Zmywarka Candy – co warto wiedzieć?

Główne cechy charakterystyczne zmywarek Candy

Najważniejszym plusem zmywarek producenta Candy jest minimalne zużycie wody w trakcie pracy – jak wiadomo, czyszczenie ręczne powoduje utratę wody, która nie zawsze jest wykorzystywana „w całości”. Rzadko kto napuszcza dziś wodę do zlewu po to, by umyć w niej naczynia – nie oszukujmy się, ale większość ludzi przemywa naczynia pod bieżącą wodą.

Opinie użytkowników wskazują również na spore oszczędności wiążące się z używaniem zmywarki – nie tylko w kwestii wody, ale i poboru prądu. Rzecz jasna, zużycie energii zależeć będzie od tego, jaka klasa energetyczna wyróżnia dane urządzenie Candy. Zmywarka zapewnia ogromny komfort na co dzień zwłaszcza, kiedy nie masz czasu myć garnków samodzielnie – w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest codziennie zajmować się domem. A może zainteresuje cię także ten artykuł o polecanych modelach zmywarek Amica?

Łatwe dopasowanie do aneksu kuchennego

Zmywarki Candy wyróżniają się wieloma wielofunkcyjnymi modelami, które precyzyjnie dopasujesz do posiadanej przestrzeni. Możesz zdecydować się na wersję 45 cm bądź zmywarkę Candy do zabudowy wielkości 60 cm. Mniejsze urządzenia świetnie nadadzą się do urozmaicenia małego pomieszczenia kuchennego, np. w kawalerce. Z kolei te większe zmywarki świetnie odnajdą swoje zastosowanie w większych mieszkaniach – gdy posiadasz kilkuosobową rodzinę lub po prostu… lubisz dużo gotować!

Popularne modele zmywarek Candy

Zmywarka Candy CDCP 6/E kompaktowa

Jest to bardzo niewielkie urządzenie wolnostojące, które sygnalizuje konieczność uzupełnienia detergentów za pomocą specjalnych diod i wyświetlacza. Zużycie wody wynosi w niej około 6,5 litra, co czyni ją wydajną, precyzyjną oraz pozwala na ograniczenie kosztów i korzystny wpływ na środowisko naturalne. Klasa energetyczna urządzenia to A+, a więc możesz korzystać z niego bez obaw o duże koszta eksploatacji. Jedyną wadą jest dość wysoki poziom hałasu, wynoszący ok. 61 dB.

Cena zmywarki to ok. 920 zł.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele zmywarek

Planujesz zakup nowej zmywarki i szukasz odpowiedniego modelu w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane modele zmywarek.

Załadowana naczyniami zmywarka Candy do zabudowy po zakończeniu pracy oraz polecane modele, opinie i ceny
Zmywarki Candy – popularne modele, ceny, opinie, koszty eksploatacji, zalety, wady

Zmywarka Candy CDP 1L949X

To bardzo ekologiczna i energooszczędna zmywarka, której klasa energetyczna to A++. Jej wielkość 45 cm pozwala na ustawienie urządzenia w niewielkim aneksie kuchennym – mimo iż jest to wersja wolnostojąca. W porównaniu do poprzednika zmywarka ta zapewnia nawet do 21% mniejszego zużycia wody! Napęd urządzenia Candy wyposażony został w bezszczotkowy silnik, który redukuje tarcie podczas procesu mycia. To rozwiązanie pozwala na oszczędzenie energii oraz… cichą pracę zmywarki – poziom hałasu to zaledwie 49dB! Jest to bardzo istotne zwłaszcza wtedy, gdy mieszkanie jest niewielkiej powierzchni bądź posiadasz kuchnię otwartą na salon. Sprawdź także ten artykuł o zmywarkach marki Hotpoint Ariston.

Koszt zakupy zmywarki to ok. 1050 zł.

Zmywarka Candy CDS 2D35X

Wyróżnia się klasą energetyczną A++ oraz niskim poziomem hałasu (46dB). Jej wielkość wynosi 60 cm, a więc idealnie posłuży każdej wieloosobowej rodzinie. Jest to wersja Candy do zabudowy, która dokładnie wkomponuje się w każdą aranżację kuchenną. Opinie użytkowników wskazują na przydatny program higieniczny, który dzięki wysokiej temperaturze mycia umożliwia wyeliminowanie praktycznie wszystkich bakterii! To przydatna opcja dla młodych rodziców, gdy zachodzi konieczność umycia butelek dla dzidziusia. Klasa energetyczna również przemawia za wyborem tego urządzenia.

Cena urządzenia wynosi ok. 1200 zł.

Zmywarka Candy CDP 2D1145X

To urządzenie do zabudowy o wielkości 45 cm – idealnie dopasujesz ją zatem nawet do niewielkiej przestrzeni kuchennej. Co ciekawe, zmywarka posiada dodatkowy, trzeci poziom załadunku – jest on przeznaczony specjalnie na… sztućce. To wysokiej jakości szuflada, w której umieścisz również drobne naczynia kuchenne takie, jak: spodki, mieszadła od miksera bądź łopatki.

Koszt zakupu zmywarki to ok. 1500 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej