Zmywarka Siemens – wolnostojące i do zabudowy

Zredukowane zużycie wody

Zakup zmywarki cenionego na rynku producenta Siemens wiąże się z wieloma redukcjami. Zużycie wody jest podczas pracy urządzenia zdecydowanie mniejsze, jak w trakcie mycia naczyń w zlewie. Opinie użytkowników poświadczają, że zużycie energii również jest minimalne – a więc pojawiają się oszczędności! Na to, ile zaoszczędzimy, wpływa klasa energetyczna danej zmywarki.

Co ważne, mycie sztućców przestaje być uciążliwe – każda zmywarka Siemens posiada bowiem na nie pojemnik i właśnie dzięki niemu doprowadza je do czystości. Zmywarka zapewnia ogromny komfort na co dzień. Nie musisz przy niej stać, żeby dopilnować zmywania – urządzenie zrobi to samodzielnie! Podczas wyboru zmywarki warto wziąć pod uwagę takie parametry, jak zużycie wody, poziom hałasu i zużycie energii podczas mycia naczyń w zmywarce.

Opinie a prezencja zmywarek Siemens

Popularna marka wypuszcza na rynek tak dużo różnorodnych modeli, że pasują one do wielu aranżacji kuchennych. Siemens jest marką na czasie, która zaspokoi potrzeby zarówno minimalistycznej, jak i klasycznej kuchni. Urządzenie będzie mogło zostać zakupione zarówno jako wolnostojące bądź do zabudowy – wszystko zależy od tego, jak dużo miejsca powiadasz na wygospodarowanie.

Zmywarka Siemens 45 cm

To najmniejsza rozmiarowa propozycja marki. Idealnie sprawdzi się w niewielkiej kuchni bądź w salonowym aneksie kuchennym. Niewielka zmywarka nie zajmie dużo miejsca, a na pewno ułatwi codzienne życie! Sprawdź także ten artykuł o nabłyszczaczach do zmywarki.

Zmywarka Siemens 60 cm

Jeżeli mieszkacie w kilka osób, lepiej zainwestować w nieco większą zmywarkę. Szczególnie ważna jest ona w dużych gospodarstwach domowych, a także przy wielodzietnych rodzinach. Taki sprzęt znacznie upraszcza kwestię sprzątania po wspólnym obiedzie lub kolacji!

Kobieta przy zmywarce, a także zmywarki Siemens, najlepsze, polecane modele oraz ceny zmywarek wolnostojących i do zabudowy
Zmywarki Siemens – wolnostojące i do zabudowy – opinie, ceny, popularne modele

Popularne na rynku modele zmywarek Siemens

Zmywarka Siemens IQ500 Speedmatic SR256I01TE

Umożliwia ona delikatne, a zarazem niezwykle efektywne suszenie – wszystko dzięki wbudowanemu systemowi Zeolith. Nowoczesna technologia gwarantuje nawet 3 razy szybsze suszenie naczyń! Zmywarka Siemens wyposażona została w specjalne światło, podświetlające całe wnętrze – a więc możesz z niej korzystać nawet w nocy. Opinie na temat tej 45cm zmywarki poświadczają, iż jest w niej doskonała elastyczność załadunku i lepsze wykorzystanie przestrzeni.

Klasa energetyczna w zmywarce to A+++, a więc świadczy to o naprawdę wysokiej jakości sprzętu. Poziom hałasu jest dość niewielki (43dB), a to umożliwia włączanie ją nawet późnym wieczorem – sąsiedzi nie będą musieli narzekać na hałas! A może zainteresuje cię także artykuł o zmywarkach Samsung?

Cena zmywarki to ok. 2100 zł.

Zmywarka Siemens SN636X01KE

Jest to urządzenie o szerokości 60 cm, które posiada wbudowaną funkcję varioSpeed Plus – dzięki niej skrócisz czas zmywania nawet do… 66%! Klasa energetyczna urządzenia to A++, a więc jest to zmywarka naprawdę wysokojakościowa. Jeżeli posiadasz do umycia dość sporo plastikowych naczyń bądź sztućców, ułatwi to innowacyjna funkcja Suszenie Extra! Programuje się dzięki niej wyższą temperaturę w procesie suszenia, a także można sam ten proces przedłużyć – zatem, nawet plastik ze zmywarki będzie doskonale wysuszony!

Ciekawą opcją urządzenia jest również system glassCare, który dotyczy ochrony szkła. Zmywarka będzie działać niezwykle delikatnie, czyszcząc naczynia powoli i z ogromną „troską”.

Cena urządzenia to ok. 1600 zł.

Zmywarka Siemens SN236I00ME

Klasa energetyczna zmywarki to A++, dzięki czemu zmniejszą się rachunki za… prąd! W tym modelu wymiennik ciepła wstępnie podgrzewa wodę w zbiorniku do płukania, a więc nie może dojść tutaj do nagłej zmiany temperatury – w szczególności między myciem, a płukaniem naczyń. To bardzo przydatna funkcja, w szczególności podczas mycia delikatnego szkła.

Zmywarka wyposażona jest w czujnik AquaSensor, a więc decyduje ona o wydłużeniu płukania wtedy, gdy woda będzie np. mocniej zabrudzona. Dodatkowo, wbudowany system ochrony szkła zagwarantuje bezpieczeństwo naczyń w trakcie procesu mycia.

Cena urządzenia wynosi ok. 2000 zł.

Zmywarka Siemens SN636X03ME

Opinie użytkowników zachwalają jej niski poziom hałasu, ponieważ jest to zaledwie 44dB! Ta 60cm zmywarka jest przeznaczona do zabudowy. Jej pojemność wynosi ok. 10l, a więc jest w stanie pomieścić nawet… 14 kompletów naczyń! Dzięki temu z łatwością sprzątniesz naczynia po większej imprezie nawet za jednym razem! Za pomocą urządzenia sztućce czy szklanki będą trzy razy szybciej czyste i suche.

Zmywarkę wyposażono w kosze varioFlex, które pozwalają na elastyczny i wygodny załadunek. Z kolei program automatyczny umożliwi zmywarce samodzielny przebieg i kontrolę procesu zmywania, przy samodzielnym dostosowaniu temperatury i wody do stopnia zabrudzenia.

Cena zmywarki to ok. 1800 zł.

Przy wyborze zmywarki, weź pod uwagę takie parametry, jak zużycie wody, poziom hałasu i zużycie energii podczas mycia naczyń w zmywarce.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95.7% czytelników artykuł okazał się być pomocny