy panujący nurt. Co ciekawe, istnieją również przeróżne wielkości zmywarek, a więc możesz dopasować ją do swojej kuchni bez większego problemu – zarówno duża, jak i mini zmywarka będzie doskonała do wybranego wnętrza. Oczywiście za tym, jaki sprzęt zagości w Twojej kuchni, zadecyduje wielkość posiadanej przestrzeni.

Zmywarka Beko 45cm

Wielkość ta jest najmniejszą z dostępnych na rynku. Są to idealne urządzenia dla singli, jak i par mieszkających w niewielkim domu. Tak więc, jeżeli w aneksie kuchennym nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni, najlepiej wybrać właśnie takiej wielkości sprzęt, jaką jest mini zmywarka! Lepiej, żeby była ona do zabudowy – zajmie mniej miejsca wewnątrz i tak niewielkiej przestrzeni.

Zmywarka Beko 60cm

Duże zmywarki przeznaczone są głównie dla kilkuosobowych rodzin, ponieważ posiadają sporo miejsca na brudne naczynia. Zwłaszcza, kiedy w domu mieszkają ponad 4 osoby. A może zainteresuje cię także artykuł o soli do zmywarek.

Zmywarka Beko w kuchni, a także zalety i wady, najlepsze modele i parametry zmywarek Beko, a także ceny
Zmywarki Beko – zalety, wady, opinie, popularne modele, koszty użytkowania

Popularne modele zmywarek Beko

Zmywarka Beko DFS05011X

Są to niewielkie zmywarki wolnostojące z wyparzaczem (45cm), wyposażone w aż 5 programów zmywania. Ich klasa energetyczna to A+. Posiada m.in. program Quick&Shine, pozwalający na błyskawiczne pozbywanie się zabrudzeń z naczyń. Opinie użytkowników tego modelu wskazują na wielką przydatność funkcji Hot Air Drying, która jest specjalnym systemem… suszenia. Dzięki niej, eliminowane są wszelakie pozostałości pary wodnej, co chroni naczynia przed powstawaniem na nich plam bądź zacieków. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja Water Safe, chroniąca przed przypadkowym wyciekiem wody. Kiedy nastąpiłby jakiś wypływ, dopływ do wody zmywarki odetnie się automatycznie!

Zużycie wody w tej zmywarce jest bardzo niskie, bo ledwie 13l na jeden program referencyjny. Urządzenie wyróżnia również niski poziom hałasu (49 dB). Model ten posiada funkcję automatycznego wyłączania się po skończonej pracy, a także zapamiętuje ostatnio wybierany program.

Ceny zmywarki kształtują się w okolicy 1000 zł.

Zmywarka Beko DIN28431

Jest to spora zmywarka do zabudowy (60cm), z kolei jej klasa energetyczna to A++. Wyposażona została w ramię AquaIntense, które zamontowane zostało na dnie urządzenia. Dzięki niemu, naczynia będą dokładnie umyte – bez ominięcia zakamarków i szczelin niezależnie od tego, czy duże naczynia blokują główne ramię czy też nie. Zmywarka Beko posiada również flagową funkcję producenta, jaką jest technologia GlassShield. Opatentowana została ona po to, aby skutecznie chronić szklane naczynia i wydłużyć ich żywotność nawet… 20-krotnie! Dodatkowo, model posiada również trzeci kosz modułowy, pozwalający na dostosowywanie jego poziomu do potrzeb mycia. Można wykorzystać go np. jako dodatkową przestrzeń na… filiżanki lub kieliszki!

Zmywarka posiada również trzypoziomową regulację wysokości pełnego kosza, dzięki czemu z łatwością można dostosować jej wnętrze do danego zestawu naczyń. Z kolei system TrayWash pozwoli doczyścić urządzeniu nawet tłuste tace z piekarnika – już nie musisz robić tego ręcznie!

Ceny urządzenia oscylują między 1750-1800 zł.

Zmywarka Beko DFS29030X

Te modele z wyparzaczem również są wolnostojące, a wyróżnia je niski poziom hałasu (47dB). Ich największą zaletą jest posiadanie silnika inwerterowego, który cicho pracuje i zapewnia niski pobór energii. Zmywarka posiada również program BabyProtect, który zapewni czyste i pozbawione zarazków naczynia. Na jedno zmywanie zużywane jest w sprzęcie tylko… niecałe 9l wody! Z kolei funkcja Fast+ pozwala na skrócenie zmywania niemal 3-krotnie! Plusem jest też oświetlenie sprzętu AGD, pozwalające na wstawienie zmywarki nawet późnym wieczorem.

Cena urządzenia to ok. 1500 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 90.7% czytelników artykuł okazał się być pomocny