Popularne modele zmywarek Mastercook

Zmywarka Masterook ZBI-12176 IT

Jest to wysokiej jakości urządzenie do zabudowy o szerokości 60 cm, które doskonale pasować będzie do większej przestrzeni kuchennej. Zmywarka zawiera aż 8 programów, a także możesz ustawić ją na jedną z 7 różnych temperatur zmywania. Panel sterowania został ukryty wewnątrz sprzętu. Maksymalna liczba kompletów naczyń, jaka zmieści się w zmywarce, to 13. Pamiętaj, że im większa pojemność, tym więcej naczyń uda się jednorazowo umyć w zmywarce! Maksymalny poziom hałasu emitowany przez zmywarkę podczas procesu zmywania wynosi zaledwie 47 dB, co pozwala na pracę urządzenia nawet wieczorem – na pewno nie przeszkadzając sąsiadom w odpoczynku.

Klasa efektywności suszenia zmywarki to A, w skali od G do A – nie zapomnij, że G to najmniejsza efektywność, natomiast A jest efektywnością największą na rynku! Zmywarka jest urządzeniem niskoenergetycznym. Oznacza to jednocześnie, że zużywa o wiele mniej prądu, niż sprzęty o niższej klasie energetycznej. Zmywarka jest zatem bardziej ekologiczna i energooszczędna oraz z całą pewnością ochroni budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd! Co ważne, zmywarka posiada łatwo dostępne części zamienne – nie będzie więc kłopotu, kiedy przypadkowo ulegnie awarii. A może zainteresuje cię także ten artykuł o zmywarkach do zabudowy?

Zmywarka Mastercook ZWE 9176X

Mastercook ZWE-9176 X jest nowoczesną zmywarką wolnostojącą w modnym kolorze stalowym, posiadającą bardzo pozytywne opinie użytkowników. Urządzenie sterowane jest pokrętłem oraz przyciskami, a także zawiera funkcjonalny i praktyczny wyświetlacz elektroniczny. Pomocnym rozwiązaniem w zmywarce są wskaźniki, które informują o konieczności uzupełnienia braku soli bądź nabłyszczacza. Optymalne wykorzystanie miejsca w zmywarce umożliwia regulacja górnego kosza – pozwala na umieszczenie nawet bardzo dużych naczyń.

Niezwykle przydatną funkcją w urządzeniu jest możliwość zaprogramowania czasu rozpoczęcia jego pracy. W zmywarce można zmyć aż 13 kompletów naczyń – czyli podobnie, jak u poprzednika. Efektywność suszenia w klasie A daje pewność, że naczynia wyciągnięte ze zmywarki będą suche, bez smug czy zacieków. Mało tego, zmywarkę uzupełniono o 7 unikatowych programów zmywania.

Jakie są ceny oraz dane techniczne obu opisywanych zmywarek Mastercook? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej. Sprawdź także ten artykuł z poradami na temat czyszczenia zmywarki.

Wyjmowanie naczyń ze zmywarki Mastercook, czyli zmywarka Mastercook i jej zużycie wody, opinie i polecane modele
Zmywarki Mastercook – popularne modele, ceny, opinie, zalety, wady
Porównanie przedstawionych modeli zmywarek

Zmywarka Mastercook ZBI-12176 IT

Zmywarka Mastercook ZWE 9176X

Szerokość

60 cm

60 cm

Zużycie wody

11 l

11 l

Poziom hałasu

47 dB

49 dB

Klasa energetyczna

A+

A

Zużycie energii

1,05 kWh

0,96 kWh

Pojemność (komplet naczyń)

13 kompletów

13 kompletów

Cena

ok. 1500 zł

ok. 1300 zł

Pozostałe modele zmywarek Mastercook

Zmywarka Mastercook ZWE-1445X

To niewielka zmywarka o szerokości 45 cm, która pracuje w klasie efektywności zmywania A. Świetnie nada się zwłaszcza do niewielkich aneksów kuchennych! Rodzaje czterech programów zmywania w urządzeniu to: mycie wstępne, ekonomiczne, intensywne oraz normalne. Zmywarka umożliwia pracę w 3 temperaturach. Zakres temperatur zmywania wynosi z kolei 50, 55 oraz 70 st. C. Na panelu sterującym znajdują się wskaźniki braku soli oraz braku środka nabłyszczającego.

To urządzenie wolnostojące, które posiada zabezpieczenie np. przed powrotem zanieczyszczonej wody, przed przegrzaniem, zalaniem i przelaniem. Filtracja w zmywarce odbywa się poprzez potrójny mikrofiltr. Poziom hałasu podczas pracy zmywarki nie przekracza 52 dB, a sprzęt umożliwia jednorazowy załadunek nawet 9 kompletów naczyń!

Zmywarka MASTERCOOK ZWE-36154X

Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze zmywarki pozwala w perfekcyjny sposób umyć aż 13 kompletów naczyń w trakcie jednego cyklu. Standardowy komplet naczyń to np. mały talerz, duży talerz płaski, duży talerz głęboki, filiżanka ze spodkiem i komplet sztućców. Wysoka klasa energetyczna A++ zapewnia w zmywarce około 23 % mniejsze zużycie energii w stosunku do niższej klasy energetycznej A+ oraz aż o 45% mniej w stosunku do klasy A! Dodatkowo w urządzeniu nietrudno o części zamienne.

Dzięki optymalizacji parametrów zmywania oraz obiegu wody zmywarka Mastercook ZWE-36154X jest w stanie wykonać pełny cykl mycia, zużywając zaledwie 10 litrów świeżej wody! To umożliwia dbanie zarówno o ekologię, jak i o własne… oszczędności.Zaawansowana technologia suszenia zastosowana w owej zmywarce pozwala osiągnąć idealny efekt końcowy, co przekłada się na lśniące naczynia bez smug i przebarwień.

Jakie są ceny oraz dane techniczne obu opisywanych zmywarek Mastercook? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Porównanie przedstawionych modeli zmywarek

Zmywarka Mastercook ZWE-1445X

Zmywarka Mastercook ZWE-36154X

Szerokość

45 cm

60 cm

Zużycie wody

13 l

10 l

Poziom hałasu

52 dB

48 dB

Klasa energetyczna

A

A++

Zużycie energii

1,05 kWh

0,94 kWh

Pojemność (komplet naczyń)

9 kompletów

13 kompletów

Cena

ok. 1250 zł

ok. 1500 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92.5% czytelników artykuł okazał się być pomocny