Zmywarka Indesit – wolnostojąca lub do zabudowy

Niewielkie zużycie energii oraz niskie zużycie wody

Kupując zmywarkę marki Indesit, możesz być pewny, że pozbędziesz się wielu wydatków – zwłaszcza tych związanych z poborem prądu bądź wody. Korzystanie z tego sprytnego urządzenia pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy oraz… czasu. Kiedy zmywasz naczynia ręcznie niestety, ale siłą rzeczy woda marnuje się – zmywarka korzysta z niej całkowicie, pobierając wodę do czyszczenia oraz do wyparzania i suszenia garnków. Również zużycie energii jest w niej zdecydowanie mniejsze – rzecz jasna wszystko zależy od tego, jaka klasa energetyczna dotyczy zakupionej zmywarki. Producent Indesit postarał się, aby każdy model był możliwie energooszczędny.

Mniejszy wkład energetyczny dotyczy nie tylko samego poboru prądu, ale i energii… użytkowników! Nie traci się bowiem czasu na szorowanie brudnych naczyń, gdyż wystarczy je tylko włożyć do zmywarki. Takie rozwiązanie zapewnia zwiększony komfort na co dzień, ale też oszczędność prywatnego czasu – zwłaszcza, kiedy nie ma się go zbyt wiele. Co ważne, zmywarka Indesit nie wymaga wielkiej uwagi – będzie pracować samodzielnie, przez ustaloną ilość czasu i według wybranego programu. A może zainteresuje cię także ten artykuł o polecanych modelach zmywarek Bosch?

Charakterystyka zmywarek Indesit

Opinie użytkowników zmywarek Indesit potwierdzają, że zarówno wersja wolnostojąca, jak i zmywarka do zabudowy świetnie potrafi wkomponować się w każdą aranżację kuchenną. Zmywarka Indesit nie jest zbyt „nachalna”, przez co nie będzie odstawać od stylistyki pomieszczenia. Producent proponuje bardzo szeroki wachlarz modeli, które doskonale wpasują się w kanon panującej mody. Zmywarki produkowane są najczęściej w dwóch rozmiarach – 45 cm oraz 60 cm. Możesz zadecydować zatem, jaka wielkość urządzenia AGD sprawdzi się w kuchni najlepiej.

Zmywarki o mniejszych rozmiarach są idealnym rozwiązaniem dla singli, a także do mieszkań typu kawalerka bądź studio. Najlepiej wkomponować taką zmywarkę w zabudowę, żeby nie „zagracała” powierzchni – i tak jest jej przecież niewiele. Duże zmywarki są z kolei przeznaczone głównie dla kilkuosobowych rodzin bądź osób, które często gotują. Takie urządzenia zmieszczą wiele naczyń i pozwolą na szybkie uprzątnięcie brudnych talerzy czy sztućców po rodzinnym obiedzie. Zazwyczaj dobrze wyglądają w przestrzennej kuchni – nawet wtedy, gdy są wolnostojące. Sprawdź także ten artykuł o zmywarkach marki Whirlpool.

Popularne modele zmywarek Indesit

Zmywarka Indesit DIFP 28T9 A EU

To wyjątkowo wielofunkcyjne urządzenie o wielkości 60 cm, którego klasa energetyczna to A++. Dzięki temu zagwarantowana jest spora oszczędność energii oraz… mniejsze rachunki za prąd! Odczujesz to zwłaszcza wówczas, gdy stara zmywarka posiadała gorszą klasę. Urządzenie to idealnie posłuży wieloosobowej rodzinie – bez problemu zmieścisz w niej zarówno naczynia, jak i większe garnki bądź patelnię!

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele zmywarek

Planujesz zakup nowej zmywarki i szukasz odpowiedniego modelu w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane modele zmywarek.

Zmywarka Indesit opróżniana przez kobietę oraz polecane modele zmywarek Indesit do zabudowy i wolnostojące
Zmywarki Indesit – opinie, ceny, popularne modele, koszty eksploatacji, zalety, wady

Zmywarka wyposażona została w system Fast Fix – jest to doskonała technologia, która umożliwia szybki i łatwy montaż panelu frontowego na drzwiach zmywarki! Co ważne, silnik jest bezszczotkowy i pracuje niezwykle cicho oraz wydajnie. Dostosuje on prędkość i ciśnienie wody do stopnia zanieczyszczenia naczyń – dzięki temu zmywarka usunie nawet najtrudniejszy do wyczyszczenia brud.

Ceny modelu wahają się między 1250-1300 zł.

Zmywarka Indesit DFP 58T94 Z NX

Zmywarka posiada klasę energetyczną A++ oraz jest bardzo cicha – poziom hałasu wynosi w niej zaledwie 44 dB! Urządzenie wyposażone zostało w program zmywania Baby Care, usuwający aż 99,99% bakterii. Gwarantuje tym samym higienicznie czyste naczynia. Dodatkowo sprzęt wyposażono w specjalny koszyk z miejscem do mycia akcesoriów dziecięcych – ułatwia to oddzielenie ich od reszty zanieczyszczonych garnków.

Zmywarka bez problemu umyje większe naczynia za pomocą programu Extra – i to nawet do 53 cm wysokości. Wystarczy wyjąć kosz zmywarki z góry, by zmieścić w urządzeniu patelnię, ruszt z kuchennej płyty czy formę do pizzy!

Ceny urządzeń oscylują między 1200-1250 zł.

Zmywarka Indesit DSR 57M94 AS EU

Jest to propozycja dla mniejszych mieszkań i singli, ponieważ jej wielkość to 45 cm. Poziom hałasu wynosi w niej zaledwie 44 dB, a więc praca zmywarki nie będzie utrudnieniem snu bądź utrapieniem dla sąsiadów. Urządzenie umożliwia małe zużycie energii oraz niewielkie zużycie wody – wszystko dzięki wysokiej klasie energetycznej A++!

Zmywarka posiada wyjątkową ilość ustawień, przy czym jest kompaktowych rozmiarów – co pozwala na wkomponowanie jej w każdy niewielki aneks kuchenny. Srebrny kolor zmywarki nada aranżacji kuchennej elegancji i blasku, z kolei wielofunkcyjność sprzętu zapewni doskonałe korzystanie z niego przez wiele lat.

Koszt zakupu zmywarki to ok. 1300 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 77.5% czytelników artykuł okazał się być pomocny