Jaką formę rozliczenia wybrać – abonament czy telefon na kartę Orange? Jakie parametry urządzenia są ważne z punktu widzenia rodzica, a jakie dla samego dziecka? Czy na rynku dostępne są modele telefonów łączące wymagania obu stron?

Telefon dla dziecka na kartę – dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie?

W przypadku dziecka warto postawić na telefon na kartę, a nie na abonament. Dlaczego? Otóż telefon na kartę dla dziecka lepiej nauczy go kontrolowania wydatków, a jednocześnie zabezpiecza rodziców przed nadmiernymi i nieplanowanymi kosztami. Telefon na kartę można doładować przez internet – może go dokonać rodzic lub samo dziecko. Doładowania online wiążą się z dodatkowymi bonusami np. w postaci paczek internetu. Doładować telefon na kartę można na stronie: www.doladowania.orange.pl.

Jaki telefon na kartę dla dziecka – polecane modele

Wybierając model telefonu na dziecka, należy wziąć pod uwagę najważniejsze cechy urządzenia takie jak: cena, wytrzymałość obudowy i wyświetlacza, pojemność baterii. Ale nie należy zapominać o parametrach istotnych z punktu widzenia dziecka, czyli: wydajności, procesorze, wyświetlaczu, aparacie, szybkiej łączności i wyglądzie. Okazuje się, że co innego w telefonie jest ważne dla rodzica, a co innego dla dziecka. Aby telefon przetrwał dłużej, należy dokupić hartowane szkło na wyświetlacz oraz etui ochronne.

Oto 3 polecane modele telefonów na kartę dla dziecka:

  • Huawei Y5 2019

Cena tego modelu to ok. 500 zł. Jest jednym z najlepszych i najwydajniejszych w tym przedziale cenowym. Jest wyposażony w filtr chroniący oczy, wytrzymałą i odporną na zarysowania obudowę i skórzane wykończenie tyłu aparatu.

  • Xiaomi Redmi 6A

Ten model również kosztuje ok. 500 zł. Jest prosty w obsłudze, ma wydajny procesor. Cechuje się energooszczędnością i ma pojemną baterię.

  • Samsung Galaxy A20e

Ten model jest najdroższy – kosztuje ok. 1000 zł. Jest bardzo wydajny, wyposażony w łączność NFC, dzięki czemu można błyskawicznie wysyłać pliki na niewielkie odległości i łączyć się ze słuchawkami bezprzewodowymi i głośnikiem.

Więcej na temat wymienionych modeli telefonów można przeczytać na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/telefon-dla-dziecka-na-karte-jakie-koszty/.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej