Zmywarki Gorenje do zabudowy

Zmywarka Gorenje GS65160X

Zmywarka ta zaoferuje tyle przestrzeni, ile tylko będziesz potrzebować! 3 kosze pomieszczą nie tylko jeden komplet naczyń, ale aż 16 kompletów w jednym cyklu. Wnętrze zmywarki można łatwo dostosować do własnych potrzeb. Dzięki 20-minutowemu programowi z włączoną opcją SpeedWash zmywanie lekko zabrudzonych naczyń trwać będzie zaledwie… 15 minut. Dzięki temu nigdy nie zabraknie czystych naczyń w zasięgu ręki! Po zakończonym cyklu drzwi zmywarki są otwierane automatycznie, co umożliwia szybkie odparowanie naczyń. Już nie będziesz musiał ręcznie otwierać zmywarki, aby naczynia mogły szybko wyschnąć!

Kolejnym plusem zmywarki jest fakt, iż kosze są wyposażone w oznaczone kontrastowym kolorem elementy – to ułatwia zmianę ich konfiguracji. System 3-poziomowej regulacji górnego kosza umożliwia z kolei dostosowanie wnętrza do nawet największych talerzy czy naczyń! Kosze posiadają składane uchwyty na talerze, natomiast duże noże możesz umieszczać w specjalnych uchwytach – to bezpieczne zwłaszcza dla dzieci, ponieważ nikt się nie skaleczy, a noże będą umyte dokładnie z każdej strony! A może zainteresuje cię także ten artykuł o zmywarkach do zabudowy?

Zmywarka Gorenje GS54110W

To najlepszy model Gorenje o szerokości 45 cm – pasuje zatem do nawet niewielkich aneksów kuchennych. Automatyczny system czyszczenia filtra zamontowany w zmywarce wypłukuje resztki żywności i zapewnia drożność filtra – właśnie w ten sposób system zapobiega potencjalnym nieprawidłowościom w pracy zmywarki! Dzięki funkcji 3 w 1 zmywarka Gorenje GS54110W rozpoznaje rodzaj użytego środka do zmywania. Niezależnie od detergentu, zmywarka dostosuje proces zmywania zapewniając perfekcyjny rezultat i idealną czystość naczyń. Zmywarkę możesz bez obawy pozostawić włączoną na noc lub wychodząc z domu – gdy przypadkowo wycieknie z niej woda system zabezpieczający AquaStop automatycznie odetnie jej dopływ, natomiast pompa wypompuje resztę ze zmywarki.

Co ciekawe, optymalne wykorzystanie przestrzeni zmywarki ułatwia… praktyczny system klik-klak! Umożliwia on podniesienie górnego kosza i wygodne rozmieszczanie dużych garnków w pojemnym dolnym koszu. W razie potrzeby możesz złożyć uchwyty na talerze w dolnym koszu, co zagwarantuje więcej przestrzeni dla garnków i rondli różnej wielkości.

Porównajmy teraz parametry techniczne i ceny tych opisanych wyżej, dwóch najchętniej kupowanych zmywarek do zabudowy Gorenje. Sprawdź także ten artykuł z poradami na temat czyszczenia zmywarki.

Włączanie zmywarki oraz zmywarka Gorenje, polecane modele, zużycie wody, klasa energetyczna, poziom hałasu oraz inne parametry
Zmywarki Gorenje – wolnostojące i do zabudowy – opinie, ceny, popularne modele
Porównanie przedstawionych modeli zmywarek

Zmywarka Gorenje GS65160X

Zmywarka Gorenje GS54110W

Szerokość

60 cm

45 cm

Zużycie wody

9,5 l

9 l

Poziom hałasu

45 dB

47 dB

Klasa energetyczna

A+++

A++

Zużycie energii

0,86 kWh

0,74 kWh

Pojemność (komplet naczyń)

16 kompletów

10 kompletów

Cena

ok. 2000 zł

ok. 1500 zł

Zmywarki Gorenje wolnostojące

Zmywarka Gorenje GS62010W

Ta wolnostojąca zmywarka Gorenje zapewni doskonałe rezultaty suszenia naczyń – wszystko dzięki wykorzystaniu ciepła pochodzącego z… ostatniego płukania. Ponieważ wnętrze obudowy zmywarki schładza się szybciej od naczyń umieszczonych wewnątrz, pozostała wilgoć skrapla się na wewnętrznych ściankach zmywarki – następnie spływa na dno i wyparowuje, pozostawiając naczynia idealnie suche! Co ważne, pod względem skuteczności suszenia większość suszarek Gorenje, w tym opisywany model GS62010W, zalicza się do klasy A.

Dzięki funkcji 3 w 1 zmywarka (podobnie jak wcześniej opisywane urządzenie GS54110W) rozpoznaje rodzaj użytego środka do zmywania. Niezależnie zatem od tego, czy użyjesz tabletki, proszku czy żelu, zmywarka dostosuje proces zmywania i zagwarantuje perfekcyjny rezultat oraz idealną czystość naczyń. Automatyczny system czyszczenia filtra wypłucze zaś resztki żywności i zapewni drożność filtra. Dzięki takiej opcji nie ma mowy, że urządzenie się zepsuje!

Zmywarka Gorenje GS62010S

Opinie użytkowników wskazują na świetne suszenie zmywarki, dzięki korzystaniu z ciepła pochodzącego z płukania w końcowym etapie mycia naczyń. Dzięki obecnej funkcji 3 w 1 urządzenie błyskawicznie identyfikuje, jaki środek czyszczenia wybrałeś – zmywarka GS62010S dostosuje proces czyszczenia naczyń, zapewniając idealną czystość wszystkich kompletów. Urządzenie wyposażono również w automatyczny system czyszczenia filtra, który wypłucze resztki jedzenia zaległe na naczyniach i zapewni czystość również we filtrze.

Parametry obu opisywanych zmywarek w zasadzie niczym się od siebie różnią – Gorenje GS62010W jest jednak w standardowym białym kolorze, z kolei GS62010S to barwa stalowo-szara.

Porównanie przedstawionych modeli zmywarek

Zmywarka Gorenje GS62010W

Zmywarka Gorenje GS62010S

Szerokość

60 cm

60 cm

Zużycie wody

11 l

11 l

Poziom hałasu

49 dB

49 dB

Klasa energetyczna

A++

A++

Zużycie energii

0,91 kWh

0,91 kWh

Pojemność (komplet naczyń)

12 kompletów

12 kompletów

Cena

ok. 1150 zł

ok. 1400 zł

ikona podziel się Przekaż dalej